Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Nicholas Allex
|
301
|
Village
|
TX/US
|
Tristan Mai
|
302
|
Memorial
|
TX/US
|
Diego Fuentes
|
303
|
Liberty
|
ND/US
|
Abhiram Kotala
|
304
|
Memorial
|
TX/US
|
Jayden Flores
|
305
|
Vela
|
TX/US
|
Michael Valle
|
306
|
Villa Fundamental
|
CA/US
|
Tristan Thach
|
307
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
John Ha
|
308
|
Chaboya
|
CA
|
Shruthi Nagulapalli
|
309
|
Saipan
|
MP/US
|
Hilah Bacani
|
310
|
Cabot Jr. High South
|
AR/US
|
Kaitlyn Carmical
|
311
|
Village
|
TX/US
|
Nicole Blanco
|
312
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Avery Janssen
|
313
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Anushka Raman
|
315
|
Beresford
|
SD/US
|
Ariana Moulton
|
316
|
Fresta Valley Christian
|
VA/US
|
Bryson DePoy
|
317
|
South Range
|
OH/US
|
Quincy Bailey
|
319
|
Robert C. Fisler
|
CA/US
|
Ella Kim
|
320
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Andrea Lozacruz
|
321
|
Sierra Prep
|
CA/US
|
Logan Gutierrez
|
322
|
Democracy Prep Bronx Prep
|
NY/US
|
Rosa Troncoso
|
323
|
Parks
|
CA/US
|
Aimee Rivera
|
324
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Stepan Bulushev
|
325
|
Vela
|
TX/US
|
Javier Cabello-Corona
|
326
|
Robert C. Fisler
|
CA/US
|
Alexis Hernandez
|
327
|
Fresta Valley Christian
|
VA/US
|
Caitlyn Schawalder
|
328
|
Mesa Robels
|
CA/US
|
Tyler Shum
|
329
|
Eastgate Coral Academy of Science Las Vegas
|
NV
|
Rameesha Hallman
|
331
|
Shakopee Junior High East
|
MN
|
Gaurav Muttasseril
|
332
|
Beresford
|
SD/US
|
Juliet Josko
|
334
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Srikari Tanikella
|
335
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Alexa Trevino
|
336
|
Memorial
|
TX/US
|
Mia Rodriguez
|
337
|
Revere
|
OH/US
|
Rohan Mahapatra
|
338
|
Grandview
|
CA/US
|
Amilkar Gomez
|
339
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Tyler Hinkle
|
340
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Olivia Lopes
|
341
|
Memorial
|
TX/US
|
Sophie Gonzalez
|
342
|
Redwood
|
CA/US
|
Alexander Mao
|
343
|
Cedarlane
|
CA/US
|
Queenie Liang
|
344
|
Village
|
TX/US
|
Kunal Pikle
|
345
|
Coakley
|
TX/US
|
Evannie Aguirre
|
346
|
Chaboya
|
CA
|
Chloe Kim
|
347
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Kara Cisneros
|
348
|
American Heritage Palm Beach
|
FL/US
|
Norah Smucker
|
349
|
Stratford Sunnyvale Raynor
|
CA/US
|
Rongrong Yu
|
350
|
Parks
|
CA/US
|
Mahathi Prabhu
|
351
|
Bullis Charter
|
CA
|
Naiel Chaudry
|
352
|
Revere
|
OH/US
|
Dagny Waldron
|
353
|
Cabot Jr. High South
|
AR/US
|
Ryan James
|
355
|
Memorial
|
TX/US
|
Cecilia Saldivar
|
356
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Luci Arnold
|
357
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Sasha-Kay Lindo
|
358
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Vasudev Velakkat
|
359
|
Kraemer
|
CA/US
|
Helen Fang
|
360
|
Redwood
|
CA/US
|
Devika Nair
|
Devika Nair
|
Brandon Valley
|
SD
|
Lucy LaMont
|
Lucy LaMont
|
Beresford
|
SD/US
|
Maxwell Kinney
|
Maxwell Kinney
|