Bard HS Early College Queens
|
NY/US
|
Mesa & Nassau
|
Bard HS Early College Queens Aaron Mesa & Sammy Nassau
|
|
|
Bard HS Early College Queens
|
NY/US
|
Barman & Aanika
|
Bard HS Early College Queens Felix Barman & Tajreen Aanika
|
|
|
BOW
|
CT/US
|
Paliwal & Farbman
|
BOW Arnav Paliwal & Robert Farbman
|
|
|
BOW
|
CT/US
|
Liu & Liu
|
BOW Daniel Liu & Sophia Liu
|
|
|
BOW
|
CT/US
|
Akbar & Lin
|
BOW Faryal Akbar & June Lin
|
|
|
BOW
|
CT/US
|
Zha & Liu
|
BOW Mingyue Zha & Maggie Liu
|
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Hammill & Tocani
|
Claremont Kevin Hammill & Maltin Tocani
|
|
|
Claremont
|
CA/US
|
Ball & Chapman
|
Claremont Michael Ball & Ben Chapman
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Bansbach & Houts
|
Clarity Houts
|
|
|
Columbia Prep
|
NY/US
|
Jain & Rahman
|
Columbia Prep Anya Jain & Raihana Rahman
|
|
|
Columbia Prep
|
NY/US
|
Cramer & Smith
|
Columbia Prep Henry Cramer & Maverick Smith
|
|
|
Dalton
|
NY/US
|
Mehra & Greenfield
|
Dalton Arjun Mehra & Max Greenfield
|
|
|
Dalton
|
NY/US
|
Ranjan & Wiedman
|
Dalton Ashwin Ranjan & Samuel Wiedman
|
|
|
Dalton
|
NY/US
|
Kronenberg & Gulati
|
Dalton Eli Kronenberg & Arik Gulati
|
|
|
Dalton
|
NY/US
|
Pishev & Gregoire
|
Dalton Martine Gregoire & Milo Pishev
|
|
|
Dalton
|
NY/US
|
Zhang & Bergan
|
Dalton Mirabelle Zhang & Phoebe Bergan
|
|
|
Dalton
|
NY/US
|
Berg & Gallant
|
Dalton Zach Berg & Quinton Gallant
|
|
|
Debaters Without Borders
|
MA/US
|
Jin & Wang
|
Debaters Without Borders Dennis Jin & Joseph Wang
|
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Barnell & Twomey
|
El Cerrito Ava Barnell & Tucker Twomey
|
|
|
Friends Seminary
|
NY/US
|
Levine & Rosenthal
|
Friends Seminary Ben Levine & Ben Rosenthal
|
|
|
Friends Seminary
|
NY/US
|
Shapiro & Lyne
|
Friends Seminary Benjamin Shapiro & Theodore Lyne
|
|
|
Friends Seminary
|
NY/US
|
Gall & Owett
|
Friends Seminary Jamie Gall & Lola Owett
|
|
|
Friends Seminary
|
NY/US
|
Chakour & Frazier
|
Friends Seminary Sanaa Chakour & Imodgen Frazier
|
|
|
Friends Seminary
|
NY/US
|
Gund-Morrow & Bloch
|
Friends Seminary Tenzin Gund-Morrow & Julia Bloch
|
|
|
IHS Hive
|
CT/US
|
Delp & Zhang
|
IHS/Hive Laura Delp & Claire Zhang
|
|
|
IHS Hive
|
CT/US
|
Kleinman & Lin
|
IHS/Hive Skylar Kleinman & Joshua Lin
|
|
|
MK
|
NY/US
|
Klein & Menon
|
MK Jack Klein & Madhav Menon
|
|
|
MK
|
NY/US
|
Contant & Kurtz
|
MK Jared Contant & Zachary Kurtz
|
|
|
MK
|
NY/US
|
Malik & Hasegawa
|
MK Myra Malik & Yui Hasegawa
|
|
|
Phillips Andover Independent
|
MA/US
|
Liu & Wang
|
Phillips Andover Independent Nicolas Liu & Claire Wang
|
|
|
Ruth Bader Ginsburg
|
CA/US
|
Bodnick & Rangarajan
|
Ruth Bader Ginsburg Maya Bodnick & Samek Rangarajan
|
|
|
St Andrew's School(FL)
|
FL/US
|
Stern & Chen
|
St Andrew's School(FL) Debate Team Alec Stern & Darren Chen
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Yang & Kumarappan
|
Stuyvesant Jerry Yang & Keerthan Kumarappan
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Lys & Nalywajko
|
Stuyvesant Matthew Lys & Andrea Nalywajko
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Tai & Chon
|
Stuyvesant Matthew Tai & Yeajee Chon
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Thompson & Riegel
|
Stuyvesant Molly Thompson & Hannah Riegel
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Huang & Amin
|
Stuyvesant Yuchen Huang & Sabiha Amin
|
|
|
Taft
|
CT/US
|
Englander & Ceesay
|
Taft Hannah Englander & Ron Ceesay
|
|
|
Taft
|
CT/US
|
Mota & Gura
|
Taft Julissa Mota & Caro Gura
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Swartz & Solomon
|
Trinity Adriann Swartz & Isabella Solomon
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Hogan-Murphy & Moses
|
Trinity Duke Hogan-Murphy & Alexa Moses
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Husain & Bordoff
|
Trinity Farah Husain & Molly Bordoff
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Baruch & Rodriguez
|
Trinity Helena Baruch & Saira Rodriguez
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
McClure & Lee
|
Trinity Isobel McClure & Elizabeth Lee
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Bergstorm & Truax
|
Trinity James Bergstorm & George Truax
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Weiner & Levy
|
Trinity Julia Weiner & Samantha Levy
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Baatz & Chan
|
Trinity Ksenia Baatz & Allison Chan
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Parker & Kvaal
|
Trinity Lily Parker & Thomas Kvaal
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Singh & Gray
|
Trinity Maya Singh & Tess Gray
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Chen & Chakour
|
Trinity Nancy Chen & Soumia Chakour
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Tabak & McKenna
|
Trinity Sarah Tabak & Emilie McKenna
|
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Steere & Segarra
|
Trinity Tara Steere & Nicole Segarra
|
|
|
Westfield Watkinson
|
CT/US
|
Ganta & Shea
|
Westfield/Watkinson Akshaj Ganta & Aidan Shea
|
|
|
Westfield Watkinson
|
CT/US
|
Connor & Wang
|
Westfield/Watkinson Claribel Connor & Charles Wang
|
|
|
Westfield Watkinson
|
CT/US
|
Madhavani & Prakash
|
Westfield/Watkinson Dev Madhavani & Eira Prakash
|
|
|
Westfield Watkinson
|
CT/US
|
Lafferty & Thompson
|
Westfield/Watkinson Ryan Lafferty & Oliver Thompson
|
|
|