Marian
|
NE/US
|
Colette Lawler
|
Colette Lawler
|
Creighton Prep
|
NE
|
Jack McNally
|
Creighton Prep Jack McNally
|
Creighton Prep
|
NE
|
Justin Lewis
|
Creighton Prep Justin Lewis
|
Creighton Prep
|
NE
|
Michael Marar
|
Creighton Prep Michael Marar
|
Creighton Prep
|
NE
|
Nathan Wright
|
Creighton Prep Nathan Wright
|
DuPont Manual
|
KY/US
|
Demos Negash
|
DuPont Manual Demos Negash
|
Edina
|
MN/US
|
Bowen Zheng
|
Edina Bowen Zheng
|
Edina
|
MN/US
|
Maxwell Opitz
|
Edina Maxwell Opitz
|
Edina
|
MN/US
|
Yash Mangalick
|
Edina Yash Mangalick
|
Lincoln
|
NE/US
|
Alaa Ismail
|
Lincoln Alaa Ismail
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Eshal Zahur
|
Lincoln East Eshal Zahur
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Jack Dynek
|
Lincoln East Jack Dynek
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Luke Greisen
|
Lincoln East Luke Greisen
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Ritsa Giannakas
|
Lincoln East Ritsa Giannakas
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Snigdha Jangala
|
Lincoln East Snigdha Jangala
|
Lincoln North Star
|
NE/US
|
Layla Omari
|
Lincoln North Star Layla Omari
|
Lincoln North Star
|
NE/US
|
Sam Elliott
|
Lincoln North Star Sam Elliott
|
Lincoln North Star
|
NE/US
|
Sarah Omari
|
Lincoln North Star Sarah Omari
|
Lincoln North Star
|
NE/US
|
Zeinab Albusharif
|
Lincoln North Star Zeinab Albusharif
|
Lincoln Southeast
|
NE/US
|
Jennifer Quach
|
Lincoln Southeast Jennifer Quach
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
Anna Synya
|
Lincoln Southwest Anna Synya
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
Dawson Nguyen
|
Lincoln Southwest Dawson Nguyen
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
Eli Morales
|
Lincoln Southwest Eli Morales
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
James Moeller
|
Lincoln Southwest James Moeller
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
Linh Cao
|
Lincoln Southwest Linh Cao
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
Louis Quattrocchi
|
Lincoln Southwest Louis Quattrocchi
|
Lincoln Southwest
|
NE/US
|
Scarlett Kingery
|
Lincoln Southwest Scarlett Kingery
|
Marian
|
NE/US
|
Ellie Kripal
|
Marian Ellie Kripal
|
Maryville R-II
|
MO/US
|
Benjamin Murphy
|
Maryville R-II Benjamin Murphy
|
Maryville R-II
|
MO/US
|
Grace McKim
|
Maryville R-II Grace McKim
|
Maryville R-II
|
MO/US
|
Jules White
|
Maryville R-II Jules White
|
Maryville R-II
|
MO/US
|
Kaitlyn Vaught
|
Maryville R-II Kaitlyn Vaught
|
Maryville R-II
|
MO/US
|
Keelie Strating
|
Maryville R-II Keelie Strating
|
Maryville R-II
|
MO/US
|
Lauren Liberty
|
Maryville R-II Lauren Liberty
|
Maryville R-II
|
MO/US
|
Lexi White
|
Maryville R-II Lexi White
|
Maryville R-II
|
MO/US
|
Noel Hardin
|
Maryville R-II Noel Hardin
|
Millard North
|
NE/US
|
Luke McDermott
|
Millard North Luke McDermott
|
Millard North
|
NE/US
|
Max Vitek
|
Millard North Max Vitek
|
Millard North
|
NE/US
|
Trent Young
|
Millard North Trent Young
|
Millard South
|
NE/US
|
Alexa Thornton
|
Millard South Alexa Thornton
|
Millard South
|
NE/US
|
Ben Earhart
|
Millard South Ben Earhart
|
Millard South
|
NE/US
|
Kyle LeBlanc
|
Millard South Kyle LeBlanc
|
Millard South
|
NE/US
|
Robert Grandstaff
|
Millard South Robert Grandstaff
|
Millard South
|
NE/US
|
Samuel LaPlante
|
Millard South Samuel LaPlante
|
Millard West
|
NE/US
|
Alex Fontana
|
Millard West Alex Fontana
|
Millard West
|
NE/US
|
Garrett Zaporowski
|
Millard West Garrett Zaporowski
|
Millard West
|
NE/US
|
Kassity Randall
|
Millard West Kassity Randall
|
Norfolk
|
NE/US
|
Adam Gamerl
|
Norfolk Adam Gamerl
|
Norfolk
|
NE/US
|
Cash Luhr
|
Norfolk Cash Luhr
|
Norfolk
|
NE/US
|
Janea Hirschman
|
Norfolk Janea Hirschman
|
Norfolk
|
NE/US
|
Oliver Begeman
|
Norfolk Oliver Begeman
|
Norfolk
|
NE/US
|
Shirley Zephier
|
Norfolk Shirley Zephier
|
Theodore Roosevelt
|
IA/US
|
Kyle Westin
|
Theodore Roosevelt Kyle Westin
|
Millard South
|
NE/US
|
Wesley Earhart
|
Wesley Earhart
|