Alpha
|
CA/US
|
Drishti Sethia
|
Alpha DS
|
|
Burbank Senior
|
CA/US
|
Mane Moradian
|
Burbank Senior MM
|
|
Cabrillo - Wilcox Debate Outreach
|
CA/US
|
Maryam Ismail
|
Cabrillo - Wilcox Debate Outreach MI
|
|
Columbia
|
NJ/US
|
Bella Galatt
|
Columbia BG
|
|
Columbia
|
NJ/US
|
Claudia Nesin
|
Columbia CN
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Aryan Singh
|
Golden State AS
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Kaylee Liu
|
Golden State KL
|
|
Higher
|
CA/US
|
Kiera Maben
|
Higher KM
|
|
Kennedy Independent
|
CA/US
|
Niranjana Sankar
|
Kennedy Independent NS
|
|
King's
|
CA/US
|
Avinash Sri-Kumeran
|
King's AS
|
|
Leigh
|
CA/US
|
Jocelyn Tan
|
Leigh JT
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Naira Niyamathullah
|
Milpitas NN
|
|
Mountain House
|
CA/US
|
Marckheil Desmond
|
Mountain House DD
|
|
Mountain House Mini Mustangs
|
CA/US
|
Dharshan Lakshmikanthan
|
Mountain House Mini Mustangs DL
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Dylan Muller
|
Nova 42 DM
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Joseph Choi
|
Nova 42 JC
|
|
Peterson - Wilcox Debate Outreach
|
CA/US
|
Alisha Kale
|
Peterson - Wilcox Debate Outreach AK
|
|
Peterson - Wilcox Debate Outreach
|
CA/US
|
Davi Dupre
|
Peterson - Wilcox Debate Outreach DD
|
|
Peterson - Wilcox Debate Outreach
|
CA/US
|
Shreeram Saravanan
|
Peterson - Wilcox Debate Outreach SS
|
|
Peterson - Wilcox Debate Outreach
|
CA/US
|
Vedant Padhi
|
Peterson - Wilcox Debate Outreach VP
|
|
Prestige
|
CA/US
|
Diya Johny
|
Prestige DJ
|
|
Prestige
|
CA/US
|
David Yi
|
Prestige DY
|
|
Prestige
|
CA/US
|
Emily Wu
|
Prestige EW
|
|
Prestige
|
CA/US
|
Joseph Park
|
Prestige JP
|
|
Prestige
|
CA/US
|
Krystal Wu
|
Prestige KW
|
|
Prestige
|
CA/US
|
Kevin Yi
|
Prestige KY
|
|
Prospect
|
CA/US
|
Jade Knowles
|
Prospect JK
|
|
New Jersey Independent
|
NJ/US
|
Raina Batra
|
Raina Batra
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Kabeer Minocha
|
Saratoga KM
|
|
Stratford Middle School - San Jose
|
CA/US
|
Amrutha Pentakota
|
Stratford Middle School - San Jose AP
|
|
Stratford Middle School - San Jose
|
CA/US
|
Austin Yoo
|
Stratford Middle School - San Jose AY
|
|
Stratford Middle School - San Jose
|
CA/US
|
Cody Chen
|
Stratford Middle School - San Jose CC
|
|
Stratford Middle School - San Jose
|
CA/US
|
Vedsai Patil
|
Stratford Middle School - San Jose VP
|
|
Stratford Milpitas
|
CA/US
|
Aahan Shah
|
Stratford Milpitas AS
|
|
Stratford Milpitas
|
CA/US
|
Daksh Sharma
|
Stratford Milpitas DS
|
|
Stratford Milpitas
|
CA/US
|
Evelyn Chao
|
Stratford Milpitas EC
|
|
Stratford Milpitas
|
CA/US
|
Hrishikesh Ankireddi
|
Stratford Milpitas HA
|
|
Stratford Milpitas
|
CA/US
|
James Li
|
Stratford Milpitas JL
|
|
Stratford Milpitas
|
CA/US
|
Shrijani Buruganahalli
|
Stratford Milpitas SB
|
|
Stratford Sunnyvale Raynor
|
CA/US
|
Ashton Chen
|
Stratford Sunnyvale Raynor AC
|
|
Stratford Sunnyvale Raynor
|
CA/US
|
Deepika Sujay
|
Stratford Sunnyvale Raynor DS
|
|
Stratford Sunnyvale Raynor
|
CA/US
|
Lucas Huang
|
Stratford Sunnyvale Raynor LH
|
|
Stratford Sunnyvale Raynor
|
CA/US
|
Pranav Popuri
|
Stratford Sunnyvale Raynor PP
|
|
Stratford Sunnyvale Raynor
|
CA/US
|
Sanah Punjabi
|
Stratford Sunnyvale Raynor SP
|
|
Stratford Sunnyvale Raynor
|
CA/US
|
Sahngwie Yim
|
Stratford Sunnyvale Raynor SY
|
|
Stratford Sunnyvale Raynor
|
CA/US
|
Thanisha Kapur
|
Stratford Sunnyvale Raynor TK
|
|
Wilcox
|
CA/US
|
Anmol Gill
|
Wilcox AG
|
|
Wilcox
|
CA/US
|
Sezen Musa
|
Wilcox SM
|
|