A and M Consolidated
|
TX/US
|
Hannah Baetge
|
AAMC Hannah Baetge
|
0
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Alexandra Coulter
|
Alexandra Coulter
|
0
|
|
All Saints Episcopal School (Lubbock)
|
TX/US
|
Calvin Carpenter
|
ASESL Calvin Carpenter
|
0
|
|
Boerne Champion
|
TX/US
|
Leon Petriu
|
BoeCha Leon Petriu
|
0
|
|
Bridgeland
|
TX/US
|
Zarik Tao
|
Bridge Zarik Tao
|
0
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Amal Khan
|
BSAS Amal Khan
|
0
|
|
BASIS San Antonio Shavano
|
TX/US
|
Kira Schwegler
|
BSAS Kira Schwegler
|
0
|
|
Canadian
|
TX/US
|
Logan Gatlin
|
Canadi Logan Gatlin
|
0
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Cindy Cui
|
CarVan Cindy Cui
|
0
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Leon Sakata
|
CarVan Leon Sakata
|
0
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Siddhartha Rana
|
CarVan Siddhartha Rana
|
0
|
|
Challenge Early
|
TX/US
|
Joshua Adegoke
|
ChaEar Joshua Adegoke
|
0
|
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Abhived Pulapaka
|
ClaTay Abhived Pulapaka
|
0
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Connor Blue
|
CleBro Connor Blue
|
0
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Danil Merchant
|
CleBro Danil Merchant
|
0
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Iyad Chowdhury
|
CleBro Iyad Chowdhury
|
0
|
|
Clear Brook
|
TX/US
|
Michael French
|
CleBro Michael French
|
0
|
|
Clear Creek
|
TX/US
|
Kalyn Willis
|
CleCre Kalyn Willis
|
0
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Antonio Arguelles
|
CleLak Antonio Arguelles
|
0
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Ibraheim Maudood
|
CleLak Ibraheim Maudood
|
0
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Mark Luo
|
CleLak Mark Luo
|
0
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Miles Kshatriya
|
CleLak Miles Kshatriya
|
0
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Reid Hornsby
|
CleLak Reid Hornsby
|
0
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Safiye Namver
|
CleLak Safiye Namver
|
0
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Hunniya Ahmad-Online
|
Coppel Hunniya Ahmad-Online
|
1
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Aidan Tennant
|
CypWoo Aidan Tennant
|
0
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Amanda Zhang
|
CypWoo Amanda Zhang
|
0
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Connor Taylor
|
CypWoo Connor Taylor
|
0
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Daniel Ma
|
Daniel Ma
|
0
|
|
Denton Guyer
|
TX/US
|
Sebastian Bourbon
|
DenGuy Sebastian Bourbon
|
0
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Justin Li
|
Dulles Justin Li
|
0
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Nathaniel John
|
Dulles Nathaniel John
|
0
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Tommy Yu
|
Dulles Tommy Yu
|
0
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Vishnu Nataraja
|
Dulles Vishnu Nataraja
|
0
|
|
Eastwood
|
TX/US
|
Sophia Gallegos
|
Eastwo Sophia Gallegos
|
0
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Ayush Manoj
|
Elkins Ayush Manoj
|
0
|
|
Elkins
|
TX/US
|
Rohit Satish
|
Elkins Rohit Satish
|
0
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Sidhanth Thandassery
|
FloMou Sidhanth Thandassery
|
0
|
|
Franklin
|
TX/US
|
AnnaKate Sheehan
|
Frankl AnnaKate Sheehan
|
0
|
|
Garland
|
TX/US
|
Leah Yeshitila
|
Garlan Leah Yeshitila
|
0
|
|
Grapevine
|
TX/US
|
Faith Choate
|
Grapev Faith Choate
|
0
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Krutin Devesh
|
Greenh Krutin Devesh
|
0
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Nikitha Thoduguli
|
Greenh Nikitha Thoduguli
|
0
|
|
Horizon
|
TX/US
|
Diego Hernandez Linares
|
Horizo Diego Hernandez Linares
|
0
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Fanny Wiesmuller
|
Jordan Fanny Wiesmuller
|
0
|
|
Klein Collins
|
TX/US
|
Larson Crank
|
KleCol Larson Crank
|
0
|
|
Langham Creek
|
TX/US
|
Justin Schnitzer
|
LanCre Justin Schnitzer
|
0
|
|
La Vernia
|
TX/US
|
Joel Robertson
|
LaVer Joel Robertson
|
0
|
|
La Vernia
|
TX/US
|
Ryan Bocanegra
|
LaVer Ryan Bocanegra
|
0
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Anika Sharma
|
LC Anika Sharma
|
0
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Jannat Verma
|
Lovejo Jannat Verma
|
0
|
|
Lubbock
|
TX/US
|
Jon Plummer
|
Lubboc Jon Plummer
|
0
|
|
LV Hightower
|
TX/US
|
Arshi Maniar
|
LVHig Arshi Maniar
|
0
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Aditya Patwardhan
|
McNeil Aditya Patwardhan
|
0
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Adrita RayChaudhuri
|
McNeil Adrita RayChaudhuri
|
0
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Anshul Gulati
|
McNeil Anshul Gulati
|
0
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Karthik Jayakumar
|
McNeil Karthik Jayakumar
|
0
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Merina Joseph
|
McNeil Merina Joseph
|
0
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Sarayu Bodduluri
|
McNeil Sarayu Bodduluri
|
0
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Srinithya Challa
|
McNeil Srinithya Challa
|
0
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Yara Mustafa
|
McNeil Yara Mustafa
|
0
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Ben Duong
|
Memori Ben Duong
|
0
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Daniel Xu
|
Memori Daniel Xu
|
0
|
|
Memorial
|
TX/US
|
David Xu
|
Memori David Xu
|
0
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Sebastian Cho
|
Memori Sebastian Cho
|
0
|
|
Midlothian
|
TX/US
|
Armaan Christ
|
Midlot Armaan Christ
|
0
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Lilly Broussard
|
NorChr Lilly Broussard
|
0
|
|
Pasadena
|
TX/US
|
Devany Balbuena
|
Pasade Devany Balbuena
|
0
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Aadit Walia
|
PlaEas Aadit Walia
|
0
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Anika Doddamane
|
PlaEas Anika Doddamane
|
0
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Jay Namdhari
|
PlaEas Jay Namdhari
|
0
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Nathan Gong
|
PlaEas Nathan Gong
|
0
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Neel Kanamangala
|
PlaEas Neel Kanamangala
|
0
|
|
Plano West
|
TX/US
|
Vinod Venkataraman
|
PlaWes Vinod Venkataraman
|
0
|
|
Princeton
|
TX/US
|
Emily Copeland
|
Prince Emily Copeland
|
0
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Adam Latta
|
RidPoi Adam Latta
|
0
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Darrel D'Empaire
|
RidPoi Darrel D'Empaire
|
0
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Veeru Misra
|
RidPoi Veeru Misra
|
0
|
|
Salado
|
TX/US
|
Hunter Foster
|
Salado Hunter Foster
|
0
|
|
Salado
|
TX/US
|
James Tipton
|
Salado James Tipton
|
0
|
|
Salado
|
TX/US
|
Lexi Glenn
|
Salado Lexi Glenn
|
0
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Alyssa Zandt
|
SanAng Alyssa Zandt
|
0
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Anaia Dickson
|
SanAng Anaia Dickson
|
0
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Ashton Droll
|
SanAng Ashton Droll
|
0
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Brennan Wood
|
SanAng Brennan Wood
|
0
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Dariyen Dale
|
SanAng Dariyen Dale
|
0
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Leah Rivera
|
SanAng Leah Rivera
|
0
|
|
Sandra Day O'Connor
|
TX/US
|
William Walker
|
SanDay William Walker
|
0
|
|
Seminole
|
TX/US
|
Caleb Stanley
|
Semino Caleb Stanley
|
0
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Christopher Lee
|
SevLak Christopher Lee
|
0
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Aarush Sathu
|
SouCar Aarush Sathu
|
0
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Enya Pinjani
|
SouCar Enya Pinjani
|
0
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Pranav Kaginele
|
SouCar Pranav Kaginele
|
0
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Samhith Dharani
|
SouCar Samhith Dharani
|
0
|
|
St Agnes
|
TX/US
|
Ella Huang
|
StAgn Ella Huang
|
0
|
|
Stephen F Austin
|
TX/US
|
VISHAL GOPALAKRISHNAN
|
SteF VISHAL GOPALAKRISHNAN
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Daniel Lee
|
Strake Daniel Lee
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Evan Proctor
|
Strake Evan Proctor
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jarvis Xie
|
Strake Jarvis Xie
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
JD Kollar
|
Strake JD Kollar
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Jet Sun
|
Strake Jet Sun
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
John Yates
|
Strake John Yates
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Justin Wen
|
Strake Justin Wen
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Karan Shah
|
Strake Karan Shah
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Michael Stuckert
|
Strake Michael Stuckert
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Nathan Wei
|
Strake Nathan Wei
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vail Chen
|
Strake Vail Chen
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vincent Jumalon
|
Strake Vincent Jumalon
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vratin Mankidy
|
Strake Vratin Mankidy
|
0
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Zion Dixon
|
Strake Zion Dixon
|
0
|
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Anabelle Janak
|
TulMid Anabelle Janak
|
0
|
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Ben Starkey
|
TulMid Ben Starkey
|
0
|
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
John Cooper
|
TulMid John Cooper
|
0
|
|
Tuloso Midway
|
TX/US
|
Sterling Tolbirt
|
TulMid Sterling Tolbirt
|
0
|
|
Vandegrift
|
TX/US
|
Donovan Dickerson
|
Vandeg Donovan Dickerson
|
0
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Anastasia Keeler
|
Westla Anastasia Keeler
|
0
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Miller Roberts
|
Westla Miller Roberts
|
0
|
|
Westside
|
TX/US
|
Sripad Yadagiri
|
Westsi Sripad Yadagiri
|
0
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Anya Yaksh
|
Westwo Anya Yaksh
|
0
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Eric Gao
|
Westwo Eric Gao
|
0
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Esha Venkat
|
Westwo Esha Venkat
|
0
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Pranav Medikonduru
|
Westwo Pranav Medikonduru
|
0
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Prithiv Premkumar-Online
|
Westwo Prithiv Premkumar-Online
|
1
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Shreya Tiwari
|
Westwo Shreya Tiwari
|
0
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Varshini Loganathan
|
Westwo Varshini Loganathan
|
0
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Akaash Kolluri
|
WilP Akaash Kolluri
|
0
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Anshuni Kale
|
WilP Anshuni Kale
|
0
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Anthony Du
|
WilP Anthony Du
|
0
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Christine Yuan
|
WilP Christine Yuan
|
0
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Freyaan Vimadalal
|
WilP Freyaan Vimadalal
|
0
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Kyren Khairah
|
WilP Kyren Khairah
|
0
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Marco Ma
|
WilP Marco Ma
|
0
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Sarah Gelfer
|
WilP Sarah Gelfer
|
0
|
|