\
|
CA/US
|
Advay Chandra
|
Bishop's AC
|
|
Bixby
|
OK/US
|
Laurein Drumm
|
Bixby LD
|
|
Bixby
|
OK/US
|
Noah Keifer
|
Bixby NK
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Rusem Paul
|
Bronx Science RP
|
|
Christ Episcopal
|
LA/US
|
Bree Hollis
|
Christ Episcopal BH
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Alan Munschy
|
Christopher Columbus AM
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Nicholas Gonzalez
|
Christopher Columbus NG
|
|
Davidson
|
NV/US
|
Caitlin Hamilton
|
Davidson CH
|
|
Durham
|
NC/US
|
Bohan Gao
|
Durham BG
|
|
Durham
|
NC/US
|
Ben Tarpey
|
Durham BT
|
|
Durham
|
NC/US
|
Omar Pasha
|
Durham OP
|
|
Durham
|
NC/US
|
Zihan Gao
|
Durham ZG
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Krutin Devesh
|
Greenhill KD
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Kelly Meng
|
Greenhill KM
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Krish Mysoor
|
Greenhill KMy
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Varsha Gande
|
Greenhill VG
|
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Halle Hill
|
Har-Ber HH
|
|
Hillcrest
|
ID/US
|
Samuel Pinson
|
Hillcrest SP
|
|
Holy Cross
|
LA/US
|
Nicholas Davillier
|
Holy Cross ND
|
|
Holy Cross
|
LA/US
|
Tahj Johnson
|
Holy Cross TJ
|
|
Kennedy Independent
|
CA/US
|
Arnav Aggarwal
|
Kennedy Independent AA
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Ayman Badawy
|
Lake Highland Prep AB
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Alec Clemens
|
Lake Highland Prep AC
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Krithik Seela
|
Lake Highland Prep KS
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Mayah Singh
|
Lake Highland Prep MS
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Ipek Kendircioglu
|
Lexington IK
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Mahad Sohail
|
Lexington MS
|
|
Louis D. Brandeis
|
TX/US
|
Alan Koroluk
|
Louis D. Brandeis AK
|
|
Montgomery
|
AL/US
|
Tristan Dumas
|
Montgomery TD
|
|
Myers Park
|
NC/US
|
Elias Altman
|
Myers Park EA
|
|
Northern Valley HS Independent
|
NJ/US
|
Daniel Nam
|
Northern Valley HS Independent DN
|
|
Northern Valley HS Independent
|
NJ/US
|
Jing Li
|
Northern Valley HS Independent JL
|
|
Northern Valley HS Independent
|
NJ/US
|
James Song
|
Northern Valley HS Independent JS
|
|
Parker
|
HI/US
|
Edward Wessel
|
Parker EW
|
|
Parker
|
HI/US
|
Teghan Price
|
Parker TP
|
|
St Andrew's Episcopal
|
MS/US
|
Leo Zhang
|
St Andrew's Episcopal LZ
|
|
Teurlings Catholic
|
LA/US
|
Cade Savoy
|
Teurlings Catholic CS
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Alyssa Ashmore
|
West Des Moines Valley AA
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Michael Meng
|
West Des Moines Valley MM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Anoop Rachakonda
|
Westwood AR
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Anushka Saini
|
Westwood AS
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Brian Jeon
|
Westwood BJ
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Pranav Medikonduru
|
Westwood PM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Shreya Tiwari
|
Westwood ST
|
|
Wilcox Independent
|
CA/US
|
Keith Maben
|
Wilcox Independent KM
|
|
William T. Dwyer
|
FL
|
Anna Theissen
|
William T. Dwyer AT
|
|