TFA State
2022 — Gregory Portland, TX/US
Field in Humorous Interp
84 entries
Institution | Location | Entry | Code |
---|---|---|---|
Alief Elsik | TX/US | Abigail Egbujor | AliEls Abigail Egbujor |
Alief Elsik | TX/US | Kaden Sanders | AliEls Kaden Sanders |
San Angelo Central | TX/US | Auburn Jameson | Auburn Jameson |
Bridgeland | TX/US | Zackary Krause | Bridge Zackary Krause |
Harlingen HS South | TX/US | CJ Heiskell | CJ Heiskell |
Clear Falls | TX/US | Yasi Lawrence | CleFal Yasi Lawrence |
Corpus Christi Carroll | TX/US | Erick Mancilla | CorChr Erick Mancilla |
Corpus Christi Carroll | TX/US | Sydney Quimby | CorChr Sydney Quimby |
Cypress Park | TX/US | Edgar Sanchez | CypPar Edgar Sanchez |
Del Valle | TX/US | Sahara Torres | DelVal Sahara Torres |
Dripping Springs | TX/US | Eli Craddock | DriSpr Eli Craddock |
Dripping Springs | TX/US | Jake Broyles | DriSpr Jake Broyles |
Franklin | TX/US | Therese Peralta | Frankl Therese Peralta |
Garland | TX/US | Simon Rodgers | Garlan Simon Rodgers |
Grapevine | TX/US | Audrey Canter | Grapev Audrey Canter |
Grapevine | TX/US | Emma Biebighauser | Grapev Emma Biebighauser |
Grapevine | TX/US | Signy Ackermann | Grapev Signy Ackermann |
Grapevine | TX/US | Will Holland | Grapev Will Holland |
Gregory Portland | TX/US | Samantha Gregory | GrePor Samantha Gregory |
Hallsville | TX/US | Cole Buzbee | Hallsv Cole Buzbee |
Harlingen HS South | TX/US | Abigail Burton | HarHS Abigail Burton |
Harlingen HS South | TX/US | Adrianna Rodriguez | HarHS Adrianna Rodriguez |
Harlingen HS South | TX/US | Alek Zabel Araguz | HarHS Alek Zabel Araguz |
Harlingen HS South | TX/US | Bruce Gonzales | HarHS Bruce Gonzales |
Harlingen HS South | TX/US | Devin Claudio | HarHS Devin Claudio |
Harlingen HS South | TX/US | Sadie Jensen | HarHS Sadie Jensen |
Harlingen | TX/US | Benjamin Trevino | Harlin Benjamin Trevino |
Harlingen | TX/US | Summer Lucio | Harlin Summer Lucio |
Hastings | TX/US | Caleb Adams | Hastin Caleb Adams |
Hastings | TX/US | Hanson Nwole | Hastin Hanson Nwole |
James Bowie | TX/US | Bella Barkkume | JamBow Bella Barkkume |
James Bowie | TX/US | Jadon Demetri | JamBow Jadon Demetri |
James Bowie | TX/US | Josh Nielsen | JamBow Josh Nielsen |
James Bowie | TX/US | Megan Sewell | JamBow Megan Sewell |
James Bowie | TX/US | Nadia Petru | JamBow Nadia Petru |
Jasper | TX/US | Jiaxi Jesse He | Jasper Jiaxi Jesse He |
Jersey Village | TX/US | Bilal Qureshi | JerVil Bilal Qureshi |
Jersey Village | TX/US | Harrison Fortson | JerVil Harrison Fortson |
Memorial | TX/US | Manaswi Panthi | Memori Manaswi Panthi |
Montgomery | TX/US | Brayden Havard | Montgo Brayden Havard |
Montwood | TX/US | Michelle Tubbs | Montwo Michelle Tubbs |
Muleshoe | TX/US | Oscar Cabrera | Mulesh Oscar Cabrera |
Plano West | TX/US | Max Blackwell | PlaWes Max Blackwell |
Plano West | TX/US | Walker Blackwell | PlaWes Walker Blackwell |
Prestonwood Christian | TX/US | Bettina Devadoss | PreChr Bettina Devadoss |
Reagan | TX/US | Cassidy Reynolds | Reagan Cassidy Reynolds |
Richard King | TX/US | Emma Maughan | RicKin Emma Maughan |
San Angelo Central Freshman | TX/US | Levi Oliver | SACF Levi Oliver |
San Angelo Central Freshman | TX/US | Sophia Scott | SACF Sophia Scott |
San Angelo Central | TX/US | Aiden Cooper | SanAng Aiden Cooper |
San Angelo Central | TX/US | Chloe Hansen | SanAng Chloe Hansen |
San Angelo Central | TX/US | Conner Greenfield | SanAng Conner Greenfield |
San Angelo Central | TX/US | Deacon Davis | SanAng Deacon Davis |
San Angelo Central | TX/US | Erica Avila | SanAng Erica Avila |
San Angelo Central | TX/US | Jack McLaughlin | SanAng Jack McLaughlin |
San Angelo Central | TX/US | Nathan Stephenson | SanAng Nathan Stephenson |
San Angelo Central | TX/US | Thailia Fernandez | SanAng Thailia Fernandez |
Seminole | TX/US | Chloe Webb | Semino Chloe Webb |
Seven Lakes | TX/US | Linda Wu | SevLak Linda Wu |
South Grand Prairie | TX/US | Sara Sala | SouGra Sara Sala |
South Grand Prairie | TX/US | Virginia Hinojosa | SouGra Virginia Hinojosa |
Spring Woods | TX/US | Isaiah Liggins | SprWoo Isaiah Liggins |
Spring Woods | TX/US | Nadia Esatell | SprWoo Nadia Esatell |
Stephen F Austin | TX/US | Risha Patel | SteF Risha Patel |
St Mary's Hall | TX/US | Ben Cruz | StMar Ben Cruz |
St Mary's Hall | TX/US | Kathleen Benson | StMar Kathleen Benson |
St Mary's Hall | TX/US | Noor Shamieh | StMar Noor Shamieh |
Tompkins | TX/US | Ashley Gore | Tompki Ashley Gore |
Tuloso Midway | TX/US | Alesandra Caceres | TulMid Alesandra Caceres |
Tuloso Midway | TX/US | Hannah Henderson | TulMid Hannah Henderson |
Tuloso Midway | TX/US | James Garcia | TulMid James Garcia |
Tuloso Midway | TX/US | Jodie Perez | TulMid Jodie Perez |
Tuloso Midway | TX/US | Laird Stearns | TulMid Laird Stearns |
Tuloso Midway | TX/US | Marc Miller | TulMid Marc Miller |
Tuloso Midway | TX/US | Marysa Lozano | TulMid Marysa Lozano |
Van | TX/US | Cooper Hullum | Van Cooper Hullum |
Van | TX/US | Isaac Shiflet | Van Isaac Shiflet |
W B Ray | TX/US | Mia Munoz | WBRay Mia Munoz |
W B Ray | TX/US | Mylo Cantu | WBRay Mylo Cantu |
Westlake | TX/US | Sam Mayers | Westla Sam Mayers |
Woodlands | TX/US | Henry Maynard | Woodla Henry Maynard |
Woodlands | TX/US | Samantha Seeton | Woodla Samantha Seeton |
Woodlands | TX/US | Sophia Carter | Woodla Sophia Carter |
Woodlands | TX/US | Zach Brengel | Woodla Zach Brengel |