Dr. Phillips
|
FL/US
|
Adrian Duran Rey
|
Adrian Duran Rey
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Alexandra Coulter
|
Alexandra Coulter
|
|
Bergen County Academies
|
NJ/US
|
Andrew Kim
|
Bergen County Academies AK
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Sophie Rubin
|
Brentwood SR
|
|
Bridgeland
|
TX/US
|
Parker Traxler
|
Bridgeland PT
|
|
Brookfield East
|
WI/US
|
David Jia
|
Brookfield East DJ
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Laura Huang
|
Carnegie Vanguard LH
|
|
Catonsville
|
MD/US
|
Alexander Torrez
|
Catonsville AT
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Alan Munschy
|
Christopher Columbus AM
|
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Phillip Castro
|
Christopher Columbus PC
|
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Abhived Pulapaka
|
Claudia Taylor Johnson AP
|
|
Cooper City
|
FL/US
|
Nathan Reed
|
Cooper City NR
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Elise Howe
|
Coppell EH
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Ethan Rebello
|
Coppell ER
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Hunniya Ahmad
|
Coppell HA
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Amanda Zhang
|
Cypress Woods AZ
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Connor Taylor
|
Cypress Woods CT
|
|
Denton Guyer
|
TX/US
|
Sebastian Bourbon
|
Denton Guyer SB
|
|
Dublin
|
CA/US
|
Anthony Li
|
Dublin AL
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Justin Li
|
Dulles JL
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Nathaniel John
|
Dulles NJ
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Rhea Biswas
|
Dulles RB
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Tommy Yu
|
Dulles TY
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Vishnu Nataraja
|
Dulles VN
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Rohit Satish
|
Elkins RS
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Saurish Srivastava
|
Evergreen Valley SS
|
|
Garland
|
TX/US
|
Adaolisa Agbakwu
|
Garland AA
|
|
Garland
|
TX/US
|
Daresalam Ayalew
|
Garland DA
|
|
Garland
|
TX/US
|
Leah Yeshitila
|
Garland LY
|
|
Harrison
|
NY/US
|
James Cox
|
Harrison JC
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Jessie Pein
|
Harrison JP
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Mai Blaustein
|
Harrison MB
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Daniel Bomberger
|
Interlake DB
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Keerthana Kompella
|
Interlake KK
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Elizabeth Elliott
|
Isidore Newman EE
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Sripradha Manikantan
|
James Logan SM
|
|
JPG
|
LA/US
|
John Fruge
|
JPG JF
|
|
Kenston
|
OH/US
|
Ella Jewell
|
Kenston EJ
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Ayman Badawy
|
Lake Highland Prep AB
|
|
Lake Highland Prep
|
FL/US
|
Neha Patil
|
Lake Highland Prep NP
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Aanya Ghosh
|
Lexington AG
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Aavedon Roy
|
Lexington AR
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Brett Fortier
|
Lexington BF
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Jayden Bai
|
Lexington JB
|
|
Loveless Academic Magnet Program
|
AL/US
|
Rhea Rastogi
|
Loveless Academic Magnet Program RR
|
|
Marcus
|
TX/US
|
Joey Rogers
|
Marcus JR
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Anshul Gulati
|
McNeil AG
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Adrita RayChaudhuri
|
McNeil AR
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Srinithya Challa
|
McNeil SC
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Yara Mustafa
|
McNeil YM
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Ben Duong
|
Memorial BD
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Daniel Xu
|
Memorial DX
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Sebastian Cho
|
Memorial SC
|
|
Midlothian
|
TX/US
|
Armaan Christ
|
Midlothian AC
|
|
Murrah
|
MS/US
|
Parker Hansen
|
Murrah PH
|
|
Newman Smith
|
TX/US
|
Suhani Jampala
|
Newman Smith SJ
|
|
Newman Smith
|
TX/US
|
Venkata Yenuganti
|
Newman Smith VY
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Collin Scamp-Gross
|
Northland Christian CS
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Lilly Broussard
|
Northland Christian LB
|
|
Perry
|
AZ/US
|
Joey Antonelli
|
Perry JA
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Aadit Walia
|
Plano East AW
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Jay Namdhari
|
Plano East JN
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Nathan Gong
|
Plano East NG
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Neel Kanamangala
|
Plano East NK
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Vinod Venkataraman
|
Plano West VV
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Nikita Raman
|
Presentation NR
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Rishabh Mallidi
|
Rishabh Mallidi
|
|
Round Rock
|
TX/US
|
Sohali Vaddula
|
Round Rock SV
|
|
San Mateo
|
CA/US
|
Ailsa Sun
|
San Mateo AS
|
|
San Mateo
|
CA/US
|
Yesh Rao
|
San Mateo YR
|
|
Scarsdale
|
NY/US
|
Katherine Shi
|
Scarsdale KS
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Sirini Karunadasa
|
Sirini Karunadasa
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Aarush Sathu
|
Southlake Carroll AS
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Cristina Capriglione
|
Southlake Carroll CC
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Enya Pinjani
|
Southlake Carroll EP
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Pranav Kaginele
|
Southlake Carroll PK
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Samhith Dharani
|
Southlake Carroll SD
|
|
St Agnes
|
TX/US
|
Ella Huang
|
St Agnes EH
|
|
Stephen F Austin
|
TX/US
|
Elena Nutzman
|
Stephen F Austin EN
|
|
Stephen F Austin
|
TX/US
|
VISHAL GOPALAKRISHNAN
|
Stephen F Austin VG
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Diego Arcos
|
Strake Jesuit DA
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Daniel Lee
|
Strake Jesuit DLe
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
JD Kollar
|
Strake Jesuit JK
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jet Sun
|
Strake Jesuit JS
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Justin Wen
|
Strake Jesuit JWe
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Karan Shah
|
Strake Jesuit KS
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Michael Stuckert
|
Strake Jesuit MS
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Nathan Wei
|
Strake Jesuit NW
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vail Chen
|
Strake Jesuit VC
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Zion Dixon
|
Strake Jesuit ZD
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Joe Su
|
West Des Moines Valley JS
|
|
West Des Moines Valley
|
IA/US
|
Michael Meng
|
West Des Moines Valley MM
|
|
West HS SLC
|
UT/US
|
Henry Zheng
|
West HS SLC HZ
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Anastasia Keeler
|
Westlake AK
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Miller Roberts
|
Westlake MR
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Neil Boppuri
|
Westlake NB
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Aaditya Ganesan
|
Westwood AG
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Anoop Rachakonda
|
Westwood AR
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Brian Jeon
|
Westwood BJ
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Pranav Medikonduru
|
Westwood PM
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Varshini Loganathan
|
Westwood VL
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Akaash Kolluri
|
William P. Clements AK
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Marco Ma
|
William P. Clements MM
|
|