Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Amiya Miller
|
Achievement First Brooklyn AM
|
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Ananda Wilkinson
|
Achievement First Brooklyn AW
|
|
Achievement First Brooklyn
|
NY/US
|
Tiffany Aranda
|
Achievement First Brooklyn TA
|
|
Bergen County
|
NJ/US
|
Ace Kim
|
Bergen County Debate Club AK
|
|
Bergen County
|
NJ/US
|
Daniel Nam
|
Bergen County Debate Club DN
|
|
Bergen County
|
NJ/US
|
Jing Li
|
Bergen County Debate Club JL
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Harper Learmonth
|
Bronx Science HL
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Noah Getz
|
Bronx Science NG
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Yona Litwin
|
Bronx Science YL
|
|
Calvert Hall
|
MD/US
|
Mahi Umakanth
|
Calvert Hall MU
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Colin Zhu
|
Cary CZ
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Emily Wang
|
Cary EW
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
Eric Xing
|
Cary EX
|
|
Cary Acad
|
NC/US
|
William Aarons
|
Cary WA
|
|
Woodrow Wilson
|
DC/US
|
Charlie Reeves
|
Charlie Reeves
|
|
Collegiate
|
NY/US
|
Henry Choi
|
Collegiate HC
|
|
Collegiate
|
NY/US
|
Peter Jin
|
Collegiate PJ
|
|
Dallastown
|
PA/US
|
Astha Ray
|
Dallastown AR
|
|
Danville Area
|
PA/US
|
Eli Henning
|
Danville Area EH
|
|
Danville Area
|
PA/US
|
Jyoti Alaparthi
|
Danville Area JA
|
|
Haverford
|
PA/US
|
Jeffery Yang
|
Haverford JY
|
|
Holy Ghost Prep
|
PA/US
|
Matthew McKeown
|
Holy Ghost Prep MM
|
|
John Carroll
|
MD/US
|
Belle Wilson
|
John Carroll BW
|
|
La Salle
|
PA/US
|
Alex Sorgini
|
La Salle AS
|
|
La Salle
|
PA/US
|
Louis DiPede
|
La Salle LD
|
|
La Salle
|
PA/US
|
Zach Whiting
|
La Salle ZW
|
|
Pennsbury
|
PA/US
|
Paul Kearns
|
Pennsbury PK
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Gabrielle Perry
|
Poly Prep Country Day GP
|
|
Princeton
|
TX/US
|
Casey Angell
|
Princeton CA
|
|
Princeton
|
TX/US
|
Tristan Espinoza
|
Princeton TE
|
|
Southern Lehigh
|
PA/US
|
Michael Nagy
|
Southern Lehigh MN
|
|
Thomas Edison Energy Smart Charter
|
NJ/US
|
Rhawda Zuriki
|
Thomas Edison Energy Smart Charter RZ
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Devin Jiang
|
Unionville DJ
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Kevin Liao
|
Unionville KL
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Luke Ittyachen
|
Unionville LI
|
|
William Tennent
|
PA/US
|
Sierra Marelia
|
William Tennent SM
|
|
Woodrow Wilson
|
DC/US
|
Claire Abrams
|
Woodrow Wilson CA
|
|
Woodrow Wilson
|
DC/US
|
Chris O'Brien
|
Woodrow Wilson CO'
|
|
Woodrow Wilson
|
DC/US
|
Leah Braden
|
Woodrow Wilson LB
|
|
Woodrow Wilson
|
DC/US
|
Talia Ehrenbeg
|
Woodrow Wilson TE
|
|
Woodrow Wilson
|
DC/US
|
Tristan May
|
Woodrow Wilson TM
|
|