A and M Consolidated
|
TX/US
|
Allen Zhang
|
AAMC Allen Zhang
|
A and M Consolidated
|
TX/US
|
Celine Choi
|
AAMC Celine Choi
|
A and M Consolidated
|
TX/US
|
Evelyn Conway
|
AAMC Evelyn Conway
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Ajibula Yerokun
|
AliKer Ajibula Yerokun
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Al Nahlyan
|
AliKer Al Nahlyan
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Danial Syed
|
AliKer Danial Syed
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Joshua Romero
|
AliKer Joshua Romero
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Sheila Nguyen
|
AliKer Sheila Nguyen
|
All Saints Episcopal
|
TX/US
|
Shaanti Dasgupta
|
AllSai Shaanti Dasgupta
|
All Saints Episcopal
|
TX/US
|
Surya Dasgupta
|
AllSai Surya Dasgupta
|
Americas
|
TX/US
|
Jayde DeGraff
|
Americ Jayde DeGraff
|
Bellaire
|
TX/US
|
Anna Maag
|
Bellai Anna Maag
|
Bellaire
|
TX/US
|
Brandy Xie
|
Bellai Brandy Xie
|
Bellaire
|
TX/US
|
Jake George
|
Bellai Jake George
|
Bellaire
|
TX/US
|
Joshua Cheng
|
Bellai Joshua Cheng
|
Bellaire
|
TX/US
|
Mitsuki Jiang
|
Bellai Mitsuki Jiang
|
Bellaire
|
TX/US
|
Owen Zhang
|
Bellai Owen Zhang
|
Bellaire
|
TX/US
|
Rachel Pontes
|
Bellai Rachel Pontes
|
Bellaire
|
TX/US
|
Samuel Johnson
|
Bellai Samuel Johnson
|
Bellaire
|
TX/US
|
Scott Cricks
|
Bellai Scott Cricks
|
Bellaire
|
TX/US
|
Theo Hunt
|
Bellai Theo Hunt
|
Bellaire
|
TX/US
|
Thomas Lai
|
Bellai Thomas Lai
|
Boerne
|
TX/US
|
Tenley Jackson
|
Boerne Tenley Jackson
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Steven Sacerdote
|
BSAS Steven Sacerdote
|
Byron Nelson
|
TX/US
|
Krishnav Bose
|
ByrNel Krishnav Bose
|
Centennial
|
TX/US
|
Eshaan Chichula
|
Centen Eshaan Chichula
|
Centennial
|
TX/US
|
Manav Makhija
|
Centen Manav Makhija
|
Centennial
|
TX/US
|
Nathan Evenhar
|
Centen Nathan Evenhar
|
Centennial
|
TX/US
|
Navya Sampathkumar
|
Centen Navya Sampathkumar
|
Centennial
|
TX/US
|
Saisha Karri
|
Centen Saisha Karri
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Joshua Walkingstick
|
ClaTay Joshua Walkingstick
|
Coppell
|
TX/US
|
Natasha Banga
|
Coppel Natasha Banga
|
Coram Deo
|
TX/US
|
Jb Lilley
|
CorDeo Jb Lilley
|
Dripping Springs
|
TX/US
|
Lizzie Galassini
|
DriSpr Lizzie Galassini
|
Eastwood
|
TX/US
|
Amanda Wilson
|
Eastwo Amanda Wilson
|
El Paso Coronado
|
TX/US
|
Luke Miller
|
ElPas Luke Miller
|
El Paso Coronado
|
TX/US
|
Nina Chessa
|
ElPas Nina Chessa
|
El Paso Coronado
|
TX/US
|
Randall Barraza
|
ElPas Randall Barraza
|
El Paso Coronado
|
TX/US
|
Samuel Kligman
|
ElPas Samuel Kligman
|
Fort Worth Country Day
|
TX/US
|
Tommy Weaver
|
FWCD Tommy Weaver
|
Hastings
|
TX/US
|
Clinton Oreofe
|
Hastin Clinton Oreofe
|
James Bowie
|
TX/US
|
Morgan Gonzales
|
JamBow Morgan Gonzales
|
James Madison
|
TX/US
|
Melanie Aguilar
|
JamMad Melanie Aguilar
|
Jasper
|
TX/US
|
Abhinav Chellury
|
Jasper Abhinav Chellury
|
Jasper
|
TX/US
|
Amit Konda
|
Jasper Amit Konda
|
Jasper
|
TX/US
|
Atharv Kulkarni
|
Jasper Atharv Kulkarni
|
Jasper
|
TX/US
|
Julia Duan
|
Jasper Julia Duan
|
Jasper
|
TX/US
|
Justin Zhu
|
Jasper Justin Zhu
|
Jasper
|
TX/US
|
Kaaviya Shenbaharaman
|
Jasper Kaaviya Shenbaharaman
|
Jasper
|
TX/US
|
Kaitlyn Hou
|
Jasper Kaitlyn Hou
|
Jasper
|
TX/US
|
Katherine Lee
|
Jasper Katherine Lee
|
Jasper
|
TX/US
|
Patrick Lu
|
Jasper Patrick Lu
|
Jasper
|
TX/US
|
Phoena Lin
|
Jasper Phoena Lin
|
Jasper
|
TX/US
|
Raghav Ramki
|
Jasper Raghav Ramki
|
Jasper
|
TX/US
|
Shrey Bahl
|
Jasper Shrey Bahl
|
Jasper
|
TX/US
|
Srjana Srivatsa
|
Jasper Srjana Srivatsa
|
John Paul Stevens
|
TX/US
|
Ethan Wilkes
|
JohPau Ethan Wilkes
|
Jordan
|
TX/US
|
Alejandra Rincon
|
Jordan Alejandra Rincon
|
Jordan
|
TX/US
|
David Sun
|
Jordan David Sun
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Allison Yang
|
Kinkai Allison Yang
|
Lake Creek
|
TX/US
|
Gabriel Uribe
|
LakCre Gabriel Uribe
|
Lamar
|
TX/US
|
Chukwubuikem Madu
|
Lamar Chukwubuikem Madu
|
Lamar
|
TX/US
|
Khanh Dang
|
Lamar Khanh Dang
|
Lamar
|
TX/US
|
Lucas Salaberry
|
Lamar Lucas Salaberry
|
W B Ray
|
TX/US
|
Laura Li
|
Laura Li
|
La Vernia
|
TX/US
|
Joel Robertson
|
LaVer Joel Robertson
|
La Vernia
|
TX/US
|
John Taft
|
LaVer John Taft
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Elijah Kleinman
|
LC Elijah Kleinman
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Eliza Avramova
|
LC Eliza Avramova
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Chisom Okorafor
|
Lovejo Chisom Okorafor
|
McNeil
|
TX/US
|
Cassandra Podnar
|
McNeil Cassandra Podnar
|
McNeil
|
TX/US
|
Charlotte Delany
|
McNeil Charlotte Delany
|
Medina Valley
|
TX/US
|
Sara Beth Beasley
|
MedVal Sara Beth Beasley
|
Midland Lee
|
TX/US
|
Harley Pitts
|
MidLee Harley Pitts
|
Midland Lee
|
TX/US
|
Pranav Ganta
|
MidLee Pranav Ganta
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Angel Chen
|
NorChr Angel Chen
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Sydney O'Connell
|
NorChr Sydney O'Connell
|
Pampa
|
TX/US
|
Noah Wolff
|
Pampa Noah Wolff
|
Pampa
|
TX/US
|
Seth Smith
|
Pampa Seth Smith
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Kenneth Kalu
|
Pfluge Kenneth Kalu
|
Plano East
|
TX/US
|
Anika Bokil
|
PlaEas Anika Bokil
|
Plano East
|
TX/US
|
Apra Donthula
|
PlaEas Apra Donthula
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Duncan South
|
PlaSen Duncan South
|
Plano Senior
|
TX/US
|
James O'Brien
|
PlaSen James O'Brien
|
Plano Senior
|
TX/US
|
William Parks
|
PlaSen William Parks
|
Plano West
|
TX/US
|
Adithya Karthik
|
PlaWes Adithya Karthik
|
Plano West
|
TX/US
|
Angela Wang
|
PlaWes Angela Wang
|
Plano West
|
TX/US
|
Anushka Kumar
|
PlaWes Anushka Kumar
|
Plano West
|
TX/US
|
Charles Hou
|
PlaWes Charles Hou
|
Plano West
|
TX/US
|
Justin Rho
|
PlaWes Justin Rho
|
Plano West
|
TX/US
|
Kelly Hu
|
PlaWes Kelly Hu
|
Plano West
|
TX/US
|
Leo Yu
|
PlaWes Leo Yu
|
Plano West
|
TX/US
|
Neil Gupta
|
PlaWes Neil Gupta
|
Plano West
|
TX/US
|
Pranav Pattatathunaduvil
|
PlaWes Pranav Pattatathunaduvil
|
Prestonwood Christian
|
TX/US
|
Bryson Frank
|
PreChr Bryson Frank
|
Jasper
|
TX/US
|
Prisha Vithalani
|
Prisha Vithalani
|
Rock Hill
|
TX/US
|
Kate Carline
|
RocHil Kate Carline
|
Rock Hill
|
TX/US
|
Wesley Barrett
|
RocHil Wesley Barrett
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Roseliane Corona
|
Roseliane Corona
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Kenna Wilbanks
|
SanAng Kenna Wilbanks
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Lincoln Hama
|
SanAng Lincoln Hama
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Myles Russwurm
|
SanAng Myles Russwurm
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Aidan Liu
|
SevLak Aidan Liu
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Camila Alatorre
|
SevLak Camila Alatorre
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Corina Aniceto
|
SevLak Corina Aniceto
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Ethan Jiang
|
SevLak Ethan Jiang
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Fadhil Lawal
|
SevLak Fadhil Lawal
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Fida Ahmed
|
SevLak Fida Ahmed
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Isabella Zarate
|
SevLak Isabella Zarate
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Josh Mahato
|
SevLak Josh Mahato
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Laalasa Kella
|
SevLak Laalasa Kella
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Murtaza Kazmi
|
SevLak Murtaza Kazmi
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Natalie Pang
|
SevLak Natalie Pang
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Parth Nikumbh
|
SevLak Parth Nikumbh
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Sidharth Nair
|
SevLak Sidharth Nair
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Willy Njeru
|
SevLak Willy Njeru
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Arman Amin
|
SouCar Arman Amin
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Haley Chokshi
|
SouCar Haley Chokshi
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Jack Sibbett
|
SouCar Jack Sibbett
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Katy Lin
|
SouCar Katy Lin
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Nitya Nadella
|
SouCar Nitya Nadella
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Grace Fyfe
|
SprWoo Grace Fyfe
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Jared Lee
|
SprWoo Jared Lee
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Jesus Silva
|
SprWoo Jesus Silva
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Matthew Lee
|
SprWoo Matthew Lee
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Anish Beeram
|
StMar Anish Beeram
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jonathan Tubb
|
StMar Jonathan Tubb
|
Stratford
|
TX/US
|
Alex Zhang
|
Stratf Alex Zhang
|
THEO Christian
|
TX/US
|
Keyton Lytle
|
THEChr Keyton Lytle
|
Tompkins
|
TX/US
|
Kylan Chen
|
Tompki Kylan Chen
|
Tompkins
|
TX/US
|
Loukya Kotla
|
Tompki Loukya Kotla
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Brockett McNeel
|
TSOM Brockett McNeel
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Ariana Esquivel
|
TulMid Ariana Esquivel
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Jace Allen
|
TulMid Jace Allen
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Jackeline Zapata
|
TulMid Jackeline Zapata
|
Vanguard College Prep
|
TX
|
Isaac Saadi
|
VanCol Isaac Saadi
|
Village
|
TX/US
|
Alexander Ilacqua
|
Villag Alexander Ilacqua
|
Village
|
TX/US
|
Parth Gupta
|
Villag Parth Gupta
|
Village
|
TX/US
|
Rohan Bendapudi
|
Villag Rohan Bendapudi
|
W B Ray
|
TX/US
|
Daniel Gardiner
|
WBRay Daniel Gardiner
|
W B Ray
|
TX/US
|
Genevieve Cox
|
WBRay Genevieve Cox
|
W B Ray
|
TX/US
|
Katy Thorpe
|
WBRay Katy Thorpe
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Aizaz Bokhari
|
WilP Aizaz Bokhari
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Brianna Shrestha
|
WilP Brianna Shrestha
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Lawrence Dietlein IV
|
WilP Lawrence Dietlein IV
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Norah Rami
|
WilP Norah Rami
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Conner Jacobson
|
WinChu Conner Jacobson
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Garrett Schroeder
|
WinChu Garrett Schroeder
|
Bellaire
|
TX/US
|
Yanke Wang
|
Yanke Wang
|