Tompkins Cy Park Spring Swing
2022
—
Katy,
TX/US
Field in Tiger Congressional Debate (Friday)
60 entries
Institution
|
Location
|
Entry
|
Code
|
Jordan
|
TX/US
|
Abhishek Bhagat
|
Abhishek Bhagat
|
Alief Elsik
|
TX/US
|
Fadilat Raji
|
Alief Elsik FR
|
Atascocita
|
TX/US
|
Alyssa Fields
|
Atascocita AF
|
Atascocita
|
TX/US
|
Hailey Fields
|
Atascocita HF
|
Atascocita
|
TX/US
|
Reagan Tunson
|
Atascocita RT
|
Bellaire
|
TX/US
|
Karis Chen
|
Bellaire KC
|
Bellaire
|
TX/US
|
Michael Sheth
|
Bellaire MS
|
Bellaire
|
TX/US
|
Selim Guven
|
Bellaire SG
|
Bellaire
|
TX/US
|
Shaun Israni
|
Bellaire SI
|
Bellaire
|
TX/US
|
Theo Hunt
|
Bellaire TH
|
Bellaire
|
TX/US
|
Yeong-En Andy Shen
|
Bellaire YS
|
Cypress Falls
|
TX/US
|
Lillian Hill
|
Cypress Falls LH
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Munira Abdullah
|
Cypress Ranch MA
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Matthew Noriega
|
Cypress Ranch MN
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Sayf Salim
|
Cypress Ranch SS
|
Hutto
|
TX/US
|
Aiden Walter
|
Hutto AW
|
Hutto
|
TX/US
|
Faith Aguilar
|
Hutto FA
|
Hutto
|
TX/US
|
Jordyn Smith
|
Hutto JS
|
J Frank Dobie
|
TX/US
|
Maximiliano Delgado
|
J Frank Dobie MD
|
Jordan
|
TX/US
|
Adithya Karthikeyan
|
Jordan AK
|
Jordan
|
TX/US
|
Karim Al Kharsa
|
Jordan KA
|
Jordan
|
TX/US
|
Landon Moore
|
Jordan LMo
|
Jordan
|
TX/US
|
Nia Idris
|
Jordan NI
|
Jordan
|
TX/US
|
Rayan Idris
|
Jordan RI
|
Jordan
|
TX/US
|
Vibhu Kanna
|
Jordan VK
|
Klein
|
TX/US
|
Alany Encarnacion
|
Klein AE
|
Klein Collins
|
TX/US
|
Carlos Villatoro
|
Klein Collins CV
|
Klein Collins
|
TX/US
|
Erick Ojira-Ibarra
|
Klein Collins EO
|
Klein Collins
|
TX/US
|
Maisa Ahmad
|
Klein Collins MA
|
Klein
|
TX/US
|
Justyce Hatchett
|
Klein JH
|
Klein
|
TX/US
|
Reed Zimmerman
|
Klein RZ
|
Klein
|
TX/US
|
Shaun Swenceski
|
Klein SS
|
Bellaire
|
TX/US
|
Layla Campbell
|
Layla Campbell
|
Memorial
|
TX/US
|
Aidan Zamany
|
Memorial AZ
|
Memorial
|
TX/US
|
Cullen Andrew
|
Memorial CA
|
Memorial
|
TX/US
|
Colin Blakeslee
|
Memorial CB
|
Memorial
|
TX/US
|
Gabriel Herdocia
|
Memorial GH
|
Memorial
|
TX/US
|
Robert Morris
|
Memorial RM
|
Memorial
|
TX/US
|
Samuel Hail
|
Memorial SH
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Arshiya Mahato
|
Seven Lakes AM
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Fida Ahmed
|
Seven Lakes FA
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Max Chen
|
Seven Lakes MC
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Nayyir Ahsan
|
Seven Lakes NA
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Nikhil Murali
|
Seven Lakes NM
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Naresh Sathya
|
Seven Lakes NS
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Sidharth Nair
|
Seven Lakes SN
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Ana Martinez
|
Spring Woods AM
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Blake Wilson
|
Spring Woods BW
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Dylan Barela
|
Spring Woods DB
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Hoang Mai
|
Spring Woods HM
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Naomi Diaz
|
Spring Woods ND
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Paul Gonzalez
|
Spring Woods PG
|
St John's
|
TX/US
|
Siddharth Dasari
|
St John's SD
|
Stratford
|
TX/US
|
Ciera Msigwa
|
Stratford CM
|
Village
|
TX/US
|
Alexander Ilacqua
|
Village AI
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Ashish Thomas
|
William P. Clements AT
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Anna Wang
|
William P. Clements AW
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Lawrence Dietlein IV
|
William P. Clements LD
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Mahek Ali
|
William P. Clements MAl
|
Bellaire
|
TX/US
|
Yanke Wang
|
Yanke Wang
|