45th University of Pennsylvania Tournament
2020
—
Philadelphia,
PA/US
Field in Varsity Lincoln Douglas Debate
89 entries
Institution
|
Location
|
Entry
|
Code
|
Record
|
Ardsley
|
NY/US
|
Zafir Sayyed
|
Ardsley ZS
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Annie (Yijing) Wang
|
Bronx Science AW
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Emily Shang
|
Bronx Science ES
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Noah Getz
|
Bronx Science NG
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Nicolas Kim
|
Bronx Science NK
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Mark Fakler
|
Byram Hills MF
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Sam Hadiono
|
Byram Hills SH
|
|
Byram Hills
|
NY/US
|
Talia Dinstein
|
Byram Hills TD
|
|
Catonsville
|
MD/US
|
Alexander Torrez
|
Catonsville AT
|
|
Catonsville
|
MD/US
|
Nate Frenkel
|
Catonsville NF
|
|
Chagrin Falls
|
OH
|
Aidan Hilmerson
|
Chagrin Falls AH
|
|
Chagrin Falls
|
OH
|
Ali Holtz
|
Chagrin Falls AHo
|
|
Chagrin Falls
|
OH
|
Carter Kilby
|
Chagrin Falls CK
|
|
Chagrin Falls
|
OH
|
Sophia Avery
|
Chagrin Falls SA
|
|
Chantilly
|
VA/US
|
Thomas Maher
|
Chantilly TM
|
|
Cosby
|
VA/US
|
Colby LaTessa
|
Cosby CL
|
|
Cosby
|
VA/US
|
Jakob George
|
Cosby JG
|
|
Cosby
|
VA/US
|
Jak Roehrick
|
Cosby JR
|
|
Cosby
|
VA/US
|
Sean Valentine
|
Cosby SV
|
|
H.B. Plant
|
FL/US
|
Taman Kanchanapalli
|
H.B. Plant TK
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ali Ahmad
|
Harrison AA
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Anthony Kang
|
Harrison AK
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ava Zinman
|
Harrison AZ
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Elizabeth Murno
|
Harrison EM
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Mai Blaustein
|
Harrison MB
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Rebecca Anderson
|
Harrison RA
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Sonali Nicola
|
Harrison SN
|
|
Harriton
|
PA/US
|
Ayhan Hakimoglu
|
Harriton AH
|
|
Harriton
|
PA/US
|
Ian Abrams
|
Harriton IA
|
|
Hill
|
PA/US
|
Nethmin Liyanage
|
Hill NL
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Andrei Iosifescu
|
Hunter AIo
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Maximilian Dittgen
|
Hunter MD
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Nate Kruger
|
Hunter NK
|
|
Hunter
|
NY/US
|
Scott Klein
|
Hunter SK
|
|
King
|
FL/US
|
Arpan Bagui
|
King AB
|
|
La Salle
|
PA/US
|
Tyler Wood
|
La Salle TW
|
|
La Salle
|
PA/US
|
Zach Whiting
|
La Salle ZW
|
|
Langley
|
VA/US
|
Ibraheem Bade
|
Langley IB
|
|
Langley
|
VA/US
|
Lucy Chen
|
Langley LC
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Brett Fortier
|
Lexington BF
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Derek Ying
|
Lexington DY
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Evan Li
|
Lexington EL
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Filip Vrancic
|
Lexington FV
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Robin Pan
|
Lexington RP
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Simran Gandhi
|
Lexington SGa
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Vikrant Maan
|
Lexington VM
|
|
Livingston
|
NJ/US
|
Gene Lu
|
Livingston GL
|
|
Loyola-Blakefield
|
MD/US
|
Thomas McNulty
|
Loyola-Blakefield TM
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Aashka Gupta
|
McDowell AG
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Kirtan Patel
|
McDowell KP
|
|
McDowell
|
PA/US
|
Sandy Askins
|
McDowell SA
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Ethan Chan
|
Millburn EC
|
|
Millburn
|
NJ/US
|
Hannah Rubinstein
|
Millburn HR
|
|
Montgomery Blair
|
MD/US
|
Peter Zhang
|
Montgomery Blair PZ
|
|
Pingry
|
NJ/US
|
Julia Fu
|
Pingry JF
|
|
Poly Prep Country Day
|
NY/US
|
Gabrielle Perry
|
Poly Prep Country Day GP
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Daniel Rohacs
|
Princeton DR
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Rohit Lakshman
|
Princeton RL
|
|
Princeton
|
NJ/US
|
Vedansh Chauhan
|
Princeton VC
|
|
Regis
|
NY/US
|
Alexander Greene
|
Regis AG
|
|
Regis
|
NY/US
|
Dylan Gunn
|
Regis DG
|
|
Regis
|
NY/US
|
Keith Macias
|
Regis KM
|
|
Richard Montgomery
|
MD/US
|
Uma Fox
|
Richard Montgomery UF
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Esha Tripathi
|
Ridge ET
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Gargi Koul
|
Ridge GK
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Logan Aviles
|
Ridge LA
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Nicholas Ge
|
Ridge NGe
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Tanvi Namjoshi
|
Ridge TNa
|
|
St Francis Prep
|
NY/US
|
Valerie Franchitti
|
St. Francis Prep VF
|
|
Strath Haven
|
PA/US
|
William Lee
|
Strath Haven WL
|
|
Timber Creek
|
FL
|
Shane Yanes
|
Timber Creek SY
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Aniruddh Mutnuru
|
Unionville AM
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Colin McVety
|
Unionville CM
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Devin Jiang
|
Unionville DJ
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Luke Ittyachen
|
Unionville LI
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Maxine Adams
|
Unionville MA
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Medha Patel
|
Unionville MP
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Michael Steuber
|
Unionville MS
|
|
Unionville
|
PA/US
|
Shaaz Nadeem
|
Unionville SN
|
|
University
|
NJ/US
|
Kennedy Onley
|
University KO
|
|
University
|
NJ/US
|
Rosalie Rodriguez
|
University RR
|
|
Wellington
|
FL/US
|
Kieran Abesamis
|
Wellington KA
|
|
West Orange
|
FL/US
|
Antwon Haynes
|
West Orange AH
|
|
West Orange
|
FL/US
|
Faith Corbett
|
West Orange FC
|
|
West Orange
|
FL/US
|
Paris McKnight
|
West Orange PM
|
|
William Tennent
|
PA/US
|
Sierra Marelia
|
William Tennent SM
|
|
William Tennent
|
PA/US
|
Victoria Cannon
|
William Tennent VC
|
|
Wilmington Charter
|
DE/US
|
Neha Das
|
Wilmington Charter ND
|
|
Woodgrove
|
VA/US
|
Jacob Lertora
|
Woodgrove JL
|
|