All Saints Episcopal
|
TX/US
|
Potter & Chisholm
|
All Saints Episcopal Ethan Potter & Jess Chisholm
|
|
All Saints Episcopal
|
TX/US
|
Adcock & Callender
|
All Saints Episcopal Mason Adcock & William Callender
|
|
Bellaire
|
TX/US
|
Maag & Markan
|
Bellaire Anna Maag & Aditya Markan
|
|
Bellaire
|
TX/US
|
Ho & Ma
|
Bellaire Lucy Ma & Christopher Ho
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Tadepalli & Aneesh
|
Centennial Abhiram Tadepalli & Aryan Aneesh
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Chedda & Nikhra
|
Centennial Arav Chedda & Shivansh Nikhra
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Toleti & Tula
|
Centennial Karthik Toleti & Shubhank Tula
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Senthil & Waje
|
Centennial Karthikeyan Senthil & Veer Waje
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Chowla & Ramprasad
|
Centennial Kartike Chowla & Arjun Ramprasad
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Jain & Mohanram
|
Centennial Lavik Jain & Athul Mohanram
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Zhou & Rahat
|
Centennial Nathan Zhou & Aayan Rahat
|
|
Centennial
|
TX/US
|
Subramaniam & Mandapati
|
Centennial Rohit Subramaniam & Tarun Mandapati
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Borsadwala & Raines
|
Flower Mound Nakiyah Borsadwala & Ava Raines
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Panchakarla & Behera
|
Flower Mound Ridhi Panchakarla & Suman Behera
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Khakoo & Larson
|
Lovejoy Cully Khakoo & Gage Larson
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Carll & Pottinger
|
Lovejoy Kendall Carll & Thomas Pottinger
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Rajakumar & Holliman
|
Lovejoy Sanjeev Rajakumar & Matthew Holliman
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Kumar & Chen
|
Plano West Aditya Kumar & Michael Chen
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Sung & Parachini
|
Plano West Darren Sung & Alexander Parachini
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Wang & Subramanium
|
Plano West Grace Wang & Meghna Subramanium
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Sonawane & Gupta
|
Plano West Kaustubh Sonawane & Priyanka Gupta
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Showkath & Iyer
|
Plano West Sharukh Showkath & Samir Iyer
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Siddaiya & Buvvaji
|
Plano West Shivam Siddaiya & Farhan Buvvaji
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Talluri & Vemulapalli
|
Plano West Srikar Talluri & Suchir Vemulapalli
|
|
Shepton
|
TX/US
|
Gan & Gautam
|
Shepton Daisy Gan & Aashna Gautam
|
|
Shepton
|
TX/US
|
Park & Rallapalli
|
Shepton Minhan Park & Adithi Rallapalli
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Mohsin & Kurapati
|
Southlake Carroll Aamir Mohsin & Aakash Kurapati
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Bethi & Boyapati
|
Southlake Carroll Eesha Bethi & Neha Boyapati
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Suri & Punreddy
|
Southlake Carroll Eesha Suri & Shriya Punreddy
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Bhat & Sabherwal
|
Southlake Carroll Etash Bhat & Ayush Sabherwal
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Reddy & Subramanian
|
Southlake Carroll Nikhil Reddy & Anbu Subramanian
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Qureshi & Dickens
|
Southlake Carroll Shaheer Qureshi & Chais Dickens
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Gogia & Koh
|
Southlake Carroll Shreeya Gogia & Bailey Koh
|
|
Tulsa School of Arts and Sciences
|
OK/US
|
Richardson & Will
|
Tulsa School of Arts and Sciences Alex Richardson & Harper Ann
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Ambekar & Xiao
|
Westwood Adarsh Ambekar & Kevin Xiao
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Irmetova & Lin
|
Westwood Anna Irmetova & Alicia Lin
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Jere & Dasari
|
Westwood Bela Jere & Ava Dasari
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Deng & Zhang
|
Westwood Danny Deng & Winston Zhang
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Wu & Dai
|
Westwood Gloria Wu & Jennifer Dai
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Ahmed & Dodero
|
Westwood Hibah Ahmed & Alejandra Dodero
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Gupta & Wei
|
Westwood Sharanya Gupta & Hanyu Wei
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Shah & Coplen
|
Westwood Siona Shah & Caroline Coplen
|
|
Wylie
|
TX/US
|
Mathew & Ngo
|
Wylie Joshua Mathew & Evan Ngo
|
|