A and M Consolidated
|
TX/US
|
Noah Kim
|
A and M Consolidated Kim
|
Centennial
|
TX/US
|
Krishay Bandari
|
Centennial Bandari
|
Centennial
|
TX/US
|
Aryan Bhatia
|
Centennial Bhatia
|
Centennial
|
TX/US
|
Andrew Jones
|
Centennial Jones
|
Centennial
|
TX/US
|
Asmit Panda
|
Centennial Panda
|
Centennial
|
TX/US
|
Arnav Shukla
|
Centennial Shukla
|
Centennial
|
TX/US
|
Ananya Singh
|
Centennial Singh
|
Christopher Columbus
|
FL/US
|
Sebastian Santana
|
Christopher Columbus Santana
|
College Prep
|
CA/US
|
Theodore Gercken
|
College Prep Gercken
|
Coppell
|
TX/US
|
Akshita Krishnan
|
Coppell Krishnan
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Annika Coyle
|
Cypress Woods Coyle
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Brandon Sandlin
|
Cypress Woods Sandlin
|
Dripping Springs
|
TX/US
|
Alicia Hernandez
|
Dripping Springs Hernandez
|
Episcopal School of Dallas (ESD)
|
TX/US
|
Abby Pickens
|
Episcopal School of Dallas (ESD) Pickens
|
Garland
|
TX/US
|
Julia Ashcraft
|
Garland Ashcraft
|
Garland
|
TX/US
|
Jasmine John
|
Garland John
|
Garland
|
TX/US
|
Abby Nguyen
|
Garland Nguyen
|
Grapevine Faith Christian
|
TX/US
|
Beau Heimann
|
Grapevine Faith Christian Heimann
|
Grapevine Faith Christian
|
TX/US
|
Isaac Phillips
|
Grapevine Faith Christian Phillips
|
Hebron
|
TX/US
|
Govind Pattathil
|
Hebron Pattathil
|
Jasper
|
TX/US
|
Evelyn Ding
|
Jasper Ding
|
Jasper
|
TX/US
|
Anshul Khandekar
|
Jasper Khandekar
|
Jasper
|
TX/US
|
Amrita Shyam
|
Jasper Shyam
|
Jasper
|
TX/US
|
Akash Viswam
|
Jasper Viswam
|
Jasper
|
TX/US
|
Sophia Wei
|
Jasper Wei
|
Jordan
|
TX/US
|
Nihilesh Pari
|
Jordan Pari
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Kendall Meachum
|
L C Anderson Meachum
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Logan Marcum
|
Logan Marcum
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Harmony Moore
|
Northland Christian Moore
|
Plano East
|
TX/US
|
Garima Gupta
|
Plano East Gupta
|
Plano East
|
TX/US
|
Judy Kaikati
|
Plano East Kaikati
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Bryan Hong
|
Plano Senior Hong
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Ayan Sharma
|
Plano Senior Sharma
|
Plano West
|
TX/US
|
Gabriel Bo
|
Plano West Bo
|
Plano West
|
TX/US
|
Abhinav Chellury
|
Plano West Chellury
|
Plano West
|
TX/US
|
Kyle Letterer
|
Plano West Letterer
|
Plano West
|
TX/US
|
Anirudh Prasanna
|
Plano West Prasanna
|
Plano West
|
TX/US
|
Madeline Tsao
|
Plano West Tsao
|
Keller
|
TX/US
|
Raven Fregene
|
Raven Fregene
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Iris Cheng
|
Seven Lakes Cheng
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Tyler Crivella
|
Seven Lakes Crivella
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Katherine Danielson
|
Seven Lakes Danielson
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Sofia Esteban
|
Seven Lakes Esteban
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Rohan Kathuria
|
Seven Lakes Kathuria
|
Shepton
|
TX/US
|
Rehan Buvvaji
|
Shepton Buvvaji
|
Shepton
|
TX/US
|
Roshan Shivnani
|
Shepton Shivnani
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Aayush Mishra
|
Southlake Carroll Mishra
|
Plano East
|
TX/US
|
Tarwat Chowdhury
|
Tarwat Chowdhury
|
Timber Creek
|
TX/US
|
Lara Anderson
|
Timber Creek Anderson
|
Timber Creek
|
TX/US
|
Ryan Selander
|
Timber Creek Selander
|
Westlake
|
TX/US
|
Mackenzie McLeod
|
Westlake McLeod
|
Williams
|
TX/US
|
Saad Sachwani
|
Williams Sachwani
|