A and M Consolidated
|
TX/US
|
Bella Nolan
|
AAMC Bella Nolan
|
Tompkins
|
TX/US
|
Abhinav Tiruveedhula
|
Abhinav Tiruveedhula
|
Jordan
|
TX/US
|
Abhishek Bhagat
|
Abhishek Bhagat
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Ajibula Yerokun
|
AliKer Ajibula Yerokun--ONLINE
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Al Nahlyan
|
AliKer Al Nahlyan--ONLINE
|
Alief Kerr
|
TX/US
|
Joshua Romero
|
AliKer Joshua Romero--ONLINE
|
Atascocita
|
TX/US
|
Diego Penning
|
Atasco Diego Penning
|
Atascocita
|
TX/US
|
Hailey Fields
|
Atasco Hailey Fields
|
Atascocita
|
TX/US
|
Niclaus Gronwaldt
|
Atasco Niclaus Gronwaldt
|
Barbers Hill
|
TX/US
|
Kaden Farrington
|
BarHil Kaden Farrington
|
Bellaire
|
TX/US
|
Joshua Cheng
|
Bellai Joshua Cheng
|
Bellaire
|
TX/US
|
Karis Chen
|
Bellai Karis Chen
|
Bellaire
|
TX/US
|
Michael Sheth
|
Bellai Michael Sheth
|
Bellaire
|
TX/US
|
Mitsuki Jiang
|
Bellai Mitsuki Jiang
|
Bellaire
|
TX/US
|
Theo Hunt
|
Bellai Theo Hunt
|
Bellaire
|
TX/US
|
Yeong-En Andy Shen
|
Bellai Yeong-En Andy Shen
|
Boerne Champion
|
TX/US
|
Christine Shneiker
|
BoeCha Christine Shneiker
|
Borger
|
TX/US
|
Kyla Holt
|
Borger Kyla Holt
|
Clark
|
TX/US
|
Jack Beery
|
Clark Jack Beery
|
Clark
|
TX/US
|
Pranav Battu
|
Clark Pranav Battu
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Brian Martinez
|
ClaTay Brian Martinez
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Joshua Walkingstick
|
ClaTay Joshua Walkingstick
|
Clear Falls
|
TX/US
|
Rachel Smith
|
CleFal Rachel Smith
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Matthew Noriega
|
CypRan Matthew Noriega
|
Eastwood
|
TX/US
|
Arnas Budreckis
|
Eastwo Arnas Budreckis
|
El Paso Coronado
|
TX/US
|
Abigail Frierson
|
ElPas Abigail Frierson
|
El Paso Coronado
|
TX/US
|
Luke Miller
|
ElPas Luke Miller
|
El Paso Coronado
|
TX/US
|
Nina Chessa
|
ElPas Nina Chessa
|
El Paso Coronado
|
TX/US
|
Randall Barraza
|
ElPas Randall Barraza
|
El Paso Coronado
|
TX/US
|
Samuel Kligman
|
ElPas Samuel Kligman
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Aditi Singh
|
FloMou Aditi Singh
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Avinash Chivakula
|
FloMou Avinash Chivakula
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Gabriel Villarreal
|
FloMou Gabriel Villarreal
|
Frenship
|
TX/US
|
Amber McFarland
|
Frensh Amber McFarland
|
Fort Worth Country Day
|
TX/US
|
Tommy Weaver
|
FWCD Tommy Weaver
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Gracie Barker
|
Gracie Barker
|
Harlingen HS South
|
TX/US
|
Valeria Bautista
|
HarHS Valeria Bautista
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Henry Dieringer
|
Henry Dieringer
|
Hutto
|
TX/US
|
Faith Aguilar
|
Hutto Faith Aguilar
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Cameron Roberts
|
JacC Cameron Roberts
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Jakob Zertuche
|
JacC Jakob Zertuche
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Krystal Cortez
|
JacC Krystal Cortez
|
James Bowie
|
TX/US
|
Julia Low
|
JamBow Julia Low
|
James Bowie
|
TX/US
|
Morgan Gonzales
|
JamBow Morgan Gonzales
|
Jasper
|
TX/US
|
Bryan Hong
|
Jasper Bryan Hong
|
Jasper
|
TX/US
|
Evelyn Ding
|
Jasper Evelyn Ding
|
Jasper
|
TX/US
|
Hannah Gan
|
Jasper Hannah Gan
|
Jasper
|
TX/US
|
Kaaviya Shenbaharaman
|
Jasper Kaaviya Shenbaharaman
|
Jasper
|
TX/US
|
Katherine Lee
|
Jasper Katherine Lee
|
Jasper
|
TX/US
|
Suden Prashar
|
Jasper Suden Prashar
|
Jasper
|
TX/US
|
Tishya Banka
|
Jasper Tishya Banka
|
John Paul Stevens
|
TX/US
|
Ethan Wilkes
|
JohPau Ethan Wilkes
|
Jordan
|
TX/US
|
Abdurahman Azeez
|
Jordan Abdurahman Azeez
|
Jordan
|
TX/US
|
Olive Armstrong
|
Jordan Cooper Armstrong
|
Jordan
|
TX/US
|
David Sun
|
Jordan David Sun
|
Jordan
|
TX/US
|
Idara Etuks
|
Jordan Idara Etuks
|
Jordan
|
TX/US
|
Jayden Yu
|
Jordan Jayden Yu
|
Jordan
|
TX/US
|
Karim Al Kharsa
|
Jordan Karim Al Kharsa
|
Jordan
|
TX/US
|
Sanjay Sreedhar
|
Jordan Sanjay Sreedhar
|
Jordan
|
TX/US
|
Vibhu Kanna
|
Jordan Vibhu Kanna
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Brian Hu
|
KatTay Brian Hu
|
Keller
|
TX/US
|
Madison O'neal
|
Keller Madison O'neal
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Judi Aly
|
LakTra Judi Aly
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Meera Menon
|
LakTra Meera Menon
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Sarah Weiss
|
LakTra Sarah Weiss
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Tanisha Banerjee
|
LakTra Tanisha Banerjee
|
Lamar
|
TX/US
|
Chukwubuikem Madu
|
Lamar Chukwubuikem Madu
|
Lamar
|
TX/US
|
Khanh Dang
|
Lamar Khanh Dang
|
Lamar
|
TX/US
|
Mischa Wijesekera
|
Lamar Mischa Wijesekera
|
W B Ray
|
TX/US
|
Laura Li
|
Laura Li
|
La Vernia
|
TX/US
|
John Taft
|
LaVer John Taft
|
La Vernia
|
TX/US
|
Wyatt Hall
|
LaVer Wyatt Hall
|
Bellaire
|
TX/US
|
Layla Campbell
|
Layla Campbell
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Baden Russell
|
LC Baden Russell
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Eliza Avramova
|
LC Eliza Avramova
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Chisom Okorafor
|
Lovejo Chisom Okorafor
|
Lubbock
|
TX/US
|
Kylor Petrowski
|
Lubboc Kylor Petrowski
|
Lubbock
|
TX/US
|
Makaidyn Osburn
|
Lubboc Makaidyn Osburn
|
McMillen
|
TX/US
|
Ryan Oltmann
|
McMill Ryan Oltmann
|
McNeil
|
TX/US
|
Charlotte Delany
|
McNeil Charlotte Delany
|
Memorial
|
TX/US
|
Colin Blakeslee
|
Memori Colin Blakeslee
|
Jordan
|
TX/US
|
Nihilesh Pari
|
Nihilesh Pari
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Harmony Moore
|
NorChr Harmony Moore
|
Pflugerville
|
TX/US
|
Kenneth Kalu
|
Pfluge Kenneth Kalu
|
Plano East
|
TX/US
|
Raghav Ramki
|
PlaEas Raghav Ramki
|
Plano East
|
TX/US
|
Sanjana Arulkumaran
|
PlaEas Sanjana Arulkumaran
|
Plano East
|
TX/US
|
Shakib Ali
|
PlaEas Shakib Ali
|
Plano Senior
|
TX/US
|
James O'Brien
|
PlaSen James O'Brien
|
Plano Senior
|
TX/US
|
William Parks
|
PlaSen William Parks
|
Plano West
|
TX/US
|
Abhinav Chellury
|
PlaWes Abhinav Chellury
|
Plano West
|
TX/US
|
Amit Konda
|
PlaWes Amit Konda
|
Plano West
|
TX/US
|
Atharv Kulkarni
|
PlaWes Atharv Kulkarni
|
Plano West
|
TX/US
|
Jessica Xu
|
PlaWes Jessica Xu
|
Plano West
|
TX/US
|
Julia Duan
|
PlaWes Julia Duan
|
Plano West
|
TX/US
|
Justin Zhu
|
PlaWes Justin Zhu
|
Plano West
|
TX/US
|
Neil Gupta
|
PlaWes Neil Gupta
|
Plano West
|
TX/US
|
Patrick Lu
|
PlaWes Patrick Lu
|
Plano West
|
TX/US
|
Phoena Lin
|
PlaWes Phoena Lin
|
Plano West
|
TX/US
|
Shrey Bahl
|
PlaWes Shrey Bahl
|
Plano West
|
TX/US
|
Srjana Srivatsa
|
PlaWes Srjana Srivatsa
|
Jasper
|
TX/US
|
Prisha Vithalani
|
Prisha Vithalani
|
Rock Hill
|
TX/US
|
Kate Carline
|
RocHil Kate Carline
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Roseliane Corona
|
Roseliane Corona
|
Round Rock
|
TX/US
|
Carson Turner
|
RouRoc Carson Turner
|
Saginaw
|
TX/US
|
Madison Huertas
|
Sagina Madison Huertas
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Anna Dusek
|
SanAng Anna Dusek
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Gavin Goodnight
|
SanAng Gavin Goodnight
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Isabela Casillas
|
SanAng Isabela Casillas
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Isabelle Valdez
|
SanAng Isabelle Valdez
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Shawn Estrada
|
SanAng Shawn Estrada
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Vivianna Castilleja
|
SanAng Vivianna Castilleja
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Achyut Nair
|
SevLak Achyut Nair
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Arshiya Mahato
|
SevLak Arshiya Mahato
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Camila Alatorre
|
SevLak Camila Alatorre
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Corina Aniceto
|
SevLak Corina Aniceto
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Denver Tran
|
SevLak Denver Tran
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Fadhil Lawal
|
SevLak Fadhil Lawal
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Fida Ahmed
|
SevLak Fida Ahmed
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Iris Cheng
|
SevLak Iris Cheng
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Juliana Franco
|
SevLak Juliana Franco
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Manas Pathak
|
SevLak Manas Pathak
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Naresh Sathya
|
SevLak Naresh Sathya
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Natalie Pang
|
SevLak Natalie Pang
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Nikhil Murali
|
SevLak Nikhil Murali
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Parth Nikumbh
|
SevLak Parth Nikumbh
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Rohan Kathuria
|
SevLak Rohan Kathuria
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Sidharth Nair
|
SevLak Sidharth Nair
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Arman Amin
|
SouCar Arman Amin
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Arnav Koppala
|
SouCar Arnav Koppala
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Jack Sibbett
|
SouCar Jack Sibbett
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Katy Lin
|
SouCar Katy Lin
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Nitya Nadella
|
SouCar Nitya Nadella
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Cristopher Melendez
|
SprWoo Cristopher Melendez
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Dylan Barela
|
SprWoo Dylan Barela
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Grace Fyfe
|
SprWoo Grace Fyfe
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Jesus Silva
|
SprWoo Jesus Silva
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Sara Garcia
|
SprWoo Sara Garcia
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Anish Beeram
|
StMar Anish Beeram
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jonathan Tubb
|
StMar Jonathan Tubb
|
Stratford
|
TX/US
|
Alex Zhang
|
Stratf Alex Zhang
|
Stratford
|
TX/US
|
Lauren Clark
|
Stratf Lauren Clark
|
Stratford
|
TX/US
|
Sophie Sagastume
|
Stratf Sophie Sagastume
|
Tascosa
|
TX/US
|
Libby Clemence
|
Tascos Libby Clemence
|
Tompkins
|
TX/US
|
Keshav Kumar
|
Tompki Keshav Kumar
|
Tompkins
|
TX/US
|
Sachit Devaraj
|
Tompki Sachit Devaraj
|
Tompkins
|
TX/US
|
Sanjay Senthilvelan
|
Tompki Sanjay Senthilvelan
|
Tompkins
|
TX/US
|
Steven Yang
|
Tompki Steven Yang
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Jackeline Zapata
|
TulMid Jackeline Zapata
|
Tyler Legacy
|
TX/US
|
Kawsar Yasin
|
TylLeg Kawsar Yasin
|
Village
|
TX/US
|
Alexander Ilacqua
|
Villag Alexander Ilacqua
|
W B Ray
|
TX/US
|
Daniel Gardiner
|
WBRay Daniel Gardiner
|
W B Ray
|
TX/US
|
Katy Thorpe
|
WBRay Katy Thorpe
|
W B Ray
|
TX/US
|
Kolton Lee
|
WBRay Kolton Lee
|
W B Ray
|
TX/US
|
Kylie Thorpe
|
WBRay Kylie Thorpe
|
W B Ray
|
TX/US
|
Roopa Bindingnavele
|
WBRay Roopa Bindingnavele
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Brianna Shrestha
|
WilP Brianna Shrestha
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Krishna Batabyal
|
WilP Krishna Batabyal
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Lawrence Dietlein IV
|
WilP Lawrence Dietlein IV
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Norah Rami
|
WilP Norah Rami
|
Bellaire
|
TX/US
|
Yanke Wang
|
Yanke Wang
|