The Hebron Standard TOC TFA and NIETOC Qualifier
2021 — NSDA Campus, TX/US
Field in Congress
60 entries
Institution | Location | Entry | Code |
---|---|---|---|
Centennial | TX/US | Aditi Anakala | Centennial AA |
Centennial | TX/US | Andrew Jones | Centennial AJ |
Centennial | TX/US | Asmit Panda | Centennial AP |
Centennial | TX/US | Gary Zhu | Centennial GZ |
Centennial | TX/US | Harshini Kotaru | Centennial HK |
Centennial | TX/US | Joanna Kouvaras | Centennial JK |
Centennial | TX/US | Joachim Mampilli | Centennial JM |
Centennial | TX/US | Kriti Avirneni | Centennial KA |
Centennial | TX/US | Navya Sampathkumar | Centennial NS |
Centennial | TX/US | Rishi Natarajan | Centennial RN |
Centennial | TX/US | Santosh Morthala | Centennial SM |
Centennial | TX/US | Srinath Nandigam | Centennial SN |
Centennial | TX/US | Sriya Singh | Centennial SS |
Flower Mound | TX/US | Gabriel Villarreal | Flower Mound GV |
Flower Mound | TX/US | Ridhi Panchakarla | Flower Mound RP |
Flower Mound | TX/US | Rachana Venugopal | Flower Mound RV |
Flower Mound | TX/US | Shreyas Reddy | Flower Mound SR |
Flower Mound | TX/US | William Vaughan | Flower Mound WV |
Jasper | TX/US | Anisha Akula | Jasper AA |
Jasper | TX/US | Bryan Hong | Jasper BH |
Jasper | TX/US | Darcy Yin | Jasper DY |
Jasper | TX/US | Evelyn Ding | Jasper ED |
Jasper | TX/US | Hannah Gan | Jasper HG |
Jasper | TX/US | Jayanth Mokkapati | Jasper JM |
Jasper | TX/US | Pranathi Beeram | Jasper PB |
Jasper | TX/US | Sachi Goel | Jasper SG |
Jasper | TX/US | Suden Prashar | Jasper SP |
Jasper | TX/US | Sophia Zhu | Jasper SZ |
Jasper | TX/US | Tishya Banka | Jasper TB |
Jasper | TX/US | Tara Erry | Jasper TE |
Plano East | TX/US | Sanjana Arulkumaran | Plano East SAr |
Plano West | TX/US | Jessica Xu | Plano West JX |
Prestonwood Christian Academy North | TX/US | Garrett Shirley | Prestonwood Christian Academy North GS |
Prestonwood Christian | TX/US | Gabe Tyree | Prestonwood Christian GT |
Prestonwood Christian | TX/US | Hannah Washington | Prestonwood Christian HW |
Jasper | TX/US | Prisha Vithalani | Prisha Vithalani |
Prosper | TX/US | Avery Parker | Prosper AP |
Prosper | TX/US | Jaxon Baucum | Prosper JB |
Rock Hill | TX/US | Anika Maheshwari | Rock Hill AM |
Rock Hill | TX/US | Akbar Patel | Rock Hill AP |
Rock Hill | TX/US | Kate Carline | Rock Hill KC |
Southlake Carroll | TX/US | Amina Ali | Southlake Carroll AA |
Southlake Carroll | TX/US | Arman Amin | Southlake Carroll AAm |
Southlake Carroll | TX/US | Benjamin Wellington | Southlake Carroll BW |
Southlake Carroll | TX/US | Elizabeth Feliciano | Southlake Carroll EF |
Southlake Carroll | TX/US | James Buehner | Southlake Carroll JB |
Southlake Carroll | TX/US | John Fahoum | Southlake Carroll JF |
Southlake Carroll | TX/US | Jack Sibbett | Southlake Carroll JS |
Southlake Carroll | TX/US | Leonardo Reyes | Southlake Carroll LR |
Southlake Carroll | TX/US | Nila Dev | Southlake Carroll ND |
Southlake Carroll | TX/US | Nitya Nadella | Southlake Carroll NN |
Southlake Carroll | TX/US | Omar Ismail | Southlake Carroll OI |
Southlake Carroll | TX/US | Sarah Ali | Southlake Carroll SA |
Southlake Carroll | TX/US | Sara Jamal | Southlake Carroll SJ |
Southlake Carroll | TX/US | Thomas Buehner | Southlake Carroll TB |
Southlake Carroll | TX/US | Umair Bhat | Southlake Carroll UB |
Timber Creek | TX/US | Arthur Frayzond | Timber Creek AF |
Timber Creek | TX/US | Bryson Klosesl | Timber Creek BK |
Timber Creek | TX/US | Kyla Sprekelmeyer | Timber Creek KS |
Timber Creek | TX/US | Nathaniel Watkins | Timber Creek NW |