Rosemount Irish Invitational
2022
—
Rosemount,
MN/US
Field in Varsity Congress
55 entries
Institution
|
Location
|
Entry
|
Code
|
Woodbury
|
MN
|
Aaron Amen
|
Aaron Amen
|
John Marshall
|
MN/US
|
Aaron Ress
|
Aaron Ress
|
Eagan
|
MN/US
|
Abiha Kashif
|
Abiha Kashif
|
Bloomington Jefferson
|
MN/US
|
Addison Wendt
|
Addison Wendt
|
Eagan
|
MN/US
|
Adrianna Halling
|
Adrianna Halling
|
Maple Grove
|
MN/US
|
Amelia Cook
|
Amelia Cook
|
East Ridge
|
MN/US
|
Anders Swenson
|
Anders Swenson
|
Edina
|
MN/US
|
Angela Langsweirdt
|
Angela Langsweirdt
|
Lakeville
|
MN/US
|
Anh Do
|
Anh Do
|
East Ridge
|
MN/US
|
Aniah Holt
|
Aniah Holt
|
East Ridge
|
MN/US
|
Anjali Nambudiri
|
Anjali Nambudiri
|
East Ridge
|
MN/US
|
Apoorva Godavarti
|
Apoorva Godavarti
|
Woodbury
|
MN
|
Arif Ansari
|
Arif Ansari
|
Maple Grove
|
MN/US
|
Audra Plackner
|
Audra Plackner
|
Eagan
|
MN/US
|
Avika Mathur
|
Avika Mathur
|
East Ridge
|
MN/US
|
Bella Lasker
|
Bella Lasker
|
East Ridge
|
MN/US
|
Caroline Zhang
|
Caroline Zhang
|
Robbinsdale Cooper
|
MN/US
|
Connor Brynteson
|
Connor Brynteson
|
Bloomington Jefferson
|
MN/US
|
Darian Whittet
|
Darian Whittet
|
Bloomington Jefferson
|
MN/US
|
Elena Song
|
Elena Song
|
John Marshall
|
MN/US
|
Elizabeth Fohrman
|
Elizabeth Fohrman
|
Woodbury
|
MN
|
Eunsol Lee
|
Eunsol Lee
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Fernanda Arreola-Lucio
|
Fernanda Arreola-Lucio
|
Woodbury
|
MN
|
Gavin Sun
|
Gavin Sun
|
Bloomington Jefferson
|
MN/US
|
Gianna Givot
|
Gianna Givot
|
Robbinsdale Armstrong
|
MN/US
|
Harrison Mantsch
|
Harrison Mantsch
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Harshan Chandrasekar
|
Harshan Chandrasekar
|
John Marshall
|
MN/US
|
Harshdeep Kaur
|
Harshdeep Kaur
|
Bloomington Jefferson
|
MN/US
|
Isabella Gutierrez
|
Isabella Gutierrez
|
Woodbury
|
MN
|
Isobelle Parker
|
Isobelle Parker
|
Eagan
|
MN/US
|
Jacob Braginsky
|
Jacob Braginsky
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Keerti Tumu
|
Keerti Tumu
|
Bloomington Jefferson
|
MN/US
|
Kehan Chen
|
Kehan Chen
|
Maple Grove
|
MN/US
|
Lindsey Long
|
Lindsey Long
|
Bloomington Jefferson
|
MN/US
|
Lucy Slipka
|
Lucy Slipka
|
Cotter
|
MN/US
|
Maddie Lemmer
|
Maddie Lemmer
|
John Marshall
|
MN/US
|
MANASA YERRIBOYINA
|
MANASA YERRIBOYINA
|
Eagan
|
MN/US
|
Neel Nadella
|
Neel Nadella
|
Eden Prairie
|
MN/US
|
Nikhil Kori
|
Nikhil Kori
|
Eagan
|
MN/US
|
Nikhil Talatam
|
Nikhil Talatam
|
Robbinsdale Cooper
|
MN/US
|
Owen Sandlund
|
Owen Sandlund
|
Maple Grove
|
MN/US
|
Paige Conlon
|
Paige Conlon
|
Edina
|
MN/US
|
Pranika Kumar
|
Pranika Kumar
|
Cotter
|
MN/US
|
River Repinski
|
River Repinski
|
Minnetonka
|
MN/US
|
Robert Ballsrud
|
Robert Ballsrud
|
Bloomington Jefferson
|
MN/US
|
Sahale Shaw
|
Sahale Shaw
|
Woodbury
|
MN
|
Saleha Ali
|
Saleha Ali
|
Eagan
|
MN/US
|
Sam Schowalter
|
Sam Schowalter
|
Eastview
|
MN/US
|
Samrawit Tesfaye
|
Samrawit Tesfaye
|
Eagan
|
MN/US
|
Seth Noren
|
Seth Noren
|
Bloomington Jefferson
|
MN/US
|
Shae Ross
|
Shae Ross
|
Eastview
|
MN/US
|
Sigrid Froehlig
|
Sigrid Froehlig
|
East Ridge
|
MN/US
|
Soumil Gudi
|
Soumil Gudi
|
Woodbury
|
MN
|
Srinath Hariharan
|
Srinath Hariharan
|
Eastview
|
MN/US
|
Yasmeen Willis
|
Yasmeen Willis
|