A and M Consolidated
|
TX/US
|
Claire Wang
|
AAMC Claire Wang
|
Barbers Hill
|
TX/US
|
Kaden Farrington
|
BarHil Kaden Farrington
|
Buffalo
|
TX/US
|
Omar Almeida
|
Buffal Omar Almeida
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Ariella Calili
|
CleBro Ariella Calili
|
Clear Springs
|
TX/US
|
Aura Wang
|
CleSpr Aura Wang
|
Clear Springs
|
TX/US
|
McKenna Brown
|
CleSpr McKenna Brown
|
James Bowie
|
TX/US
|
Cristian Abarca
|
Cristian Abarca
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Benjamin Prewitt
|
CyFair Benjamin Prewitt
|
Dripping Springs
|
TX/US
|
Eli Craddock
|
DriSpr Eli Craddock
|
Eastwood
|
TX/US
|
Arnas Budreckis
|
Eastwo Arnas Budreckis
|
Edcouch-Elsa
|
TX
|
Sasha Rivera
|
EdcEls Sasha Rivera
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Ava Raines
|
FloMou Ava Raines
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Owen Morris
|
FloMou Owen Morris
|
Friendswood
|
TX/US
|
Jacob Smith
|
Friend Jacob Smith
|
Friendswood
|
TX/US
|
Marshall Prince
|
Friend Marshall Prince
|
Garland
|
TX/US
|
Joshua Dawit
|
Garlan Joshua Dawit
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Gracie Barker
|
Gracie Barker
|
Hebron
|
TX/US
|
Govind Pattathil
|
Hebron Govind Pattathil
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Maya Hay
|
Hendri Maya Hay
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Melanie Garza
|
Hendri Melanie Garza
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Jakob Zertuche
|
JacC Jakob Zertuche
|
Jasper
|
TX/US
|
Albert Jiang
|
Jasper Albert Jiang
|
Jasper
|
TX/US
|
Ayan Sharma
|
Jasper Ayan Sharma
|
Jasper
|
TX/US
|
Evelyn Ding
|
Jasper Evelyn Ding
|
Jasper
|
TX/US
|
Katherine Lee
|
Jasper Katherine Lee
|
Jordan
|
TX/US
|
Ariv Mondal
|
Jordan Ariv Mondal
|
Jordan
|
TX/US
|
Jada Ogueh
|
Jordan Jada Ogueh
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Vivienne Luu
|
KatTay Vivienne Luu
|
Klein Collins
|
TX/US
|
Maisa Ahmad
|
KleCol Maisa Ahmad
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Katarina Raich
|
LakTra Katarina Raich
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Meghna Ittycheria
|
LakTra Meghna Ittycheria
|
W B Ray
|
TX/US
|
Laura Li
|
Laura Li
|
Montgomery
|
TX/US
|
Lauren Stephenson
|
Lauren Stephenson
|
La Vernia
|
TX/US
|
John Taft
|
LaVer John Taft
|
La Vernia
|
TX/US
|
Wyatt Hall
|
LaVer Wyatt Hall
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Baden Russell
|
LC Baden Russell
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Ford McCracken
|
LC Ford McCracken
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Katie Field
|
LC Katie Field
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Kendall Meachum
|
LC Kendall Meachum--ONLINE
|
Leander
|
TX/US
|
Ishika Bhasin
|
Leande Ishika Bhasin
|
Louis D. Brandeis
|
TX/US
|
Nicolas Luna
|
LouD Nicolas Luna
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Chisom Okorafor
|
Lovejo Chisom Okorafor
|
Lubbock
|
TX/US
|
Mira Ramirez
|
Lubboc Mira Ramirez
|
Jordan
|
TX/US
|
Nihilesh Pari
|
Nihilesh Pari
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Alicia Martinez
|
NorChr Alicia Martinez
|
Plano East
|
TX/US
|
Eve Yang
|
PlaEas Eve Yang
|
Plano East
|
TX/US
|
Pranav Gorty
|
PlaEas Pranav Gorty
|
Plano East
|
TX/US
|
Shriya Bhat
|
PlaEas Shriya Bhat
|
Plano Senior
|
TX/US
|
James O'Brien
|
PlaSen James O'Brien
|
Plano West
|
TX/US
|
Abhinav Chellury
|
PlaWes Abhinav Chellury
|
Plano West
|
TX/US
|
Anirudh Prasanna
|
PlaWes Anirudh Prasanna
|
Plano West
|
TX/US
|
Brennan Lee
|
PlaWes Brennan Lee
|
Plano West
|
TX/US
|
Charles Hou
|
PlaWes Charles Hou
|
Plano West
|
TX/US
|
Kyle Letterer
|
PlaWes Kyle Letterer
|
Plano West
|
TX/US
|
Leo Yu
|
PlaWes Leo Yu
|
Plano West
|
TX/US
|
Madeline Tsao
|
PlaWes Madeline Tsao
|
Richard King
|
TX/US
|
Manuel Martinez
|
RicKin Manuel Martinez
|
Rock Hill
|
TX/US
|
Kate Carline
|
RocHil Kate Carline
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Isabella Royer
|
SanAng Isabella Royer
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Shawn Estrada
|
SanAng Shawn Estrada
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Aadya Singh
|
SevLak Aadya Singh
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Camila Alatorre
|
SevLak Camila Alatorre
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Fadhil Lawal
|
SevLak Fadhil Lawal
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Iris Cheng
|
SevLak Iris Cheng
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Kate Njeru
|
SevLak Kate Njeru
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Katherine Danielson
|
SevLak Katherine Danielson
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Sofia Esteban
|
SevLak Sofia Esteban
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Aayush Mishra
|
SouCar Aayush Mishra
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Cristopher Melendez
|
SprWoo Cristopher Melendez
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Grace Fyfe
|
SprWoo Grace Fyfe
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Jesus Silva
|
SprWoo Jesus Silva
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Anish Beeram
|
StMar Anish Beeram
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Evaristo Derby Elizondo
|
StMar Evaristo Derby Elizondo
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jonathan Tubb
|
StMar Jonathan Tubb
|
Tompkins
|
TX/US
|
Jaylon Ma
|
Tompki Jaylon Ma
|
Tompkins
|
TX/US
|
Kannaa Chockalingam
|
Tompki Kannaa Chockalingam
|
Tompkins
|
TX/US
|
Loukya Kotla
|
Tompki Loukya Kotla
|
Tompkins
|
TX/US
|
Meghana Kunapareddy
|
Tompki Meghana Kunapareddy
|
Tompkins
|
TX/US
|
Sachit Devaraj
|
Tompki Sachit Devaraj
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Catherine Covarrubiaz
|
TulMid Catherine Covarrubiaz
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Jackeline Zapata
|
TulMid Jackeline Zapata
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Tyler Crivella
|
Tyler Crivella
|
W B Ray
|
TX/US
|
Daniel Gardiner
|
WBRay Daniel Gardiner
|
W B Ray
|
TX/US
|
Elizabeth Garcia
|
WBRay Elizabeth Garcia
|
W B Ray
|
TX/US
|
Kylie Thorpe
|
WBRay Kylie Thorpe
|
Westwood
|
TX/US
|
Hrushikesh Saranu
|
Westwo Hrushikesh Saranu
|
Westwood
|
TX/US
|
Katie Falcon
|
Westwo Katie Falcon
|
Westwood
|
TX/US
|
Olivia Yang
|
Westwo Olivia Yang
|
Westwood
|
TX/US
|
Sneha Bhale
|
Westwo Sneha Bhale
|
Westwood
|
TX/US
|
Sraavya Danala
|
Westwo Sraavya Danala
|