Ames
|
IA
|
Aydinyan & Mkhitaryan
|
Ames AM
|
|
|
Ames
|
IA
|
Chopskie & Chen
|
Ames CC
|
|
|
Ames
|
IA
|
Cordoba & Mkhitaryan
|
Ames CM
|
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Chen & Boone
|
BASIS Independent Silicon Valley CB
|
|
|
Bethesda Chevy Chase
|
MD/US
|
Glickman & Tiefer
|
Bethesda Chevy Chase TG
|
|
|
Bettendorf
|
IA/US
|
Hamilton & Jiang
|
Bettendorf HJ
|
|
|
Bettendorf
|
IA/US
|
Treimann & Hubbard
|
Bettendorf HT
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Bhavsar & Yang
|
Blake BY
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Chen & Heathcote
|
Blake CH
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Dayhoff & Enebo
|
Blake DE
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Eum & Xue
|
Blake EX
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Florida & Mohan
|
Blake FM
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Gulati & Kim
|
Blake GK
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Homan & Rannow
|
Blake HR
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Hemphill & Schultz
|
Blake HS
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Perri & Swigert
|
Blake PS
|
|
|
Blake
|
MN/US
|
Pradhan & Wang
|
Blake PW
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
An & Peng
|
Carmel Valley Independent AP
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Chang & Tahan
|
Carmel Valley Independent CT
|
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Law & Mansur
|
Carmel Valley Independent LM
|
|
|
Chagrin Falls
|
OH
|
Mills & Haines
|
Chagrin Falls MH
|
|
|
Chanhassen
|
MN/US
|
Furman & McKinney
|
Chanhassen FM
|
|
|
Chanhassen
|
MN/US
|
Kappel & Violette
|
Chanhassen KV
|
|
|
Charlotte Catholic
|
NC/US
|
Webster & Campbell
|
Charlotte Catholic WC
|
|
|
Chaska
|
MN/US
|
O'Connor & Veerakumar
|
Chaska OV
|
|
|
Cranbrook
|
MI/US
|
Shi & Ren
|
Cranbrook SR
|
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Bacchus & Grant
|
Cypress Woods BG
|
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Pulido & Shumake
|
Cypress Woods PS
|
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Ramcharan & Parappuram
|
Cypress Woods RP
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kotadia & Pamidimukkala
|
Dougherty Valley KP
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Srinivas & Kuang
|
Dougherty Valley SK
|
|
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart
|
TX/US
|
Blanton & Duarte
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart BD
|
|
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart
|
TX/US
|
Sellers & Bhalla
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart BS
|
|
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart
|
TX/US
|
Dubey & Linbeck
|
Duchesne Academy of the Sacred Heart DL
|
|
|
DuPont Manual
|
KY/US
|
Babu & Chittem
|
DuPont Manual BC
|
|
|
DuPont Manual
|
KY/US
|
Dutt & Sanderfer
|
DuPont Manual DS
|
|
|
DuPont Manual
|
KY/US
|
Gollamudi & Reddy
|
DuPont Manual GR
|
|
|
DuPont Manual
|
KY/US
|
Vyas & Li
|
DuPont Manual VL
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Anderson & Korah
|
Eagan AK
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Ari & Nutulapati
|
Eagan AN
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Anderson & Koch
|
Eagan AnKo
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Bowen & Panchal
|
Eagan BP
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Hedeman & Li
|
Eagan HL
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Hagape & Shah
|
Eagan HS
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Horrmann & Thomas
|
Eagan HT
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Lee & San Jose
|
Eagan LS
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Mirfakhraie & Naqvi
|
Eagan MN
|
|
|
East Ridge
|
MN/US
|
Brett & Restad
|
East Ridge BR
|
|
|
East Ridge
|
MN/US
|
Do & Lawrence
|
East Ridge DL
|
|
|
Eastview
|
MN/US
|
Kapur & Guttipatti
|
Eastview KG
|
|
|
Eastview
|
MN/US
|
Vij & Dulla
|
Eastview VD
|
|
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Cheepuru & Kalyanam
|
Eden Prairie CK
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Ishani & Shilts
|
Edina IS
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Maheshwari & Zhu
|
Edina MZ
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Smalley & Tessmer-Tuck
|
Edina ST
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Teske & Nissen
|
Edina TN
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Wu & Jiang
|
Edina WJ
|
|
|
Fairmont Prep
|
CA/US
|
Alamy & Jansen
|
Fairmont Prep AJ
|
|
|
Fairmont Prep
|
CA/US
|
Bobrownicki & Cresap
|
Fairmont Prep BC
|
|
|
Fairmont Prep
|
CA/US
|
Bhagavatula & Razzak
|
Fairmont Prep BR
|
|
|
Fairmont Prep
|
CA/US
|
Bui & Yang
|
Fairmont Prep BY
|
|
|
Fairmont Prep
|
CA/US
|
Gumlia & Shin
|
Fairmont Prep GS
|
|
|
Fairmont Prep
|
CA/US
|
Idnani & Tien
|
Fairmont Prep IT
|
|
|
Fairmont Prep
|
CA/US
|
Savdharia & Savdharia
|
Fairmont Prep SS
|
|
|
Harrisburg
|
SD/US
|
Ali & Grabow
|
Harrisburg AG
|
|
|
Harrisburg
|
SD/US
|
Anderson & O'Connor
|
Harrisburg AO
|
|
|
James Madison Memorial
|
WI/US
|
Karunakaran & Sathish
|
James Madison Memorial SK
|
|
|
John F. Kennedy
|
IA/US
|
Elsheikh & Elsheikh
|
John F. Kennedy EE
|
|
|
John F. Kennedy
|
IA/US
|
Jacobs & Tack
|
John F. Kennedy JT
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Calderon & Glos
|
Lake Highland Prep CG
|
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Okaty & Woodward
|
Lake Highland Prep OW
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Gerlach & Nomeland
|
Lakeville GN
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Hentges & Sciamanda
|
Lakeville HS
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Nenneman & Sciamanda
|
Lakeville NS
|
|
|
Lakeville
|
MN/US
|
Tullis & Nachreiner
|
Lakeville TN
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Chen & Sarroub-Le Sueur
|
Lincoln East CS
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Waddell & Lee
|
Lincoln East WL
|
|
|
Lincoln
|
IA/US
|
Flaherty & Cid
|
Lincoln FC
|
|
|
Lincoln
|
IA/US
|
Gordon & Johnson
|
Lincoln JG
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Amann & Heintz
|
Madison West AH
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Cohen & Negrut
|
Madison West CN
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Chakraborty & Ronk
|
Madison West CR
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Joshi & Sivan
|
Madison West JS
|
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Cohen & Shatdal
|
Madison West SC
|
|
|
Marist
|
GA/US
|
Ovadje & Walker
|
Marist OW
|
|
|
Marist
|
GA/US
|
Lauterbach & Vance
|
Marist VL
|
|
|
Marist
|
GA/US
|
Verska & Sjostrom
|
Marist VS
|
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Yates & Satish
|
McNeil YS
|
|
|
Millard North
|
NE/US
|
Zhu & Rankin
|
Millard North ZR
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Banerjee & Zeng
|
Mission San Jose BZ
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Dalmia & Dalmia
|
Mission San Jose DD
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Koppurapu & Zhang
|
Mission San Jose KZ
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Mao & Cai
|
Mission San Jose MC
|
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Tang & Saravanan
|
Mission San Jose TS
|
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Dong & Zhang
|
Montgomery Blair DZ
|
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Hu & Wen
|
Montgomery Blair HW
|
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Jiang & Qian
|
Montgomery Blair JQ
|
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Tang & Keshav
|
Montgomery Blair TK
|
|
|
Moorhead
|
MN/US
|
Stein & Gervais
|
Moorhead SG
|
|
|
Moorhead
|
MN/US
|
Williams & Melton
|
Moorhead WM
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Bozkurt & Orhon
|
New Trier BO
|
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Chin & Wang
|
Nueva CW
|
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Madejski & Ramanathan
|
Nueva MR
|
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Solorzano & Sundaresan
|
Nueva SS
|
|
|
Park City
|
UT/US
|
Aldous & Waldmann
|
Park City AW
|
|
|
Park City
|
UT/US
|
Efrusy & Perret
|
Park City EP
|
|
|
Park City
|
UT/US
|
Gladson & Primo
|
Park City GP
|
|
|
Potomac
|
VA/US
|
Abbasi & Abbasi
|
Potomac AA
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Nellian & Cyril
|
Quarry Lane CN
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Raghuram & Cyril
|
Quarry Lane RC
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Sen & goel
|
Quarry Lane SG
|
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Saini & Kodnad
|
Quarry Lane SK
|
|
|
Ravenwood
|
TN/US
|
Balaje & Jaisinghani
|
Ravenwood BJ
|
|
|
Ravenwood
|
TN/US
|
Fiechtl & Chen
|
Ravenwood FC
|
|
|
Richard Montgomery
|
MD/US
|
Guo & Lin
|
Richard Montgomery GL
|
|
|
Richard Montgomery
|
MD/US
|
Hu & Zhao
|
Richard Montgomery HZ
|
|
|
Richard Montgomery
|
MD/US
|
Sun & Wu
|
Richard Montgomery SW
|
|
|
Richard Montgomery
|
MD/US
|
Shao & Xie
|
Richard Montgomery SX
|
|
|
Rowland Hall
|
UT/US
|
Agarwal & Sheinberg
|
Rowland Hall AS
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Ramakrishna & Sambasivam
|
Saratoga RS
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
SF Roosevelt
|
SF Roosevelt HG
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Johnson & Fandel
|
SF Roosevelt JF
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Johnson & Kumari
|
SF Roosevelt JK
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Loera & Lima
|
SF Roosevelt LL
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Gillespie & DeKramer
|
Sioux Falls Lincoln GD
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Mickelson & Bethke
|
Sioux Falls Lincoln MB
|
|
|
Sioux Falls Lincoln
|
SD/US
|
Sutton & Yetbarek
|
Sioux Falls Lincoln SY
|
|
|
SPA
|
MN/US
|
Burris-Brown & Dawson-Moore
|
SPA BD
|
|
|
SPA
|
MN/US
|
Chang & Keogh
|
SPA CK
|
|
|
SPA
|
MN/US
|
Raveendran & Choi
|
SPA CR
|
|
|
SPA
|
MN/US
|
Dyar & Will
|
SPA DW
|
|
|
SPA
|
MN/US
|
Hlavka & Johnson
|
SPA HJ
|
|
|
SPA
|
MN/US
|
Hoeglund & Moran
|
SPA HM
|
|
|
SPA
|
MN/US
|
Lynch & Shaker-Check
|
SPA SL
|
|
|
St Michael Albertville
|
MN/US
|
Alduri & Weber
|
St Michael Albertville AW
|
|
|
St Michael Albertville
|
MN/US
|
Szymanski & Albrecht
|
St Michael Albertville SA
|
|
|
Thomas S. Wootton
|
MD/US
|
Liu & Moorjani
|
Thomas S. Wootton LM
|
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Rohrbaugh & Huang
|
Trinity Prep RH
|
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Rajulapati & Mapa
|
Trinity Prep RM
|
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Tolle & Cohen-Neamie
|
Trinity Prep TC
|
|
|
University Independent
|
CA/US
|
Moudgalya & Gupta
|
University Independent MG
|
|
|
Valencia
|
CA/US
|
Patel & Naeem
|
Valencia PN
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Baisinger-Rosen & Weerakoon
|
Walt Whitman BW
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Erdman & Swistak
|
Walt Whitman ES
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Koumbourlis & Ilias
|
Walt Whitman KI
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Leonhardt & McGuire
|
Walt Whitman LeMc
|
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Lennie & O'Connell
|
Walt Whitman LO
|
|
|
Wayland
|
MA/US
|
Goldstone & Zhang
|
Wayland GZ
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Cannon & Weis
|
West Des Moines Valley CW
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Song & Nelson
|
West Des Moines Valley SN
|
|
|
Westborough
|
MA/US
|
Kumar & Kumar
|
Westborough KK
|
|
|
Westborough
|
MA/US
|
Sadagopan & Karthick
|
Westborough SK
|
|
|
Winston Churchill
|
MD/US
|
Huang & Huang
|
Winston Churchill HH
|
|
|
Winston Churchill
|
MD/US
|
Moon & Yu
|
Winston Churchill MY
|
|
|