Acton-Boxborough
|
MA/US
|
Bellerina Hu
|
Acton-Boxborough BH
|
|
Apple Valley
|
MN
|
Alharith Dameh
|
Alharith Dameh
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Lukas Krause
|
Archbishop Mitty LK
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Raunak Dua
|
Archbishop Mitty RD
|
|
Ayala
|
CA/US
|
Adam Mimou
|
Ayala AM
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Maria Savransky
|
Bergen County Academies MS
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
John Chung
|
Brentwood JC
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Meghan Derby
|
Brentwood MD
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Mika McCaffrey
|
Brentwood MM
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Samantha Ho
|
Brentwood SH
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Saif Agha
|
Brophy SA
|
|
Cardinal Gibbons
|
FL
|
Roberto Sosa
|
Cardinal Gibbons RS
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Andrew Kang
|
Carmel Valley AK
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Elaine Dong
|
Carmel Valley ED
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Eric Park
|
Carmel Valley EP
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Katie Wang
|
Carmel Valley KW
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Selena Xiang
|
Carmel Valley SX
|
|
Carmel Valley Independent
|
CA/US
|
Sarah Zhou
|
Carmel Valley SZ
|
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Abhived Pulapaka
|
Claudia Taylor Johnson AP
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arjun Garg
|
Dougherty Valley AG
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Aditya Madaraju
|
Dougherty Valley AM
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Dhruv Channa
|
Dougherty Valley DC
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Savit Bhat
|
Dougherty Valley SB
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Saketh Kotapati
|
Dougherty Valley SK
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Tarpan Mishra
|
Dougherty Valley TM
|
|
Dowling Catholic
|
IA/US
|
James Piazza
|
Dowling Catholic JP
|
|
DTHS
|
LA/US
|
Harun Vemulapalli
|
DTHS HV
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Ayush Manoj
|
Elkins AM
|
|
Evergreen Valley Independent
|
CA/US
|
Saurish Srivastava
|
Evergreen Valley Independent SS
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Arush Adabala
|
Greenhill AA
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Krutin Devesh
|
Greenhill KD
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Nikitha Thoduguli
|
Greenhill NT
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Ramateja Mettu
|
Greenhill RM
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Varsha Gande
|
Greenhill VG
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Valerie Xu
|
Greenhill VX
|
|
Harker
|
CA/US
|
Annmaria Antony
|
Harker AA
|
|
Harker
|
CA/US
|
Angela Gao
|
Harker AG
|
|
Harker
|
CA/US
|
Andy Lee
|
Harker AL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Akshay Manglik
|
Harker AM
|
|
Harker
|
CA/US
|
Anshul Reddy
|
Harker AR
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ansh Sheth
|
Harker AS
|
|
Harker
|
CA/US
|
Deven Shah
|
Harker DS
|
|
Harker
|
CA/US
|
Deeya Viradia
|
Harker DV
|
|
Harker
|
CA/US
|
Kabir Buch
|
Harker KB
|
|
Harker
|
CA/US
|
Mir Bahri
|
Harker MB
|
|
Harker
|
CA/US
|
Panav Gogte
|
Harker PG
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rahul Mulpuri
|
Harker RM
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rohan Thakur
|
Harker RT
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Andrew Wesel
|
Harvard-Westlake AW
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Carina Villalona
|
Harvard-Westlake CV
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Beatrice Culligan
|
Immaculate Heart BC
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Felicity Park
|
Immaculate Heart FP
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Jane Lichtman
|
Immaculate Heart JL
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Zofia Barr
|
Immaculate Heart ZB
|
|
Apple Valley
|
MN
|
Kacee Wells
|
Kacee Wells
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Arnav Aggarwal
|
Kennedy AA
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Keshav Rastogi
|
Kennedy KR
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Aseel Rawashdeh
|
L C Anderson AR
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Brett Cryan
|
L C Anderson BC
|
|
Live Oak
|
CA/US
|
Ritvik Sriram
|
Live Oak RS
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Pribe
|
Loyola AP
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Benjamin Cortez
|
Loyola BC
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Braden Masih
|
Loyola BM
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Lucas Hunter
|
Loyola LH
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Sameer Nayyar
|
Loyola SN
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Aakash Gupta
|
Lynbrook AGu
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Allison Hsu
|
Lynbrook AH
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Ayush Mishra
|
Lynbrook AM
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Keshav Dandu
|
Lynbrook KD
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Reina Pradhan
|
Lynbrook RP
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Sidarth Kannan
|
Lynbrook SK
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Shreeram Modi
|
Lynbrook SMo
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Soohyuk Yoon
|
Lynbrook SY
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Anya Karumanchi
|
Marlborough AK
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Alexis Weiss
|
Marlborough AW
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Ela Desai
|
Marlborough ED
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Emma Yanai
|
Marlborough EY
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Julianne Hannon
|
Marlborough JH
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Jocelyn Shek
|
Marlborough JS
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Lily Kinnear
|
Marlborough LK
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Macy Lerner
|
Marlborough ML
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Violet Affleck
|
Marlborough VA
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Wyeth Renwick
|
Marlborough WR
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Macy Litt
|
Meadows ML
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Symphony Wang
|
Meadows SW
|
|
Harker
|
CA/US
|
Muzzi Khan
|
Muzzi Khan
|
|
North Mecklenburg
|
NC/US
|
Patrick Mays
|
North Mecklenburg PM
|
|
Northwood
|
CA/US
|
Nihar Abhyankar
|
Northwood NA
|
|
Orange Lutheran
|
CA/US
|
Aaron Zhang
|
Orange Lutheran AZ
|
|
Oxford
|
CA/US
|
Viren Mehta
|
Oxford VM
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Alex Borgas
|
Peninsula AB
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anna Kim
|
Peninsula AK
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Anish Ramireddy
|
Peninsula AR
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Christopher Chiu
|
Peninsula CC
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Henry Chung
|
Peninsula HC
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jacob Namgung
|
Peninsula JN
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Rhys Moon
|
Peninsula RM
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Saul Munn
|
Peninsula SM
|
|
Portola
|
CA/US
|
Amitoj Singh
|
Portola AS
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Monica Schneck
|
Presentation MS
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Niha Bozza
|
Presentation NB
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Nikita Raman
|
Presentation NR
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Reva Dalmia
|
Presentation RD
|
|
Proof
|
CA/US
|
Dhruv Raghavan
|
Proof DR
|
|
Prospect
|
CA/US
|
Sophia Tian
|
Prospect ST
|
|
Quarry Lane
|
CA/US
|
Mackenzie Davis
|
Quarry Lane MD
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Jonathan Jeong
|
Rancho Bernardo JJ
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Riley Rees
|
Riley Rees
|
|
Sage Hill
|
CA/US
|
Ali Ansari
|
Sage Hill AA
|
|
Sage Hill
|
CA/US
|
Max Perin
|
Sage Hill MP
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Arnav Garg
|
Saratoga AG
|
|
Sequoia
|
CA/US
|
Alyssa Sawyer
|
Sequoia AS
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Pranav Kaginele
|
Southlake Carroll PK
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ben Erdmann
|
Strake Jesuit BE
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jet Sun
|
Strake Jesuit JS
|
|
West Ranch
|
CA/US
|
Shreyas Venkatsubramanian
|
West Ranch SV
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Aaditya Ganesan
|
Westwood AG
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Brian Jeon
|
Westwood BJ
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Pranav Medikonduru
|
Westwood PM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Prithiv Premkumar
|
Westwood PP
|
|