Alice Deal
|
DC/US
|
Churchill Tatton
|
Alice Deal CT
|
|
Alice Deal
|
DC/US
|
Isaac Wallsten
|
Alice Deal IW
|
|
Alice Deal
|
DC/US
|
Mina Holtzman
|
Alice Deal MH
|
|
Alice Deal
|
DC/US
|
Silas Groves
|
Alice Deal SG
|
|
Alice Deal
|
DC/US
|
Zoe Becker
|
Alice Deal ZB
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Aaron Pinto
|
American Herita AP
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
John Krawczyk III
|
American Herita JK
|
|
Holy Trinity Episcopal
|
FL/US
|
Austen Richardson
|
Austen Richardson
|
|
BASIS Independent
|
CA/US
|
Jonathan Cheng
|
BASIS Independe JC
|
|
BASIS Independent
|
CA/US
|
Jason Kuo
|
BASIS Independe JK
|
|
Cabot Jr. High South
|
AR/US
|
Laila Mayhair
|
Cabot Jr. High LM
|
|
Cabot Junior High North
|
AR/US
|
Caleb Pifer
|
Cabot Junior Hi CP
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Charlie Stubbs
|
Charlotte Latin CS
|
|
Eastern
|
CT/US
|
Lula Wang
|
Eastern LW
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Elie Ciril Jr.
|
Elie Ciril Jr.
|
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Elyse Marcus
|
Elyse Marcus
|
|
Frontier
|
CO/US
|
Grace Elbe
|
Frontier GE
|
|
Harker
|
CA/US
|
Alexander Maxim
|
Harker AM
|
|
Harker
|
CA/US
|
Ananya Pradhan
|
Harker AP
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nyssa Kansal
|
Harker NK
|
|
Harker
|
CA/US
|
Roshan Amurthur
|
Harker RA
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sanjith Senthil
|
Harker SS
|
|
Irving
|
OK/US
|
Girogia Kirk
|
Irving GK
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Morgan Breaux
|
Isidore Newman MB
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Zoila Linares
|
Isidore Newman ZL
|
|
Islander
|
WA/US
|
Aaron Heitzeberg
|
Islander AH
|
|
Islander
|
WA/US
|
Esha Shroff
|
Islander ES
|
|
Islander
|
WA/US
|
Maia Shook
|
Islander MS
|
|
Jane Addams
|
WA/US
|
Owen Xuan
|
Jane Addams OX
|
|
Jane Addams
|
WA/US
|
Wilbert Zhu
|
Jane Addams WZ
|
|
Mountain Brook
|
AL/US
|
James Burnette
|
Mountain Brook JB
|
|
Newtown
|
PA/US
|
Anisha Mishra
|
Newtown AM
|
|
Newtown
|
PA/US
|
Joyce Xiao
|
Newtown JX
|
|
Orange County Arts
|
CA/US
|
Nathan Han
|
Orange County NHa
|
|
Parks
|
CA/US
|
Emily Bleker
|
Parks EB
|
|
Princeton
|
NJ
|
Emma Li
|
Princeton EL
|
|
Rancho
|
CA/US
|
Sowmya Sundar
|
Rancho SS
|
|
Redwood
|
CA/US
|
Sumedh Chekka
|
Redwood SC
|
|
Redwood
|
CA/US
|
Tanvee Tirthapura
|
Redwood TT
|
|
Riverside
|
SC/US
|
Neil Dembla
|
Riverside ND
|
|
Saipan
|
MP/US
|
Celine Park
|
Saipan CP
|
|
St Luke's School (Middle School)
|
CT/US
|
Harrison Williams
|
St Luke's Schoo HW
|
|
Trinity Prep
|
FL/US
|
Nikhil Daniel
|
Trinity Prep ND
|
|
Village
|
TX/US
|
Janvi Natarajan
|
Village JN
|
|
Village
|
TX/US
|
Tanmay Rai
|
Village TR
|
|
Alice Deal
|
DC/US
|
Will Nichols
|
Will Nichols
|
|