American Heritage Broward
|
FL/US
|
Stepan Bulushev
|
5001
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Mathis Rothschild
|
5002
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Laura Marberger
|
5003
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Demir Ozelcaglayan
|
5004
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Jackson Laurie
|
5005
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Jade Capella
|
5006
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Tyson Cypress
|
5007
|
Beresford
|
SD/US
|
Emma Andrews
|
5008
|
Cabot Jr. High South
|
AR/US
|
Madilyn Doran
|
5009
|
Cabot Junior High North
|
AR/US
|
Lauren Reilly
|
5010
|
Cabot Junior High North
|
AR/US
|
Karly Elliott
|
5011
|
Cedarlane
|
CA/US
|
Ruiqi Jiang
|
5012
|
Cedarlane
|
CA/US
|
Queenie Liang
|
5013
|
Chaboya
|
CA
|
Diya Prasanth
|
5014
|
Chaboya
|
CA
|
Sahiti Rayaprolu
|
5015
|
Chaboya
|
CA
|
Chloe Kim
|
5016
|
Chaboya
|
CA
|
Shruthi Nagulapalli
|
5017
|
Chaparral
|
CA/US
|
Erika Chen
|
5019
|
Chinook Trail
|
CO
|
Rylee Waguespack
|
5020
|
Enderlin
|
ND
|
Chloe Warg
|
5021
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Ruth Liorsdottir
|
5022
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Alexia Whalen
|
5023
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
George Matthew Gutierrez
|
5024
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Alexa Trevino
|
5025
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Avery Janssen
|
5026
|
Heritage
|
ND/US
|
Isabel Flanagan
|
5027
|
Jeffrey Trail
|
CA/US
|
Luna Bouhairi
|
5028
|
Ladera Vista
|
CA/US
|
Juliette Fiber-Ostrow
|
5029
|
Ladera Vista
|
CA/US
|
Lilyanna Hoffman
|
5030
|
Ladera Vista
|
CA/US
|
Audrey Ninofranco
|
5031
|
Liberty
|
ND/US
|
Abhiram Kotala
|
5032
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Abigail Almanzan
|
5033
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Luci Arnold
|
5034
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Omar Galindo
|
5035
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Leysa Gaona
|
5036
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Olivia Lopes
|
5037
|
MacArthur Fundamental
|
CA/US
|
Andrea Lozacruz
|
5038
|
Mesa Robels
|
CA/US
|
Tyler Shum
|
5039
|
Mesa Robels
|
CA/US
|
Amy Trang
|
5040
|
Milton
|
MA/US
|
Celia Greer
|
5041
|
Milton
|
MA/US
|
Sasha Coval
|
5042
|
Milton
|
MA/US
|
Emma Schmidt
|
5043
|
Milton
|
MA/US
|
Aava Darvish
|
5044
|
Milton
|
MA/US
|
Emilia Raviola
|
5045
|
Milton
|
MA/US
|
Lyla Tanzi
|
5046
|
Milton
|
MA/US
|
Chloe Kocoloski
|
5047
|
NDC Uganda
|
UG
|
Princess Gabriellah
|
5048
|
NDC Uganda
|
UG
|
Auma Brenda
|
5049
|
NDC Uganda
|
UG
|
Mercy Nandutu
|
5050
|
NDC Uganda
|
UG
|
Mugoya Patience
|
5051
|
Newtown
|
PA/US
|
Vaanathi Venkat
|
5052
|
Newtown
|
PA/US
|
Rachel Clements
|
5053
|
Newtown
|
PA/US
|
Alyce Zhang
|
5054
|
Newtown
|
PA/US
|
Eric Ye
|
5055
|
Newtown
|
PA/US
|
SreeNithya Allampally
|
5056
|
Newtown
|
PA/US
|
Srikshita Solipuram
|
5057
|
Notre Dame Marist
|
MI/US
|
Julia Pakkala
|
5058
|
Orono
|
MN
|
Maya Haugen
|
5059
|
Parks
|
CA/US
|
Audrey Lee
|
5060
|
Parks
|
CA/US
|
Claire Yoo
|
5061
|
Parks
|
CA/US
|
Shriya Gandhi
|
5062
|
Parks
|
CA/US
|
Hannah Oh
|
5063
|
Parks
|
CA/US
|
Aimee Rivera
|
5064
|
Parks
|
CA/US
|
Yartezy Martinez
|
5065
|
Parks
|
CA/US
|
Jane Kwak
|
5066
|
Pike
|
MA/US
|
Anay Mehta-Manghani
|
5067
|
Pike
|
MA/US
|
Yash Vallecha
|
5068
|
Pike
|
MA/US
|
Niki Tavakoli
|
5069
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Anushka Raman
|
5070
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
John Ha
|
5071
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Mehar Dhindsa
|
5072
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Srikari Tanikella
|
5073
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Anya Rong
|
5074
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Vasudev Velakkat
|
5075
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Gitansh Balani
|
5076
|
Riverside
|
SC/US
|
Siddharth Manne
|
5077
|
Riverside
|
SC/US
|
Kartik Sethi
|
5078
|
Robert C. Fisler
|
CA/US
|
Sera Yu
|
5079
|
Robert C. Fisler
|
CA/US
|
Reva Sobti
|
5080
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Inaaya Wali
|
5081
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Sofia Blanco
|
5082
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Divya Beeram
|
5083
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Colston Book
|
5084
|
Saipan
|
MP/US
|
David Park
|
5085
|
San Jose St. Highly Gifted Magnet
|
CA/US
|
Ariana Dadgostar
|
5086
|
Sierra Prep
|
CA/US
|
Logan Gutierrez
|
5087
|
Episcopal School of Dallas
|
TX/US
|
Arya Ajith
|
5088
|
Village
|
TX/US
|
Keno Gordon
|
5089
|
Village
|
TX/US
|
Rodion Shkolnikov
|
5090
|
Village
|
TX/US
|
Maria Antunes
|
5091
|
Village
|
TX/US
|
Roger Shen
|
5092
|
Village
|
TX/US
|
Jaanash Sandhu
|
5093
|
Village
|
TX/US
|
Lucas Ray
|
5094
|
Village
|
TX/US
|
Sana Yakoob
|
5095
|
Village
|
TX/US
|
Ahaan Chaturvedi
|
5096
|
VanDamme
|
CA/US
|
Jennifer Dong
|
5097
|
Vela
|
TX/US
|
Valentin Perez
|
5098
|
Vela
|
TX/US
|
Javier Cabello-Corona
|
5099
|
Villa Fundamental
|
CA/US
|
Fatima Paque
|
5100
|
Wildwood
|
FL/US
|
Julia Temple
|
5101
|
Willard
|
CA/US
|
Angel Nestor Munoz
|
5102
|
Chaboya
|
CA
|
Chloe Zhong
|
Chloe Zhong
|