Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Chris Xu
|
Acton-Boxborough CX
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Matthew Liu
|
Acton-Boxborough ML
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Olivia Hu
|
Acton-Boxborough OH
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Sophie Zhang
|
Acton-Boxborough SZ
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Nadaroopa Saraswathi-Mohan
|
American Heritage Boca/Delray NS
|
|
American Heritage Plantation
|
FL/US
|
Peregrine Beckett
|
American Heritage Plantation PB
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Anthony Li
|
Bergen County Academies AL
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Elvin Ko
|
Bergen County Academies EK
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Annie (Yijing) Wang
|
Bronx Science AW
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Dahlia Bekong
|
Bronx Science DB
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Emily Shang
|
Bronx Science ES
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Hannah Bennett
|
Bronx Science HB
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Leo Matthes
|
Bronx Science LM
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Yona Litwin
|
Bronx Science YL
|
|
Brookline
|
MA/US
|
Amadea Datel
|
Brookline AD
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Talia Dinstein
|
Byram Hills TD
|
|
Catonsville
|
MD/US
|
Alexander Torrez
|
Catonsville AT
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Charles Weiler
|
Chaminade CW
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Jack Viscuso
|
Chaminade JV
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Michael Bellia
|
Chaminade MB
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Max Dochnal
|
Chaminade MD
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Nathaniel Bernich
|
Chaminade NB
|
|
Chaminade
|
NY/US
|
Peter Vouthas
|
Chaminade PV
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Drixxon Kyser
|
Drixxon Kyser
|
|
Dumas
|
FL/US
|
Alex Dumas
|
Dumas AD
|
|
Dumas
|
FL/US
|
Zachary Dumas
|
Dumas ZD
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Avik Agarwal
|
Edgemont AA
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Anuj Jain
|
Edgemont AJ
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Helena Lew-Kiedrowska
|
Edgemont HL
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Riya Ganpati
|
Edgemont RG
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ali Ahmad
|
Harrison AA
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Anthony Kang
|
Harrison AK
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ava Zinman
|
Harrison AZ
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Elizabeth Murno
|
Harrison EM
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Giovanni Cutri
|
Harrison GC
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Mai Blaustein
|
Harrison MB
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Molly Ryan
|
Harrison MR
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Rebecca Anderson
|
Harrison RA
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Sonali Nicola
|
Harrison SN
|
|
Houston Memorial
|
TX/US
|
Andrew Qin
|
Houston Memorial AQ
|
|
Hunter
|
NY/US
|
David Solecki
|
Hunter DS
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Maximilian Dittgen
|
Hunter MD
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Nate Kruger
|
Hunter NK
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Natalie Vihodet
|
Hunter NV
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Scott Klein
|
Hunter SK
|
|
King
|
FL/US
|
Arjan Kang
|
King AK
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Jaden Ackerman
|
Lake Highland Prep JA
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Meghana Srinivasa
|
Lake Highland Prep MS
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Mayah Singh
|
Lake Highland Prep MSi
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Parker Cohen
|
Lake Highland Prep PC
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Anthony The
|
Lexington AT
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Christina Li
|
Lexington CL
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Filip Vrancic
|
Lexington FV
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Amanda Huang
|
Millburn AH
|
|
Milton Acad
|
MA/US
|
Andrew Tsang
|
Milton AT
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Peter Zhang
|
Montgomery Blair PZ
|
|
Nashua HS South
|
NH/US
|
Enya Gu
|
Nashua HS South EG
|
|
Needham
|
MA/US
|
Kevin Cui
|
Needham KC
|
|
Needham
|
MA/US
|
Sam Cogen
|
Needham SC
|
|
Needham
|
MA/US
|
Vijay Fisch
|
Needham VF
|
|
Needham
|
MA/US
|
Zachary Lu
|
Needham ZL
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Simone Braithwaite
|
Newark Science SB
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Temitope Ogundare
|
Newark Science TO
|
|
Newark Science
|
NJ/US
|
Victoria Ajayi
|
Newark Science VA
|
|
American Heritage Boca Delray
|
FL/US
|
Nikita Tanguturi
|
Nikita Tanguturi
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Gabrielle Perry
|
Poly Prep Country Day GP
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Constantine Oskiper
|
Princeton CO
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Daniel Rohacs
|
Princeton DR
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Rohit Lakshman
|
Princeton RL
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Tanish Kothari
|
Princeton TK
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Vedansh Chauhan
|
Princeton VC
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Brandon Yazdi
|
Scarsdale BY
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Curtis Chang
|
Scarsdale CC
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Caroline Shi
|
Scarsdale CS
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Daniel Zhang
|
Scarsdale DZ
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Karen Lee
|
Scarsdale KL
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Wolf Cukier
|
Scarsdale WC
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Zachary Siegel
|
Scarsdale ZS
|
|
St.Petersburg
|
FL/US
|
Jack McKyton
|
St.Petersburg JM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Arun Mehra
|
Strake Jesuit AM
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Aneel Mehra
|
Strake Jesuit AMe
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ben Erdmann
|
Strake Jesuit BE
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
David Herrera
|
Strake Jesuit DH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Joseph Georges
|
Strake Jesuit JG
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Josh Porter
|
Strake Jesuit JP
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jarvis Xie
|
Strake Jesuit JX
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vail Chen
|
Strake Jesuit VC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Wyatt Hatfield
|
Strake Jesuit WH
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Zion Dixon
|
Strake Jesuit ZD
|
|
Strath Haven
|
PA/US
|
William Lee
|
Strath Haven WL
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Gallo Patel
|
Stuyvesant GP
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Sarai Pridgen
|
Stuyvesant SP
|
|
Success Academy Manhattan
|
NY/US
|
Taj Louree Robinson
|
Taj Louree Robinson
|
|
Walpole
|
MA/US
|
Annika Ruda
|
Walpole AR
|
|
Walpole
|
MA/US
|
Lindsay Navick
|
Walpole LN
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Benjamin Waldman
|
Walt Whitman BW
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Clarissa Branson
|
Walt Whitman CB
|
|
Walt Whitman
|
MD/US
|
Toby Goldberg
|
Walt Whitman TG
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Animesh Joshi
|
West Des Moines Valley AJ
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Isabella Nadel
|
West Des Moines Valley IN
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Kauai Cua
|
West Des Moines Valley KC
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Lauren Gilbert
|
West Des Moines Valley LG
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Thomas Knudsen
|
West Des Moines Valley TK
|
|
Westford
|
MA/US
|
Felicia Quan
|
Westford FQ
|
|
Westview Independent
|
OR/US
|
Reetesh Sudhakar
|
Westview Independent RS
|
|
William G. Enloe
|
NC/US
|
Anthony Cui
|
William G. Enloe AC
|
|