Academy Of Classical Christian Studies
|
OK
|
Jack Miller
|
Academy Of Classical Christian Studies JM
|
|
|
Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Bellerina Hu
|
Acton-Boxborough BH
|
|
|
Advanced Technologies
|
NV/US
|
Aleem Ahmed
|
Advanced Technologies AA
|
|
|
Advanced Technologies
|
NV/US
|
Jonah Gentleman
|
Advanced Technologies JG
|
|
|
Apple Valley
|
MN
|
Nora Bolsoni
|
Apple Valley NB
|
|
|
Ayala
|
CA/US
|
Adam Mimou
|
Ayala AM
|
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Philimon Yosafat
|
BASIS Peoria PY
|
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
PranavKrishna Kandikayala
|
BASIS San Antonio Shavano PK
|
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Allie Ruiz
|
Brentwood AR
|
|
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Roberto Sosa
|
Cardinal Gibbons RS
|
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Siddhartha Rana
|
Carnegie Vanguard SR
|
|
|
Catonsville
|
MD/US
|
Alexander Torrez
|
Catonsville AT
|
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Chloe Self
|
Chloe Self
|
|
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Abhived Pulapaka
|
Claudia Taylor Johnson AP
|
|
|
Diamond Bar
|
CA/US
|
Nathan Chu
|
Diamond Bar NC
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arjun Garg
|
Dougherty Valley AG
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Savit Bhat
|
Dougherty Valley SB
|
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saketh Kotapati
|
Dougherty Valley SK
|
|
|
Dowling Catholic
|
IA/US
|
James Piazza
|
Dowling Catholic JP
|
|
|
DTHS
|
LA/US
|
Harun Vemulapalli
|
DTHS HV
|
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Abhinav Sinha
|
Dulles AS
|
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Tommy Yu
|
Dulles TY
|
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Vishnu Nataraja
|
Dulles VN
|
|
|
Olathe East
|
KS/US
|
Easton Logback
|
Easton Logback
|
|
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Avik Garg
|
Eden Prairie AG
|
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Ayush Manoj
|
Elkins AM
|
|
|
Garland
|
TX/US
|
Leah Yeshitila
|
Garland LY
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Arush Adabala
|
Greenhill AA
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Krutin Devesh
|
Greenhill KD
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Nikitha Thoduguli
|
Greenhill NT
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Ramateja Mettu
|
Greenhill RM
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Varsha Gande
|
Greenhill VG
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Andy Lee
|
Harker AL
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Akshay Manglik
|
Harker AM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Anshul Reddy
|
Harker AR
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aditi Vinod
|
Harker AV
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Deven Shah
|
Harker DS
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Deeya Viradia
|
Harker DV
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Panav Gogte
|
Harker PG
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rahul Mulpuri
|
Harker RM
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rohan Thakur
|
Harker RT
|
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sofia Shah
|
Harker SS
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Ali Ahmad
|
Harrison AA
|
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Annie Chen
|
Harrison AC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Claire Conner
|
Harvard-Westlake CC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Carina Villalona
|
Harvard-Westlake CV
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Iris Chen
|
Harvard-Westlake IC
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jade Harris
|
Harvard-Westlake JH
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Olivia Feldman
|
Harvard-Westlake OF
|
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Samantha McLoughlin
|
Harvard-Westlake SM
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Ava Wegmann-Gatarz
|
Immaculate Heart AW
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Beatrice Culligan
|
Immaculate Heart BC
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Felicity Park
|
Immaculate Heart FP
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Jane Lichtman
|
Immaculate Heart JL
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Shaina Sanchez
|
Immaculate Heart SS
|
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
Nathan Weimar
|
Iowa City West NW
|
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
Spencer Thomas
|
Iowa City West ST
|
|
|
John H Guyer
|
TX/US
|
Sebastian Bourbon
|
John H Guyer SB
|
|
|
Apple Valley
|
MN
|
Kacee Wells
|
Kacee Wells
|
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Aseel Rawashdeh
|
L C Anderson AR
|
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Brett Cryan
|
L C Anderson BC
|
|
|
Legacy Christian
|
TX/US
|
Breigh Plat
|
Legacy Christian BP
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Aanya Ghosh
|
Lexington AG
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Archit Kumar
|
Lexington AKu
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Austin Li
|
Lexington AL
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Anthony The
|
Lexington AT
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Brett Fortier
|
Lexington BF
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Christian Han
|
Lexington CH
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Jayden Bai
|
Lexington JBa
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Jeong-Wan Choi
|
Lexington JC
|
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Michelle Gong
|
Little Rock Central MG
|
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Ben Freda-Eskenazi
|
Los Altos BF
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Braden Masih
|
Loyola BM
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Daniel Beck
|
Loyola DB
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Ian Brown
|
Loyola IB
|
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Suraj Gajula
|
Loyola SG
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Ayush Mishra
|
Lynbrook AM
|
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Keshav Dandu
|
Lynbrook KD
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Ela Desai
|
Marlborough ED
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Helena Hudlin
|
Marlborough HH
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Julianne Hannon
|
Marlborough JH
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Jocelyn Shek
|
Marlborough JS
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Macy Lerner
|
Marlborough ML
|
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Wyeth Renwick
|
Marlborough WR
|
|
|
McLean
|
VA/US
|
Paul Kim
|
McLean PK
|
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Ben Duong
|
Memorial BD
|
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Daniel Xu
|
Memorial DX
|
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Sebastian Cho
|
Memorial SC
|
|
|
Milton Acad
|
MA/US
|
Andrew Tsang
|
Milton AT
|
|
|
Nashua HS South
|
NH/US
|
Enya Gu
|
Nashua HS South EG
|
|
|
Northview
|
GA/US
|
Yasmin Shalim
|
Northview YS
|
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Nihar Abhyankar
|
Northwood NA
|
|
|
Olathe East
|
KS/US
|
Teagan Townsend
|
Olathe East TT
|
|
|
Orange Lutheran
|
CA/US
|
Aaron Zhang
|
Orange Lutheran AZ
|
|
|
Oxford
|
CA/US
|
Viren Mehta
|
Oxford VM
|
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Astrid Villarroel
|
Pembroke Pines Charter AV
|
|
|
Pembroke Pines Charter
|
FL/US
|
Jayvyn Dacas
|
Pembroke Pines Charter JD
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Alex Borgas
|
Peninsula AB
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anish Ramireddy
|
Peninsula AR
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Chris Sims
|
Peninsula CS
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jacob Namgung
|
Peninsula JN
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Saul Munn
|
Peninsula SM
|
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Nathan Gong
|
Plano East NG
|
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Nevin Gera
|
Plano East Sr NG
|
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Riley Rees
|
Riley Rees
|
|
|
Roeper
|
MI/US
|
Rosalyn Li
|
Roeper RL
|
|
|
Sage Hill
|
CA/US
|
Max Perin
|
Sage Hill MP
|
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Arnav Garg
|
Saratoga AGa
|
|
|
Sequoia
|
CA/US
|
Alyssa Sawyer
|
Sequoia AS
|
|
|
Shady Side
|
PA/US
|
Nichole Poltinnikov
|
Shady Side NP
|
|
|
Solebury
|
PA/US
|
Leo Mokriski
|
Solebury LM
|
|
|
Solebury
|
PA/US
|
Liam Nyberg
|
Solebury LN
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Enya Pinjani
|
Southlake Carroll EP
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Pranav Kaginele
|
Southlake Carroll PK
|
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Samhith Dharani
|
Southlake Carroll SD
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Aidan Atkins
|
Strake Jesuit AA
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ben Erdmann
|
Strake Jesuit BE
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Diego Arcos
|
Strake Jesuit DA
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
David Herrera
|
Strake Jesuit DH
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Evan Proctor
|
Strake Jesuit EP
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Joseph Georges
|
Strake Jesuit JG
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
JD Kollar
|
Strake Jesuit JK
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jet Sun
|
Strake Jesuit JS
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Karan Shah
|
Strake Jesuit KS
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Michael Stuckert
|
Strake Jesuit MS
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Rushil Chetty
|
Strake Jesuit RC
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vail Chen
|
Strake Jesuit VC
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vratin Mankidy
|
Strake Jesuit VM
|
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Zion Dixon
|
Strake Jesuit ZD
|
|
|
Success Academy HS - Liberal Arts
|
NY/US
|
Silma Bathily
|
Success Academy HS - Liberal Arts SB
|
|
|
Thomas Horace Rogers
|
TX/US
|
Justin Wen
|
Thomas Horace Rogers JW
|
|
|
Trinity Valley
|
TX/US
|
Kishan Kalaria
|
Trinity Valley KK
|
|
|
Vestavia Hills
|
AL/US
|
Graham Johnstone
|
Vestavia Hills GJ
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Alyssa Makena
|
West Des Moines Valley AM
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Michael Meng
|
West Des Moines Valley MM
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Aaditya Ganesan
|
Westwood AG
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Anoop Rachakonda
|
Westwood AR
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Brian Jeon
|
Westwood BJ
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Pranav Medikonduru
|
Westwood PM
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Prithiv Premkumar
|
Westwood PP
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Rishi Baranga
|
Westwood RB
|
|
|
Wilcox
|
CA/US
|
Keith Maben
|
Wilcox KM
|
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Allison Aldridge
|
Woodlands AA
|
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Lulu Whitson
|
Woodlands LW
|
|
|