Cabot
|
AR/US
|
Amber Beard
|
1 Amber Beard
|
Cabot
|
AR/US
|
Atira Schulte
|
1 Atira Schulte
|
Cabot
|
AR/US
|
Benjamin Saddler
|
1 Benjamin Saddler
|
Cabot
|
AR/US
|
Brooke Decker
|
1 Brooke Decker
|
Cabot
|
AR/US
|
Carter Kirby
|
1 Carter Kirby
|
Cabot
|
AR/US
|
Carter Lester
|
1 Carter Lester
|
Cabot
|
AR/US
|
Christina Smith
|
1 Christina Smith
|
Cabot
|
AR/US
|
Jasmine Turnage
|
1 Jasmine Turnage
|
Cabot
|
AR/US
|
Kayleigh Langston
|
1 Kayleigh Langston
|
Cabot
|
AR/US
|
Logan Pratt
|
1 Logan Pratt
|
Cabot
|
AR/US
|
Tristen Farris
|
1 Tristen Farris
|
Conway
|
AR/US
|
Alex Van Horn
|
10 Alex Van Horn
|
Conway
|
AR/US
|
Connor Lindstrand
|
10 Connor Lindstrand
|
Conway
|
AR/US
|
Hannah Whitehead
|
10 Hannah Whitehead
|
Conway
|
AR/US
|
Jayce Pollard
|
10 Jayce Pollard
|
Conway
|
AR/US
|
Lillian Goins
|
10 Lillian Goins
|
Fayetteville
|
AR/US
|
Olivia Goodwin-Harrison
|
11 Olivia Goodwin-Harrison
|
Fayetteville
|
AR/US
|
Sean Thorup
|
11 Sean Thorup
|
Bentonville West
|
AR
|
Anna Dean
|
12 Anna Dean
|
Bentonville West
|
AR
|
Ibitayo Babatunde
|
12 Ibitayo Babatunde
|
Bentonville West
|
AR
|
Muskaan Arshad
|
12 Muskaan Arshad
|
Bentonville West
|
AR
|
Nicholas Moyes
|
12 Nicholas Moyes
|
Bentonville West
|
AR
|
Sophia Price
|
12 Sophia Price
|
Bentonville West
|
AR
|
Toby Edmondson
|
12 Toby Edmondson
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
Ariel Couch
|
13 Ariel Couch
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
Dawson Bagga
|
13 Dawson Bagga
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
Emilee Wilson
|
13 Emilee Wilson
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
Grace Ruzicka
|
13 Grace Ruzicka
|
Dardanelle
|
AR
|
Charlie Smith
|
15 Charlie Smith
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Abbey Draper
|
17 Abbey Draper
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Noah Radke
|
17 Noah Radke
|
North Little Rock
|
AR/US
|
Sam Montgomery
|
17 Sam Montgomery
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Conrad Ramakers Baker
|
2 Conrad Ramakers Baker
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Ella Heath
|
2 Ella Heath
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Olivia Farris
|
2 Olivia Farris
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Sara Hardin
|
2 Sara Hardin
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Sarah Havdala
|
2 Sarah Havdala
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Grace Campbell
|
3 Grace Campbell
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Lotanna Mogbo
|
3 Lotanna Mogbo
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Neil Sash
|
3 Neil Sash
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Olivia Curtis
|
3 Olivia Curtis
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Sophie Reynolds
|
3 Sophie Reynolds
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Stephen Munson
|
3 Stephen Munson
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Benjamin Cogbill
|
4 Benjamin Cogbill
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Brennen Beck
|
4 Brennen Beck
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Daniel Block
|
4 Daniel Block
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Ruth Walters
|
4 Ruth Walters
|
Bentonville
|
AR/US
|
Jamie Anderson
|
6 Jamie Anderson
|
Bentonville
|
AR/US
|
Jaylin Kern
|
6 Jaylin Kern
|
Bentonville
|
AR/US
|
Karsten Gjeruldsen
|
6 Karsten Gjeruldsen
|
Bentonville
|
AR/US
|
Kaylin Reeves
|
6 Kaylin Reeves
|
Bentonville
|
AR/US
|
Ruby Ayers
|
6 Ruby Ayers
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Briley Thomas
|
7 Briley Thomas
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Claire Franco
|
7 Claire Franco
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Dylan Reynolds
|
7 Dylan Reynolds
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Gerson Melton
|
7 Gerson Melton
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Homero Ruiz
|
7 Homero Ruiz
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Jax Nalley
|
7 Jax Nalley
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Patrick Kingston
|
7 Patrick Kingston
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Trey Bowerman
|
7 Trey Bowerman
|
Russellville HS Forensics
|
AR/US
|
Julianna Siribouth
|
8 Julianna Siribouth
|
Russellville HS Forensics
|
AR/US
|
Lily Sadler
|
8 Lily Sadler
|
Russellville HS Forensics
|
AR/US
|
Max Dunn
|
8 Max Dunn
|
Sheridan HS
|
AR/US
|
Jayson Burroughs
|
9 Jayson Burroughs
|