Altamont
|
AL/US
|
Anders & Yalamanchili
|
Altamont AY
|
|
|
Baton Rouge
|
LA/US
|
Jadhav & Wei
|
Baton Rouge JW
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Kapadia & Zinober
|
Berkeley Prep KZ
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Latif & Kuperman
|
Berkeley Prep LK
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Shonka & Saravana
|
Berkeley Prep ShSa
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Tirupathi & Souchet
|
Berkeley Prep ST
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Varkantham & Dandamudi
|
Berkeley Prep VD
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Williams & Win
|
Berkeley Prep WW
|
|
|
Blue Valley West
|
KS/US
|
Das & Ahmed
|
Blue Valley West DA
|
|
|
Boston Latin
|
MA/US
|
Keesbury & Wexler
|
Boston Latin KW
|
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Choudhury & Musk
|
Bronx Science CM
|
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Thiam & Diallo
|
Bronx Science TD
|
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Vidal & Fisher
|
Bronx Science VF
|
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Zampty-Hicks & Hilfers
|
Bronx Science ZH
|
|
|
Brooklyn Technical
|
NY/US
|
Advincula & Santora
|
Brooklyn Technical AS
|
|
|
Caddo Magnet
|
LA/US
|
Kiihnl & Lawrence
|
Caddo Magnet KL
|
|
|
Caddo Magnet
|
LA/US
|
Wilkinson & Smith
|
Caddo Magnet WS
|
|
|
Calvert Hall
|
MD/US
|
Bressler & Lobo
|
Calvert Hall BL
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Ang-Olson & McLaughlin
|
CK McClatchy MA
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Spurlock & Pham
|
CK McClatchy SP
|
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Tully & Getahun
|
CK McClatchy TG
|
|
|
Minneapolis South
|
MN/US
|
Chang-Deutsch & Conry
|
Clara Conry
|
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Kashyap & Chintalapudi
|
Coppell KC
|
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Yan & Patel
|
Coppell YP
|
|
|
Decatur
|
GA/US
|
Lam & Sanavandi
|
Decatur LS
|
|
|
Decatur
|
GA/US
|
Thomas & Sanders
|
Decatur TS
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Allen & Gray
|
Eagan AG
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Abdulahi & Malhotra
|
Eagan AM
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Engelstad & Liverseed
|
Eagan EL
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Li & Sen
|
Eagan LS
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Herzer & Chen
|
Edina HC
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Pollard & Wang
|
Edina PW
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Berman & Lowenstein
|
Georgetown Day BL
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Brooks & Simmons
|
Georgetown Day BS
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Cymerman & Herman
|
Georgetown Day CH
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Abughosh & Zhukovsky
|
Glenbrook South AZ
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Jacobs & Majeed
|
Glenbrook South JM
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Khan & Kiefer
|
Glenbrook South KK
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Kuchimanchi & Warnsman
|
Glenbrook South KW
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Sepahdari & Rudolph
|
Glenbrook South RS
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Wawrzyn & Dressler
|
Glenbrook South WD
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Feinstein & Siva
|
Greenhill FS
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Gouru & Rothstein
|
Greenhill GR
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Martinez & Rojas
|
Greenhill MR
|
|
|
Henry W Grady
|
GA/US
|
Kast & Laurens
|
Henry W Grady KL
|
|
|
Henry W Grady
|
GA/US
|
Kamel & Tak
|
Henry W Grady KT
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Cai & Palanciuc
|
Interlake CP
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Ganesh & Qian
|
Interlake GQ
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Okahata & Chen
|
Interlake OC
|
|
|
Iowa City West
|
IA/US
|
Seo & Chu
|
Iowa City West SC
|
|
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Gaddi & Rhee
|
Joe Rhee
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Abarca & Hughes
|
Kent Denver AH
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Tandon & Wendel
|
Kent Denver TW
|
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Mckewin & Sneed
|
Lane Tech MS
|
|
|
Lawrence Free State
|
KS/US
|
Hossler & Persinger
|
Lawrence Free State HP
|
|
|
Lawrence Free State
|
KS/US
|
Rupp & Marshall
|
Lawrence Free State RM
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
He & Venkatesh
|
Lexington HV
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Kinikar & Iyer
|
Lexington KI
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Karim & Shah
|
Lexington KS
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Tipirneni & Kapoor
|
Lexington TK
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Yang & Sreeprakash
|
Lexington YS
|
|
|
Lincoln East
|
NE/US
|
Tan & Weber
|
Lincoln East TW
|
|
|
Lincoln
|
OR/US
|
Leung & Trukhnova
|
Lincoln LT
|
|
|
Lincoln Southeast
|
NE/US
|
Dunbar & Wolfe
|
Lincoln Southeast DW
|
|
|
Lowell
|
CA/US
|
Tsan & Satovsky
|
Lowell TS
|
|
|
Madison East
|
WI/US
|
Jaimes & Kondrashov
|
Madison East JK
|
|
|
Mamaroneck
|
NY/US
|
DeVito & Rubin
|
Mamaroneck DR
|
|
|
Mamaroneck
|
NY/US
|
Gupta & Runte
|
Mamaroneck GR
|
|
|
Mamaroneck
|
NY/US
|
Lepelstat & Suben
|
Mamaroneck LS
|
|
|
McDonogh
|
MD/US
|
Thakkar & Jones
|
McDonogh TJ
|
|
|
McQueen
|
NV/US
|
Leutzinger & Reese
|
McQueen LR
|
|
|
Taipei American
|
TW
|
Wang & Yiu
|
Micah Wang
|
|
|
Minneapolis South
|
MN/US
|
Kleckner & Gearhart
|
Minneapolis South KG
|
|
|
Nevada Union
|
CA/US
|
Grandfield & Witt
|
Nevada Union GW
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Hecht & McDonough
|
New Trier HM
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Jones & Warshauer
|
New Trier JW
|
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Deo & Rabbini
|
North Broward Prep DR
|
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Gopal & Griffin
|
North Broward Prep GG
|
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Neupane & Ortiz
|
North Broward Prep NO
|
|
|
Oakland Tech
|
CA/US
|
Cahigas & Madden
|
Oakland Tech CM
|
|
|
Oakland Tech
|
CA/US
|
Ryals & Liu
|
Oakland Tech RL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Brown & Veturi
|
Peninsula BV
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
De Rox & Qin
|
Peninsula DQ
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Frankwick & Wang
|
Peninsula FW
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Lai & Lai
|
Peninsula LL
|
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Michalak & Sinsioco
|
Peninsula MS
|
|
|
Pine Crest
|
FL/US
|
Ribeiro & Ivanov
|
Pine Crest RI
|
|
|
Pine Crest
|
FL/US
|
Yatak & Greenberg
|
Pine Crest YG
|
|
|
Mamaroneck
|
NY/US
|
Rahman & Miller
|
Rayeed Rahman
|
|
|
Rosemont
|
CA/US
|
Waweru & Nguyen Le
|
Rosemont WN
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Beyer & Rudd
|
Rosemount BR
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Jackson & Nozal
|
Rosemount Sr JN
|
|
|
Roseville Area
|
MN/US
|
Helgeson & O'Neil
|
Roseville Area HO
|
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Pal & Zhao
|
Sanchari Pal
|
|
|
SF Roosevelt
|
SD/US
|
Luckett & Torguson
|
SF Roosevelt LT
|
|
|
Shawnee Mission East
|
KS/US
|
Sufi & Huntley
|
Shawnee Mission East SH
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Anderson McElligott & Atri
|
Spencer Anderson McElligott
|
|
|
St Mark's School of Texas
|
TX/US
|
Abbasi & Bhimani
|
St Mark's School of Texas AB
|
|
|
St Mark's School of Texas
|
TX/US
|
Goodapaty & Tagtmeier
|
St Mark's School of Texas GT
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Espinal & Pu
|
Stuyvesant EP
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Ha & Chen
|
Stuyvesant HC
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Hathaway & Qiu
|
Stuyvesant HQ
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Ng & Rhee
|
Stuyvesant NR
|
|
|
Taipei American
|
TW
|
Wang & Lin
|
Taipei American WL
|
|
|
Farmington
|
MN/US
|
Koperski & Munson
|
Teddy Munson
|
|
|
TES
|
TW
|
Chu & Chu
|
TES CC
|
|
|
Thomas Kelly
|
IL/US
|
Lin & Gao
|
Thomas Kelly LG
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Gies & Carpenter
|
Walter Payton GC
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Liu & Huang
|
Walter Payton LH
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
McDermott & Weese
|
Walter Payton MW
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Piparia & Wenthen
|
Walter Payton PW
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Richardson & Hwang
|
Walter Payton RH
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Sanchez & Walsh
|
Walter Payton SW
|
|
|
West Campus (Sacramento)
|
CA/US
|
Morioka & Turkie
|
West Campus (Sacramento) MT
|
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Dervesh & Holm
|
West Des Moines Valley DH
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Choudhary & Huang
|
Westwood CH
|
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Nemawarkar & Yan
|
Westwood NY
|
|
|