Alice Deal
|
DC/US
|
Churchill Tatton
|
4001
|
Alice Deal
|
DC/US
|
Zoe Becker
|
4002
|
Alice Deal
|
DC/US
|
Emil Hanna
|
4003
|
Alice Deal
|
DC/US
|
Adrian Hanna
|
4004
|
Alice Deal
|
DC/US
|
Kunal Bansal
|
4005
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Mathis Rothschild
|
4006
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Laura Marberger
|
4007
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Ariel Feig
|
4008
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Peyton Eichel
|
4009
|
Boston Latin
|
MA/US
|
Risa Goldfeld
|
4010
|
Bowling Green
|
KY/US
|
Devynn Gardner
|
4011
|
Bowling Green
|
KY/US
|
Morgan Martin
|
4012
|
Cabot Jr. High South
|
AR/US
|
Lauren Barnette
|
4013
|
Cabot Jr. High South
|
AR/US
|
Ryan James
|
4014
|
Cabot Jr. High South
|
AR/US
|
Madilyn Doran
|
4015
|
Carl Ben Eilson
|
ND/US
|
Nyasia Lee
|
4016
|
Carmenita
|
CA
|
Helen Liao
|
4017
|
Carr
|
CA/US
|
Diego Silva
|
4018
|
Century
|
MN/US
|
Meredith Leo
|
4019
|
Chaboya
|
CA
|
Bhuvi Irigi
|
4020
|
Chaboya
|
CA
|
Hansini Ramakrishnan
|
4021
|
Chaboya
|
CA
|
Pranya Nagpal
|
4022
|
Chaboya
|
CA
|
Piya Gaonkar
|
4023
|
Chaboya
|
CA
|
Samya Arora
|
4024
|
Chaboya
|
CA
|
Chloe Kim
|
4025
|
Chaboya
|
CA
|
Sarah Andrews
|
4026
|
Chaparral
|
CA/US
|
Erika Chen
|
4027
|
Enderlin
|
ND
|
Nevaeh Garces
|
4028
|
Fairgrove
|
CA
|
Sofia Velasco
|
4029
|
Fairgrove
|
CA
|
Milagros Martinez
|
4030
|
Georgia Connections
|
GA/US
|
Jacob Wang
|
4031
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Nicholas Allex
|
4032
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Elayna Munoz
|
4033
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
George Matthew Gutierrez
|
4034
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Avery Janssen
|
4035
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Addison Ruiz
|
4036
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Alexa Trevino
|
4037
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Nadia Vento
|
4038
|
Hebron
|
KY/US
|
Savannah Ballard
|
4039
|
Henry County
|
TN/US
|
Timothy Tyler
|
4040
|
Henry County
|
TN/US
|
Anna Jo Wardlaw
|
4041
|
Heritage
|
ND/US
|
Quinten Guthmiller
|
4042
|
Jonas Clarke
|
MA/US
|
Victoria Woo
|
4043
|
Jonas Clarke
|
MA/US
|
Jasmine Gu
|
4044
|
Ladera Vista
|
CA/US
|
Lilyanna Hoffman
|
4045
|
Ladera Vista
|
CA/US
|
Molly Cooper
|
4046
|
Ladera Vista
|
CA/US
|
Audrey Ninofranco
|
4047
|
Ladera Vista
|
CA/US
|
Maria Lorraine Mercurio
|
4048
|
Lincoln
|
IN/US
|
Jocelyn Brennan
|
4049
|
Loyola-Blakefield
|
MD/US
|
Liam Olaru
|
4050
|
Loyola-Blakefield
|
MD/US
|
Liam Yates
|
4051
|
MS Advanced Learning
|
CA/US
|
Lesslie Manzo Moreno
|
4052
|
MS Advanced Learning
|
CA/US
|
Isai Alamilla
|
4053
|
MS Advanced Learning
|
CA/US
|
Rosalena Ayala
|
4054
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Abigail Almanzan
|
4055
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Ariana Ruiz
|
4056
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Ruby Salazar
|
4057
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Andrea Lozacruz
|
4058
|
Memorial
|
TX/US
|
Mia Rodriguez
|
4059
|
Memorial
|
TX/US
|
Arabella Ponce
|
4060
|
Memorial
|
TX/US
|
Eric Mendoza
|
4061
|
Memorial
|
TX/US
|
Mya Pena
|
4062
|
Memorial
|
TX/US
|
Cecilia Saldivar
|
4063
|
Memorial
|
TX/US
|
Alisha Dorado
|
4064
|
Memorial
|
TX/US
|
Gabriela Sandoval
|
4065
|
Memorial
|
TX/US
|
Sophie Gonzalez
|
4066
|
Mesa Robels
|
CA/US
|
Samantha Kao
|
4067
|
Milton
|
MA/US
|
Ella Cammack
|
4068
|
Milton
|
MA/US
|
Chloe Kocoloski
|
4069
|
Milton
|
MA/US
|
Adair Johnson
|
4070
|
Milton
|
MA/US
|
Aava Darvish
|
4071
|
Milton
|
MA/US
|
Lyla Tanzi
|
4072
|
Orange Grove
|
CA/US
|
Julissa Castillo
|
4073
|
Orono
|
MN
|
Sophie Middleton
|
4074
|
Parks
|
CA/US
|
Yena Oh
|
4075
|
Parks
|
CA/US
|
Yartezy Martinez
|
4076
|
Parks
|
CA/US
|
Jane Kwak
|
4077
|
Parks
|
CA/US
|
Claire Yoo
|
4078
|
Parks
|
CA/US
|
Shriya Gandhi
|
4079
|
Parks
|
CA/US
|
Natalie Hong
|
4080
|
Parks
|
CA/US
|
Hannah Oh
|
4081
|
Parks
|
CA/US
|
Aimee Rivera
|
4082
|
Princeton Academy of the Sacred Heart
|
NJ/US
|
James Morwald
|
4083
|
Princeton Academy of the Sacred Heart
|
NJ/US
|
Aidan Lawler
|
4084
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Sri Vidya Pamarthy
|
4085
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Eliana Halteh
|
4086
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Dhyana Desai
|
4087
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Anushka Raman
|
4088
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Aarushi Saha
|
4089
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Krithika Kasi
|
4090
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Gitansh Balani
|
4091
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Mehar Dhindsa
|
4092
|
Riverside
|
SC/US
|
Isabella Murillo
|
4093
|
Robert C. Fisler
|
CA/US
|
Sera Yu
|
4094
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jacob Kollars
|
4095
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Reese Arrington
|
4096
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Colston Book
|
4097
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Isa Acosta
|
4098
|
Saipan
|
MP/US
|
Hilah Bacani
|
4099
|
Saipan
|
MP/US
|
David Park
|
4100
|
Saipan
|
MP/US
|
Joshua Yoo
|
4101
|
Sierra Prep
|
CA/US
|
Kuanari Morales Paque
|
4102
|
South Pointe
|
CA/US
|
Vanessa Liu
|
4103
|
Episcopal School of Dallas
|
TX/US
|
Arya Ajith
|
4104
|
Village
|
TX/US
|
Sonya Mittal
|
4105
|
Village
|
TX/US
|
Emma Kay
|
4106
|
Village
|
TX/US
|
Nicole Blanco
|
4107
|
Village
|
TX/US
|
Tristan Mai
|
4108
|
Village
|
TX/US
|
Roger Shen
|
4109
|
Village
|
TX/US
|
Jessica Luo
|
4110
|
Village
|
TX/US
|
Lucas Ray
|
4111
|
Village
|
TX/US
|
Kristina Roux
|
4112
|
Turtle Rock
|
CA/US
|
Kexcin Cai
|
4113
|
Ursuline
|
MA/US
|
Sarah Doherty
|
4114
|
Vela
|
TX/US
|
Marlee Garza
|
4115
|
Vela
|
TX/US
|
Emma Rodriguez
|
4116
|
Vela
|
TX/US
|
Valentin Perez
|
4117
|
Vela
|
TX/US
|
Catalina Cabello-Corona
|
4118
|
Vela
|
TX/US
|
Lorenzo Lara
|
4119
|
Vela
|
TX/US
|
Javier Cabello-Corona
|
4120
|
Vernon Middle School World Languages
|
TX/US
|
Arianna Alaniz
|
4121
|
Vernon Middle School World Languages
|
TX/US
|
Elina Kretz
|
4122
|
Vista View
|
CA/US
|
Maxwell Washington
|
4123
|
Walter Reed
|
CA/US
|
Jerry Yang
|
4124
|