A and M Consolidated
|
TX/US
|
Maya Quiroz
|
AAMC Maya Quiroz
|
Amarillo
|
TX/US
|
Channing Stone
|
Amaril Channing Stone
|
Andy DeKaney
|
TX/US
|
|
AndDeK
|
Andy DeKaney
|
TX/US
|
Darian Flores
|
AndDeK Darian Flores
|
Andy DeKaney
|
TX/US
|
Michael Reynard
|
AndDeK Michael Reynard
|
Atascocita
|
TX/US
|
Hailey Fields
|
Atasco Hailey Fields
|
Bridgeland
|
TX/US
|
Areesha Rahman
|
Bridge Areesha Rahman
|
Canyon
|
TX/US
|
Bronson Kwaku
|
Canyon Bronson Kwaku
|
Plano West
|
TX/US
|
Christopher Lorde
|
Christopher Lorde
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Aqsa Babar
|
CleBro Aqsa Babar
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Hareem Tariq
|
CleBro Hareem Tariq
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Jyothylakshmi Manoj
|
CleBro Jyothylakshmi Manoj
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Misbah Aziz
|
CleBro Misbah Aziz
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Safa Prasla
|
CleBro Safa Prasla
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Sophie Nguyen
|
CleBro Sophie Nguyen
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Zahra Virani
|
CleBro Zahra Virani
|
Clear Falls
|
TX/US
|
Eshal Maknojia
|
CleFal Eshal Maknojia
|
Clear Falls
|
TX/US
|
Samantha Winstead
|
CleFal Samantha Winstead
|
Clear Springs
|
TX/US
|
David Cervantes
|
CleSpr David Cervantes
|
Cypress Lakes
|
TX/US
|
Anastasia Sewell
|
CypLak Anastasia Sewell
|
Cypress Park
|
TX/US
|
Angel Simiyu
|
CypPar Angel Simiyu
|
Cypress Park
|
TX/US
|
Dylon Muse
|
CypPar Dylon Muse
|
Del Valle
|
TX/US
|
Shuhan Sun
|
DelVal Shuhan Sun
|
Eastwood
|
TX/US
|
Sophia Gallegos
|
Eastwo Sophia Gallegos
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Tanisha Padhi
|
FloMou Tanisha Padhi
|
Franklin
|
TX/US
|
Leonardo Lopez Sarmiento
|
Frankl Leonardo Lopez Sarmiento
|
Grand Oaks
|
TX/US
|
Alexia Stewart
|
GraOak Alexia Stewart
|
Grapevine
|
TX/US
|
Michael Wong
|
Grapev Michael Wong
|
Grapevine
|
TX/US
|
William Hogan
|
Grapev William Hogan
|
Gregory Portland
|
TX/US
|
Christian Kahl
|
GrePor Christian Kahl
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Audrey Fife
|
Hendri Audrey Fife
|
Hendrickson
|
TX/US
|
Brianna Williams
|
Hendri Brianna Williams
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Amelia Worrell
|
JacC Amelia Worrell
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Daniela Caceres
|
JacC Daniela Caceres
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Donovan Santine
|
JacC Donovan Santine
|
Jack C. Hays
|
TX/US
|
Sophia Sandoval
|
JacC Sophia Sandoval
|
Jersey Village
|
TX/US
|
Adithi Reddy
|
JerVil Adithi Reddy
|
Jersey Village
|
TX/US
|
Aileen Carcamo-Bahena
|
JerVil Aileen Carcamo-Bahena
|
Jordan
|
TX/US
|
Karen Cui
|
Jordan Karen Cui
|
Jordan
|
TX/US
|
Lina Arraour
|
Jordan Lina Arraour
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Ethni Mena-Ajakpovi
|
KatTay Ethni Mena-Ajakpovi
|
Katy Taylor
|
TX/US
|
Vivienne Luu
|
KatTay Vivienne Luu
|
Klein
|
TX/US
|
Jacqui Hapner
|
Klein Jacqui Hapner
|
Klein
|
TX/US
|
Kaylie Walker
|
Klein Kaylie Walker
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Charlize Stone
|
LakTra Charlize Stone
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Alanna Howlett
|
LC Alanna Howlett
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Lara Borges
|
LC Lara Borges
|
Montgomery
|
TX/US
|
Reece Grochett
|
Montgo Reece Grochett
|
Plano East
|
TX/US
|
Aditi Amin
|
PlaEas Aditi Amin
|
Plano East
|
TX/US
|
Prisha Bhat
|
PlaEas Prisha Bhat
|
Plano East
|
TX/US
|
Shriya Bhat
|
PlaEas Shriya Bhat
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Matthew Rippin
|
PlaSen Matthew Rippin
|
Plano West
|
TX/US
|
Anirudh Prasanna
|
PlaWes Anirudh Prasanna
|
Plano West
|
TX/US
|
Joshua Li
|
PlaWes Joshua Li
|
Prestonwood Christian
|
TX/US
|
Bettina Devadoss
|
PreChr Bettina Devadoss
|
Richard King
|
TX/US
|
Manny Martinez
|
RicKin Manny Martinez
|
Round Rock
|
TX/US
|
Amy Haselhorst
|
RouRoc Amy Haselhorst
|
Round Rock
|
TX/US
|
Tanishka Gupta
|
RouRoc Tanishka Gupta
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Alyssa Zandt
|
SanAng Alyssa Zandt
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Shawn Estrada
|
SanAng Shawn Estrada
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Vivianna Castilleja
|
SanAng Vivianna Castilleja
|
Sandra Day O'Connor
|
TX/US
|
Jasmine Evenstad
|
SanDay Jasmine Evenstad
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Aditri Chowdhury
|
SevLak Aditri Chowdhury
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Oluwatofunmi Jewesimi
|
SevLak Oluwatofunmi Jewesimi
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Prachi Rajput
|
SevLak Prachi Rajput
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Sofia Esteban
|
SevLak Sofia Esteban
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Olivia Schlamp
|
SouCar Olivia Schlamp
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Surina Kishinchandani
|
SouCar Surina Kishinchandani
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Kennadi Rushing
|
SprWoo Kennadi Rushing
|
Spring Woods
|
TX/US
|
Taylor Whitley
|
SprWoo Taylor Whitley
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Abigail Zeller
|
StMar Abigail Zeller
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Grace Ogden
|
StMar Grace Ogden
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jack Rykert
|
StMar Jack Rykert
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jonathan Tubb
|
StMar Jonathan Tubb
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Lara Weissmann
|
StMar Lara Weissmann
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Catherine Covarrubiaz
|
TulMid Catherine Covarrubiaz
|
W B Ray
|
TX/US
|
Elizabeth Garcia
|
WBRay Elizabeth Garcia
|
W B Ray
|
TX/US
|
Evan Hsiang
|
WBRay Evan Hsiang
|
W B Ray
|
TX/US
|
Vera Hsiang
|
WBRay Vera Hsiang
|
W B Ray
|
TX/US
|
Windsor Bissell
|
WBRay Windsor Bissell
|
Ysleta
|
TX/US
|
Michael Del Hierro
|
Ysleta Michael Del Hierro
|