Bentonville
|
AR/US
|
Aiswarya Saravanan
|
1 Aiswarya Saravanan
|
Bentonville
|
AR/US
|
Carson Duca
|
1 Carson Duca
|
Bentonville
|
AR/US
|
Jamie Anderson
|
1 Jamie Anderson
|
Bentonville
|
AR/US
|
Vaisakh Karuvath
|
1 Vaisakh Karuvath
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Alea Billingsley
|
10 Alea Billingsley
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Brayden Hartwig
|
10 Brayden Hartwig
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Homero Ruiz
|
10 Homero Ruiz
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Knox Graham
|
10 Knox Graham
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Luke Lightner
|
10 Luke Lightner
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Megan Lucas
|
10 Megan Lucas
|
Har-Ber
|
AR/US
|
Patrick Kingston
|
10 Patrick Kingston
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Bennett Young
|
11 Bennett Young
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Celia Mayfield
|
11 Celia Mayfield
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Conrad Ramakers Baker
|
11 Conrad Ramakers Baker
|
Jonesboro
|
AR/US
|
David Adams
|
11 David Adams
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Ella Heath
|
11 Ella Heath
|
Jonesboro
|
AR/US
|
Sara Hardin
|
11 Sara Hardin
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Brennen Beck
|
12 Brennen Beck
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Georgia Liu
|
12 Georgia Liu
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Luke Beck
|
12 Luke Beck
|
Little Rock Central
|
AR/US
|
Ruth Walters
|
12 Ruth Walters
|
Parkview Magnet
|
AR/US
|
Christian Servin
|
13 Christian Servin
|
Parkview Magnet
|
AR/US
|
Connor Hadden
|
13 Connor Hadden
|
Parkview Magnet
|
AR/US
|
Eliot Spann
|
13 Eliot Spann
|
Parkview Magnet
|
AR/US
|
Lane Eudy
|
13 Lane Eudy
|
Russellville HS Forensics
|
AR/US
|
Benjamin Shoptaw
|
14 Benjamin Shoptaw
|
Russellville HS Forensics
|
AR/US
|
Cody Duesterbeck
|
14 Cody Duesterbeck
|
Cabot
|
AR/US
|
Adrian Esau
|
3 Adrian Esau
|
Cabot
|
AR/US
|
Alexis Childs
|
3 Alexis Childs
|
Cabot
|
AR/US
|
Brooke Decker
|
3 Brooke Decker
|
Cabot
|
AR/US
|
Carter Kirby
|
3 Carter Kirby
|
Cabot
|
AR/US
|
Carter Lester
|
3 Carter Lester
|
Cabot
|
AR/US
|
Christina Smith
|
3 Christina Smith
|
Cabot
|
AR/US
|
Jackson Crumpler
|
3 Jackson Crumpler
|
Cabot
|
AR/US
|
Jasmine Turnage
|
3 Jasmine Turnage
|
Cabot
|
AR/US
|
Kayleigh Langston
|
3 Kayleigh Langston
|
Cabot
|
AR/US
|
Remington Hicks
|
3 Remington Hicks
|
Cabot
|
AR/US
|
Taniya Henderson
|
3 Taniya Henderson
|
Cabot
|
AR/US
|
Tristen Farris
|
3 Tristen Farris
|
Cabot
|
AR/US
|
Zayd Kelley
|
3 Zayd Kelley
|
Conway
|
AR/US
|
Jayce Pollard
|
4 Jayce Pollard
|
Conway
|
AR/US
|
Lillian Goins
|
4 Lillian Goins
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
Casca Morris
|
6 Casca Morris
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
Coglin Dexter
|
6 Coglin Dexter
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
COLBY Crihfield
|
6 COLBY Crihfield
|
Don Tyson School Of Innovation
|
AR/US
|
Kierson Titus
|
6 Kierson Titus
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Neil Sash
|
7 Neil Sash
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Nikko Curtis
|
7 Nikko Curtis
|
Episcopal Collegiate
|
AR/US
|
Sophie Reynolds
|
7 Sophie Reynolds
|
Fayetteville
|
AR/US
|
Alejandra Avila
|
8 Alejandra Avila
|
Gravette
|
AR/US
|
Conner LaBrecque
|
9 Conner LaBrecque
|
Gravette
|
AR/US
|
Ian Warren
|
9 Ian Warren
|