Amundsen
|
IL/US
|
Clements & Frerker
|
Amundsen Cara Clements & Calistoga Frerker
|
|
Amundsen
|
IL/US
|
Dear & Osunkeye
|
Amundsen Lucinda Dear & Oluwasemilore Osunkeye
|
|
Chicago HS for Agricultural Sciences
|
IL/US
|
Campbell & Fallie
|
Chicago Ag Kalena Campbell & Antoine Fallie
|
|
Chicago Military Academy Bronzeville
|
IL/US
|
Devin Jones
|
Chicago Military Academy Bronzeville Devin Jones
|
|
Hancock
|
IL/US
|
Melissa Diaz
|
Hancock Melissa Diaz
|
|
Hubbard
|
IL/US
|
Nelson & Cisneros
|
Hubbard Emily Nelson & Lourdes Cisneros
|
|
Kenwood
|
IL/US
|
Khamari Hall
|
Kenwood Khamari Hall
|
|
Lake View
|
IL/US
|
Barrientos & DeJesus
|
Lake View Diana Barrientos & Vanessa DeJesus
|
|
Lake View
|
IL/US
|
Mata & Perez
|
Lake View Yarisbel Mata & Karina Perez
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Lamb & Rodriguez
|
Lane Tech Collin Lamb & Lainie Rodriguez
|
|
Lane Tech College Prep
|
IL/US
|
Rockrohr & Tidmarsh
|
Lane Tech Sam Rockrohr & Alice Tidmarsh
|
|
Lindblom Math and Science
|
IL/US
|
Tamatekou & McKenzie
|
Lindblom Math and Science Alima Tamatekou & Ava McKenzie
|
|
Lindblom Math and Science
|
IL/US
|
Sayles & Robinson
|
Lindblom Math and Science Bryce Sayles & Madison Robinson
|
|
Lindblom Math and Science
|
IL/US
|
Adegbite & Palomino
|
Lindblom Math and Science Halima Adegbite & Harumi Palomino
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
De La Cruz & Pan
|
Northside Ava De La Cruz & Kiana Pan
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
Stiglitz & Weisenberger
|
Northside Gavin Stiglitz & Kinsey Weisenberger
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
Ebbitt & Shank
|
Northside Grace Ebbitt & Claire Shank
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
Morley & Solis
|
Northside Katharine Morley & Regina Solis
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
Faraj & Goldberg
|
Northside Kaylan Faraj & Justin Goldberg
|
|
Northside College Prep
|
IL/US
|
De & Halloran
|
Northside Shrutik De & Jonah Halloran
|
|
William Howard Taft
|
IL/US
|
Gehant & Tozer
|
Phoebe Tozer
|
|
Phoenix Military
|
IL/US
|
Sherman & Perez
|
Phoenix Military Leanyse Sherman & Daniel Perez
|
|
Phoenix Military
|
IL/US
|
Daichendt & Hart
|
Phoenix Military Raiden Daichendt & William Hart
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Flores & Leyva
|
Solorio Anthony Flores & Santiago Leyva
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Esparza & Pintor
|
Solorio Juan Esparza & Kassandra Pintor
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Soto & Gonzalez
|
Solorio Luis Soto & Lluvia Gonzalez
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Sebastian & Maldonado
|
Solorio Madeline Sebastian & Regina Maldonado
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Tamayo & Bautista
|
Solorio Yahaira Tamayo & Omar Bautista
|
|
South Shore International
|
IL/US
|
Metts & Brandon
|
South Shore International CeĀ“Ana Metts & Aaliyah Brandon
|
|
Von Steuben
|
IL/US
|
Pereyra & Bartolome
|
Von Steuben Maia Pereyra & Lilah Bartolome
|
|
Von Steuben
|
IL/US
|
Herman & Folorunsho
|
Von Steuben Mallory Herman & Deborah Folorunsho
|
|
Von Steuben
|
IL/US
|
Romantsova & Nguyen
|
Von Steuben Olena Romantsova & Natalie Nguyen
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Yang & Flores
|
Walter Payton Anna Yang & Ella Flores
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Rivera Perez & Paxtor
|
Whitney Young Brandon Rivera Perez & Jordy Paxtor
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Ng & Smith
|
Whitney Young Gerry Ng & Kinsey Smith
|
|
Whitney Young
|
IL/US
|
Chan & Chen
|
Whitney Young Rebecca Chan & Jenny Chen
|
|
William Howard Taft
|
IL/US
|
Boyke & Johnson
|
William Howard Taft Alexandra Boyke & Payton Johnson
|
|
William Howard Taft
|
IL/US
|
Andes & Betzden
|
William Howard Taft Kaitlyn Andes & Nicholas Betzden
|
|
William Howard Taft
|
IL/US
|
Gustafson & Schurman
|
William Howard Taft Matthew Gustafson & Clark Schurman
|
|