Alief Elsik
|
TX/US
|
Gabriel Ajaegbu
|
AliEls Gabriel Ajaegbu
|
Alief Elsik
|
TX/US
|
Latifah Adesina
|
AliEls Latifah Adesina
|
Alief Elsik
|
TX/US
|
Oluwadara Adebanjo
|
AliEls Oluwadara Adebanjo
|
Boerne Champion
|
TX/US
|
Kennedy Kouba
|
BoeCha Kennedy Kouba
|
Reagan
|
TX/US
|
Claire Caven
|
Claire Caven
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Annsantra Sijo
|
CleBro Annsantra Sijo
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Sheba Joshy
|
CleBro Sheba Joshy
|
Clear Falls
|
TX/US
|
Finn Cammack
|
CleFal Finn Cammack
|
Clear Falls
|
TX/US
|
Iliana Cumpian
|
CleFal Iliana Cumpian
|
Corpus Christi Carroll
|
TX/US
|
Erick Mancilla
|
CorChr Erick Mancilla
|
Corpus Christi Carroll
|
TX/US
|
Xavier Ruiz
|
CorChr Xavier Ruiz
|
Del Valle
|
TX/US
|
Carlos Castro
|
DelVal Carlos Castro
|
Del Valle
|
TX/US
|
Xochitl De LaTorre
|
DelVal Xochitl De LaTorre
|
Dripping Springs
|
TX/US
|
Jake Broyles
|
DriSpr Jake Broyles
|
Eastwood
|
TX/US
|
Sophia Ramirez
|
Eastwo Sophia Ramirez
|
Foster
|
TX/US
|
Anabelle Evans
|
Foster Anabelle Evans
|
Foster
|
TX/US
|
Folarin Oyeleye
|
Foster Folarin Oyeleye
|
Garland
|
TX/US
|
Adaolisa Agbakwu
|
Garlan Adaolisa Agbakwu
|
Garland
|
TX/US
|
Kunal Sawhney
|
Garlan Kunal Sawhney
|
Grapevine
|
TX/US
|
Audrey Canter
|
Grapev Audrey Canter
|
Grapevine
|
TX/US
|
Will Holland
|
Grapev Will Holland
|
Hallsville
|
TX/US
|
Cole Buzbee
|
Hallsv Cole Buzbee
|
Harlingen HS South
|
TX/US
|
Aaron Blount
|
HarHS Aaron Blount
|
Harlingen HS South
|
TX/US
|
Adrianna Rodriguez
|
HarHS Adrianna Rodriguez
|
Harlingen HS South
|
TX/US
|
Esmeralda Trevino
|
HarHS Esmeralda Trevino
|
Harlingen HS South
|
TX/US
|
Kole Kibler
|
HarHS Kole Kibler
|
Harlingen
|
TX/US
|
Charlotte Hughes
|
Harlin Charlotte Hughes
|
Harlingen
|
TX/US
|
Lauren Bender
|
Harlin Lauren Bender
|
Harlingen
|
TX/US
|
Tristan Flores
|
Harlin Tristan Flores
|
Hastings
|
TX/US
|
Victory Okoroji
|
Hastin Victory Okoroji
|
James Bowie
|
TX/US
|
Amelia Cook
|
JamBow Amelia Cook
|
James Bowie
|
TX/US
|
Javier Lozano
|
JamBow Javier Lozano
|
James Bowie
|
TX/US
|
Zoe Bouck
|
JamBow Zoe Bouck
|
Jasper
|
TX/US
|
Anika Iyer
|
Jasper Anika Iyer
|
Jersey Village
|
TX/US
|
Nasim Aleem
|
JerVil Nasim Aleem
|
Judson
|
TX/US
|
Amanda Perez
|
Judson Amanda Perez
|
Judson
|
TX/US
|
Briana Newson
|
Judson Briana Newson
|
Judson
|
TX/US
|
Hannah Killey
|
Judson Hannah Killey
|
Judson
|
TX/US
|
Julianne Chapa
|
Judson Julianne Chapa
|
Judson
|
TX/US
|
Mary Hooper
|
Judson Mary Hooper
|
Langham Creek
|
TX/US
|
Surabhi Subash
|
LanCre Surabhi Subash
|
Lubbock
|
TX/US
|
Makaidyn Osburn
|
Lubboc Makaidyn Osburn
|
Montgomery
|
TX/US
|
Kaiden Crismon
|
Montgo Kaiden Crismon
|
Franklin
|
TX/US
|
Nicholas Koch
|
Nicholas Koch
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Joyce Chang
|
PlaSen Joyce Chang
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Kate Tucker
|
PlaSen Kate Tucker
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Madhalasa Iyer
|
PlaSen Madhalasa Iyer
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Morgan Kittrell
|
PlaSen Morgan Kittrell
|
Plano West
|
TX/US
|
Manha Haque
|
PlaWes Manha Haque
|
Plano West
|
TX/US
|
Max Blackwell
|
PlaWes Max Blackwell
|
Plano West
|
TX/US
|
Walker Blackwell
|
PlaWes Walker Blackwell
|
Reagan
|
TX/US
|
Katie Eanes
|
Reagan Katie Eanes
|
Richard King
|
TX/US
|
Emma Maughan
|
RicKin Emma Maughan
|
Richard King
|
TX/US
|
Natalia Martinez
|
RicKin Natalia Martinez
|
Rock Hill
|
TX/US
|
Alexandra Thomas
|
RocHil Alexandra Thomas
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Chloe Hansen
|
SanAng Chloe Hansen
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Deacon Davis
|
SanAng Deacon Davis
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Erica Avila
|
SanAng Erica Avila
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Isabella Royer
|
SanAng Isabella Royer
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Jack McLaughlin
|
SanAng Jack McLaughlin
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Mariah Mayville
|
SanAng Mariah Mayville
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Thailia Fernandez
|
SanAng Thailia Fernandez
|
Seminole
|
TX/US
|
Aubrey Brown
|
Semino Aubrey Brown
|
Seminole
|
TX/US
|
Michael Fehr
|
Semino Michael Fehr
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Laasya Gandikota
|
SevLak Laasya Gandikota
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Oluwatofunmi Jewesimi
|
SevLak Oluwatofunmi Jewesimi
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Victoria Hu
|
SevLak Victoria Hu
|
South Grand Prairie
|
TX/US
|
Gavin Marsicano
|
SouGra Gavin Marsicano
|
South Grand Prairie
|
TX/US
|
Sophia Mathison
|
SouGra Sophia Mathison
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Denise Marin
|
SprWoo Denise Marin
|
Stephen F Austin
|
TX/US
|
Kayla Johnsen
|
SteF Kayla Johnsen
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jack Rykert
|
StMar Jack Rykert
|
Tompkins
|
TX/US
|
Aeon Chen
|
Tompki Aeon Chen
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Adam Flores
|
TulMid Adam Flores
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Alyssa Spalek
|
TulMid Alyssa Spalek
|
Van
|
TX/US
|
Addi Worley
|
Van Addi Worley
|
Village
|
TX/US
|
Adeline Mai
|
Villag Adeline Mai
|
Village
|
TX/US
|
Caroline Hsu
|
Villag Caroline Hsu
|
W B Ray
|
TX/US
|
Mylo Cantu
|
WBRay Mylo Cantu
|
W B Ray
|
TX/US
|
Windsor Bissell
|
WBRay Windsor Bissell
|
Westlake
|
TX/US
|
Sam Mayers
|
Westla Sam Mayers
|
Wimberley
|
TX/US
|
Azula Hunter-Thiam
|
Wimber Azula Hunter-Thiam
|
Woodlands
|
TX/US
|
Samantha Seeton
|
Woodla Samantha Seeton
|