Abilene Wylie
|
TX/US
|
David Deprang
|
Abilene Wylie DD
|
|
BSISD
|
TX/US
|
Aleyda Charies Vidal
|
BSISD AC
|
|
BSISD
|
TX/US
|
Ashley Melendez
|
BSISD AM
|
|
BSISD
|
TX/US
|
Simon Orosco
|
BSISD SO
|
|
Abilene Wylie
|
TX/US
|
Conner Krake
|
Conner Krake
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Ava Moon
|
Flower Mound AM
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Aanya Nuna
|
Flower Mound AN
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Durga Bhaskaruni
|
Flower Mound DB
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Grace Alfrey
|
Flower Mound GA
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Heewon Kim
|
Flower Mound HK
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Jessica John
|
Flower Mound JJ
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Meghana Vempati
|
Flower Mound MV
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Shravya Kaniyar
|
Flower Mound SK
|
|
Granbury
|
TX/US
|
Justice Gumler
|
Granbury JG
|
|
Granbury
|
TX/US
|
Kenneth Flowers
|
Granbury KF
|
|
Granbury
|
TX/US
|
Ryan Davila
|
Granbury RD
|
|
Grapevine
|
TX/US
|
Kaleb Bell
|
Grapevine KB
|
|
Grapevine
|
TX/US
|
Nicolas Martinez
|
Grapevine NM
|
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Bella Estrada
|
Jack C. Hays BE
|
|
Texas Leadership Charter
|
TX/US
|
McKayla Terrell
|
McKayla Terrell
|
|
Odessa Permian
|
TX/US
|
Kalissa Hayes
|
Odessa Permian KH
|
|
Odessa Permian
|
TX/US
|
Layla Serrano
|
Odessa Permian LS
|
|
Odessa Permian
|
TX/US
|
Sinthia Cope
|
Odessa Permian SC
|
|
Odessa Permian
|
TX/US
|
Sasha Trujillo
|
Odessa Permian ST
|
|
Rebel
|
TX/US
|
Connor Benson
|
Rebel CB
|
|
Rebel
|
TX/US
|
Harley Pitts
|
Rebel HP
|
|
Rebel
|
TX/US
|
Michael Carl
|
Rebel MC
|
|
Rebel
|
TX/US
|
Shubhi Dhamija
|
Rebel SD
|
|
Salado
|
TX/US
|
Hunter Foster
|
Salado HF
|
|
Salado
|
TX/US
|
Lexi Glenn
|
Salado LG
|
|
Seminole
|
TX/US
|
Chloe Guenter
|
Seminole CG
|
|
Seminole
|
TX/US
|
Grace Howard
|
Seminole GH
|
|
Seminole
|
TX/US
|
Joseph Rezac
|
Seminole JR
|
|
Seminole
|
TX/US
|
Rachel Rempel
|
Seminole RR
|
|
Seminole
|
TX/US
|
Sofia Lobas
|
Seminole SL
|
|
Tascosa
|
TX/US
|
Ahmed Al Nuami
|
Tascosa AA
|
|
Texas Leadership Charter
|
TX/US
|
Hanna Kincheloe
|
Texas Leadership Charter HK
|
|
Texas Leadership Charter
|
TX/US
|
Paxton Wolfe
|
Texas Leadership Charter PW
|
|
Timber Creek
|
TX/US
|
Ethan Schneider
|
Timber Creek ES
|
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Sophie-Grace Campbell
|
Trinity School of Midland SC
|
|
Wimberley
|
TX/US
|
Ella Fertitta
|
Wimberley EF
|
|
Wimberley
|
TX/US
|
Josh Bober
|
Wimberley JB
|
|