Division 1 Arizona State Tournament
2022
—
Chandler,
AZ/US
Field in LD Debate
53 entries
Institution
|
Location
|
Entry
|
Code
|
Record
|
Brophy
|
AZ/US
|
Brighten Stevens
|
AA Brighten Stevens
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Chloe Chun
|
AA Chloe Chun
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Henry Ponce
|
AA Henry Ponce
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Hesed Coctecon-Cruz
|
AA Hesed Coctecon-Cruz
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Timothy Jiang
|
AA Timothy Jiang
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Alexis Li
|
AC Alexis Li
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Joseph Chen
|
AC Joseph Chen
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Nolan Burke
|
AC Nolan Burke
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Vincent Jiang
|
AC Vincent Jiang
|
|
Desert Ridge
|
AZ/US
|
Coen Stewart
|
AD Coen Stewart
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Adyant Mishra
|
AE Adyant Mishra
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Keshav Chinnakotla
|
AE Keshav Chinnakotla
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Philimon Yosafat
|
AE Philimon Yosafat
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Rohan Chintham
|
AE Rohan Chintham
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Ved Patil
|
AE Ved Patil
|
|
BASIS Peoria
|
AZ/US
|
Yuvan Senthil
|
AE Yuvan Senthil
|
|
Mountain Ridge
|
AZ/US
|
Hannah Jeon
|
AF Hannah Jeon
|
|
Mountain Ridge
|
AZ/US
|
Mrida Igoor
|
AF Mrida Igoor
|
|
Pinnacle
|
AZ/US
|
Alexander Boggs
|
AG Alexander Boggs
|
|
Chandler
|
AZ/US
|
Isabella Walters
|
AK Isabella Walters
|
|
Chandler
|
AZ/US
|
Jacob Betz
|
AK Jacob Betz
|
|
Chandler
|
AZ/US
|
Lexi Moreno
|
AK Lexi Moreno
|
|
Sunnyslope
|
AZ/US
|
Emra Muslim
|
AL Emra Muslim
|
|
Sunnyslope
|
AZ/US
|
Tiffany Hagan
|
AL Tiffany Hagan
|
|
Gilbert
|
AZ
|
Paloma Garcia
|
AN Paloma Garcia
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Elizabeth Downey
|
AP Elizabeth Downey
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Ethan Nicoll
|
AP Ethan Nicoll
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Gabe Shupe
|
AP Gabe Shupe
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Grace Nagy
|
AP Grace Nagy
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Hunter Longie
|
AP Hunter Longie
|
|
Tempe Prep
|
AZ/US
|
Connor Clark
|
AR Connor Clark
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Isaac Lewis
|
AS Isaac Lewis
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Isabel Matos
|
AS Isabel Matos
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Mark Benkert
|
AS Mark Benkert
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Sofia Piraino
|
AS Sofia Piraino
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Alexander Brown
|
AW Alexander Brown
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Emily Wright
|
AW Emily Wright
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Gabrielle Vines
|
AW Gabrielle Vines
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Valerie Peters
|
AW Valerie Peters
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Vinnie Montalbano
|
AW Vinnie Montalbano
|
|
Arcadia
|
AZ/US
|
Ahva Ghazanfari
|
AX Ahva Ghazanfari
|
|
Arcadia
|
AZ/US
|
Anabelle Dehaan
|
AX Anabelle Dehaan
|
|
Arcadia
|
AZ/US
|
Georgia Ebbert
|
AX Georgia Ebbert
|
|
Arcadia
|
AZ/US
|
Isaac Speyer
|
AX Isaac Speyer
|
|
Arcadia
|
AZ/US
|
Noel Taylor
|
AX Noel Taylor
|
|
Willow Canyon
|
AZ/US
|
Karim Jayyusi
|
BA Karim Jayyusi
|
|
Willow Canyon
|
AZ/US
|
Olivia Valencia
|
BA Olivia Valencia
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Campbell Brown
|
Campbell Brown
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Gowri Biju
|
Gowri Biju
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Jacob Massoud
|
Jacob Massoud
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
Mia Lupica
|
Mia Lupica
|
|
Hamilton
|
AZ/US
|
Nivid Singhania
|
Nivid Singhania
|
|
Mountain View
|
AZ/US
|
Rafe Orr
|
Rafe Orr
|
|