Centennial
|
TX/US
|
Aditi Anakala
|
Centennial Aditi Anakala
|
Centennial
|
TX/US
|
Alan Zhang
|
Centennial Alan Zhang
|
Centennial
|
TX/US
|
Ananya Singh
|
Centennial Ananya Singh
|
Centennial
|
TX/US
|
Andrew Jones
|
Centennial Andrew Jones
|
Centennial
|
TX/US
|
Aryan Bhatia
|
Centennial Aryan Bhatia
|
Centennial
|
TX/US
|
Asmit Panda
|
Centennial Asmit Panda
|
Centennial
|
TX/US
|
Nathan Zhou
|
Centennial Nathan Zhou
|
Centennial
|
TX/US
|
Navya Sampathkumar
|
Centennial Navya Sampathkumar
|
Centennial
|
TX/US
|
Rithvik Sonwalkar
|
Centennial Rithvik Sonwalkar
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Isabelle Sasi
|
Flower Mound Isabelle Sasi
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Rachana Venugopal
|
Flower Mound Rachana Venugopal
|
Grapevine
|
TX/US
|
Bradford Arnold
|
Grapevine Bradford Arnold
|
Jasper
|
TX/US
|
Albert Jiang
|
Jasper Albert Jiang
|
Jasper
|
TX/US
|
Anshul Khandekar
|
Jasper Anshul Khandekar
|
Jasper
|
TX/US
|
Ayan Sharma
|
Jasper Ayan Sharma
|
Jasper
|
TX/US
|
Funmi Lasekan
|
Jasper Funmi Lasekan
|
Jasper
|
TX/US
|
Kaaviya Shenbaharaman
|
Jasper Kaaviya Shenbaharaman
|
Jasper
|
TX/US
|
Sophia Wei
|
Jasper Sophia Wei
|
Jordan
|
TX/US
|
Ariv Mondal
|
Jordan Ariv Mondal
|
McMillen
|
TX/US
|
Andrew Nguyen
|
McMillen Andrew Nguyen
|
McMillen
|
TX/US
|
Shravan Manoj
|
McMillen Shravan Manoj
|
Midtown
|
GA/US
|
Oliver Gray
|
Midtown Oliver Gray
|
Jordan
|
TX/US
|
Nihilesh Pari
|
Nihilesh Pari
|
Plano East
|
TX/US
|
Ishya Jain
|
Plano East Ishya Jain
|
Plano East
|
TX/US
|
Judy Kaikati
|
Plano East Judy Kaikati
|
Plano East
|
TX/US
|
Juhi Walia
|
Plano East Juhi Walia
|
Plano East
|
TX/US
|
Pranav Gorty
|
Plano East Pranav Gorty
|
Plano East
|
TX/US
|
Sanjana Arulkumaran
|
Plano East Sanjana Arulkumaran
|
Plano East
|
TX/US
|
Serene Luo
|
Plano East Serene Luo
|
Prosper
|
TX/US
|
Sasha Zhindon
|
Prosper Sasha Zhindon
|
Rock Hill
|
TX/US
|
Alex Seymour
|
Rock Hill Alex Seymour
|
Rock Hill
|
TX/US
|
Kate Carline
|
Rock Hill Kate Carline
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Aayush Mishra
|
Southlake Carroll Aayush Mishra
|
Timber Creek
|
TX/US
|
Ryan Selander
|
Timber Creek Ryan Selander
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Adelaide Parker
|
West HS SLC Adelaide Parker
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Atticus Teter
|
West HS SLC Atticus Teter
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Sofia Selzman
|
West HS SLC Sofia Selzman
|
Wilcox
|
CA/US
|
Keith Maben
|
Wilcox Keith Maben
|
Williams
|
TX/US
|
Logan Brown
|
Williams Logan Brown
|
Williams
|
TX/US
|
Saad Sachwani
|
Williams Saad Sachwani
|
Williams
|
TX/US
|
Weldon Deck
|
Williams Weldon Deck
|