Appleton East
|
WI/US
|
Sophia Mast
|
Appleton East SM
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Austin Broussard
|
Austin Broussard
|
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Pranavkrishna Kandikayala
|
BASIS San Antonio Shavano PK
|
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Maria Savransky
|
Bergen County Academies MS
|
|
|
Bettendorf
|
IA/US
|
Noah Rantilla
|
Bettendorf NR
|
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Calvin Tyler
|
Brophy CT
|
|
|
Cardinal Gibbons HS (Independent)
|
FL/US
|
Alex Dumas
|
Cardinal Gibbons AD
|
|
|
Cardinal Gibbons HS (Independent)
|
FL/US
|
Zachary Dumas
|
Cardinal Gibbons ZD
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Jacob Spiegelman
|
Carmel Valley Independent JS
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Jason Yang
|
Carmel Valley Independent JY
|
|
|
Chanhassen
|
MN/US
|
Sarah Aspelin
|
Chanhassen SA
|
|
|
Charlotte Catholic
|
NC/US
|
David Edwards
|
Charlotte Catholic DE
|
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Allison Kerstein
|
Cypress Woods AK
|
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Angela Zhong
|
Cypress Woods AZ
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arjun Garg
|
Dougherty Valley AG
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arya Goel
|
Dougherty Valley AGo
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anurag Rao
|
Dougherty Valley AR
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kabir Dubey
|
Dougherty Valley KD
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kavin Kumaravel
|
Dougherty Valley KK
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Krish Kapoor
|
Dougherty Valley KKa
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saketh Kotapati
|
Dougherty Valley SK
|
|
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart
|
TX/US
|
Anika Miro Quesada
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart AM
|
|
|
DuPont Manual
|
KY/US
|
Pranav Kanmadikar
|
DuPont Manual PK
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Aadarsh Akula
|
Eagan AA
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Ashley Chen
|
Eagan AC
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Arush Iyer
|
Eagan AI
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Ankitha Kumar
|
Eagan AK
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Bianca Turman
|
Eagan BT
|
|
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Akshitha Ginuga
|
Eden Prairie AG
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Atman Jahagirdar
|
Edina AJ
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Ananth Veluvali
|
Edina AV
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Leo Hickey
|
Edina LH
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Matthew Ruppert
|
Edina MR
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Stella Olken-Hunt
|
Edina SO
|
|
|
Westlake
|
CA/US
|
Ethan Elasky
|
Ethan Elasky
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Anna Lou Marty
|
Evanston Twp AM
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Quinn Hughes
|
Evanston Twp QH
|
|
|
Evanston Twp
|
IL/US
|
Sabrina Barnes
|
Evanston Twp SB
|
|
|
Fusion
|
TX
|
Kyle Stephens
|
Fusion KS
|
|
|
Gayle
|
VA/US
|
Sebastian Rao
|
Gayle SR
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Arush Adabala
|
Greenhill AA
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Anais Zhang
|
Greenhill AZ
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Hannah Zhou
|
Greenhill HZ
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Krutin Devesh
|
Greenhill KD
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Varsha Gande
|
Greenhill VG
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ava Zinman
|
Harrison AZ
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Giovanni Cutri
|
Harrison GC
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Molly Ryan
|
Harrison MR
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Rebecca Anderson
|
Harrison RA
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Sonali Nicola
|
Harrison SN
|
|
|
Heights
|
TX/US
|
Alfonso Arreola
|
Heights AA
|
|
|
Hill
|
PA/US
|
Nethmin Liyanage
|
Hill NL
|
|
|
Hopkins
|
MN/US
|
Ezana Tedla
|
Hopkins ET
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
David Adler
|
Isidore Newman DA
|
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Jackson Haber
|
Isidore Newman JH
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Jared Aimone
|
Jared Aimone
|
|
|
John F. Kennedy
|
IA/US
|
Andrew Shea
|
John F. Kennedy AS
|
|
|
Lake County (Independent)
|
IL/US
|
Anmol Dash
|
Lake County AD
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Alexander George
|
Lake Highland Prep AG
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Abby Morris
|
Lake Highland Prep AM
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Arjun Verma
|
Lake Highland Prep AV
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Jaden Ackerman
|
Lake Highland Prep JA
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Krithik Seela
|
Lake Highland Prep KS
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Madi Crowley
|
Lake Highland Prep MC
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Mayah Singh
|
Lake Highland Prep MS
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Parker Cohen
|
Lake Highland Prep PC
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Adam Erickson
|
Lakeville AE
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Logan Stenzel
|
Lakeville LS
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Nina Baker
|
Lakeville NB
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Elena Belashchenko
|
Lincoln East EB
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Trenton Moore
|
Lincoln East TM
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Zoran Curgus
|
Lincoln East ZC
|
|
|
Los Osos
|
CA/US
|
Ron Nath
|
Los Osos RN
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Braden Masih
|
Loyola BMa
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Ian Brown
|
Loyola IB
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Choi
|
Loyola JC
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Lucas Hunter
|
Loyola LH
|
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Abhishek Rao
|
McNeil AR
|
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Adrita RayChaudhuri
|
McNeil ARa
|
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Brendan Hayes
|
McNeil BH
|
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Kartikeya Kotamraju
|
McNeil KK
|
|
|
McNeil
|
TX/US
|
William Park
|
McNeil WP
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Aanya Agarwal
|
Millard North AA
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Chaitra Pirisingula
|
Millard North CP
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Nolan Trinh
|
Minnetonka NT
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Priscilla Bunday
|
Minnetonka PB
|
|
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Steven Wang
|
Minnetonka SW
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Advika Bhike
|
Mission San Jose AB
|
|
|
Montgomery
|
AL/US
|
Cyprian Dumas
|
Montgomery CD
|
|
|
Moorhead
|
MN/US
|
Juliana Hanson
|
Moorhead JH
|
|
|
Needham
|
MA/US
|
Zachary Lu
|
Needham ZL
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Caroline Siebert
|
New Trier CS
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Emma Mansour
|
New Trier EM
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Izaak Van Til
|
New Trier IV
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Thomas Serrino
|
New Trier TS
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Aaron Barcio
|
Northland Christian AB
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Eathan Newman
|
Northland Christian EN
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Jack Quisenberry
|
Northland Christian JQ
|
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Lilly Broussard
|
Northland Christian LB
|
|
|
Oak Hall
|
FL/US
|
Kumail Zaidi
|
Oak Hall KZ
|
|
|
Okoboji
|
IA/US
|
TJ Ascherl
|
Okoboji TA
|
|
|
Park City
|
UT/US
|
Emmy Kanarowski
|
Park City EK
|
|
|
Park City
|
UT/US
|
Emma Stockwell
|
Park City ES
|
|
|
Plano Independent
|
TX/US
|
Nevin Gera
|
Plano Independent NG
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Guanni Qu
|
Quarry Lane GQ
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Mackenzie Davis
|
Quarry Lane MD
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Meera Sehgal
|
Quarry Lane MS
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Zachary Davis
|
Quarry Lane ZD
|
|
|
Robbinsdale Armstrong
|
MN/US
|
Luis Hammer
|
Robbinsdale Armstrong LH
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Tanvi Adige
|
Rosemount TA
|
|
|
Santa Monica
|
CA/US
|
Rex Evans
|
Santa Monica RE
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Arnav Garg
|
Saratoga AG
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Areej Nazir
|
Sioux Falls Lincoln AN
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Rachel Overstreet
|
Sioux Falls Lincoln RO
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Tarun Ratnasabapathy
|
Southlake Carroll TR
|
|
|
St Michael Albertville
|
MN/US
|
Ryan Davis
|
St Michael Albertville RD
|
|
|
St Croix Prep
|
MN/US
|
Avery DeWitt
|
St. Croix Prep AD
|
|
|
St Croix Prep
|
MN/US
|
Alexandriana Davis
|
St. Croix Prep ADa
|
|
|
St Croix Prep
|
MN/US
|
Hans Gebauer
|
St. Croix Prep HG
|
|
|
St Croix Prep
|
MN/US
|
Josie Pacheco
|
St. Croix Prep JP
|
|
|
STA Vis
|
MN/US
|
Isabel Brandt
|
STA/Vis IB
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Arun Mehra
|
Strake Jesuit AM
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ben Erdmann
|
Strake Jesuit BE
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
David Herrera
|
Strake Jesuit DH
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Daniel Lee
|
Strake Jesuit DL
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Joseph Georges
|
Strake Jesuit JG
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Josh Porter
|
Strake Jesuit JP
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jet Sun
|
Strake Jesuit JS
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jarvis Xie
|
Strake Jesuit JX
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Karan Shah
|
Strake Jesuit KS
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vail Chen
|
Strake Jesuit VC
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Wyatt Hatfield
|
Strake Jesuit WH
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Zion Dixon
|
Strake Jesuit ZD
|
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Chase Earland
|
Success Academy Manhattan CE
|
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Silma Bathily
|
Success Academy Manhattan SB
|
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Taj Louree Robinson
|
Taj Louree Robinson
|
|
|
Trinity Valley
|
TX/US
|
Joshua Hadden
|
Trinity Valley JH
|
|
|
Trinity Valley
|
TX/US
|
Kishan Kalaria
|
Trinity Valley KK
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Clarissa Branson
|
Walt Whitman CB
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Heather Wang
|
Walt Whitman HW
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Animesh Joshi
|
West Des Moines Valley AJ
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Connor Liu
|
West Des Moines Valley CL
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Isabella Nadel
|
West Des Moines Valley IN
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Jalyn Wu
|
West Des Moines Valley JW
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Kauai Cua
|
West Des Moines Valley KC
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Lauren Gilbert
|
West Des Moines Valley LG
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Mia Dukle
|
West Des Moines Valley MD
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Tony Holm
|
West Des Moines Valley TH
|
|
|
Whatcom
|
WA/US
|
Alexander Batt
|
Whatcom AB
|
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Tej Gedela
|
William G. Enloe TG
|
|
|