Pampa
|
TX/US
|
Addisyn Hayden
|
Addisyn Hayden
|
Tascosa
|
TX/US
|
Ahmed Al Nuami
|
Ahmed Al Nuami
|
Abilene Wylie
|
TX/US
|
Alondra Correa
|
Alondra Correa
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Amrita Vukoti
|
Amrita Vukoti
|
Midland Legacy Senior
|
TX/US
|
Amulya Ganta
|
Amulya Ganta
|
Hereford
|
TX/US
|
Angel Talamantes
|
Angel Talamantes
|
Young Women's Leadership
|
TX/US
|
Anjali Vadlapatla
|
Anjali Vadlapatla
|
BSISD
|
TX/US
|
Ashley Melendez
|
Ashley Melendez
|
Lubbock
|
TX/US
|
Braeden Tydeman
|
Braeden Tydeman
|
Abilene Wylie
|
TX/US
|
Brendan Hurt
|
Brendan Hurt
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Brennan Wood
|
Brennan Wood
|
Snyder
|
TX/US
|
Carson Posey
|
Carson Posey
|
Snyder
|
TX/US
|
Chadwick Browning
|
Chadwick Browning
|
Young Women's Leadership
|
TX/US
|
CORA RETZER
|
CORA RETZER
|
Randall
|
TX/US
|
Durand Carson
|
Durand Carson
|
BSISD
|
TX/US
|
Elanor Correa
|
Elanor Correa
|
Sudan
|
TX/US
|
Emma Armstrong
|
Emma Armstrong
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Ezekiel Bajomo
|
Ezekiel Bajomo
|
Pampa
|
TX/US
|
Gage Ayala
|
Gage Ayala
|
BSISD
|
TX/US
|
Harper Duran
|
Harper Duran
|
Tascosa
|
TX/US
|
Hudson Turman
|
Hudson Turman
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Jace Lasiter
|
Jace Lasiter
|
BSISD
|
TX/US
|
Jack Hamby
|
Jack Hamby
|
Snyder
|
TX/US
|
Jaxon Angeley
|
Jaxon Angeley
|
Sudan
|
TX/US
|
Jeremiah Castillo
|
Jeremiah Castillo
|
Midland Legacy Senior
|
TX/US
|
Joey Corning
|
Joey Corning
|
Seminole
|
TX/US
|
Joey Penner
|
Joey Penner
|
Lubbock
|
TX/US
|
Jonathan Koutrelakos
|
Jonathan Koutrelakos
|
Abilene Wylie
|
TX/US
|
Jordan Smith
|
Jordan Smith
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
Justin Blaylock
|
Justin Blaylock
|
Pampa
|
TX/US
|
Kaedyn Wilkinson
|
Kaedyn Wilkinson
|
Midland Legacy Senior
|
TX/US
|
Kaydie Corral
|
Kaydie Corral
|
Young Women's Leadership
|
TX/US
|
LAUREN RAMOS
|
LAUREN RAMOS
|
Aspermont
|
TX/US
|
Leah Salazar
|
Leah Salazar
|
Amarillo
|
TX/US
|
Lorelei Anderson
|
Lorelei Anderson
|
Tascosa
|
TX/US
|
Lydia Campbell
|
Lydia Campbell
|
Canyon
|
TX/US
|
Maleena Barrientos
|
Maleena Barrientos
|
Borger
|
TX/US
|
Marcos Martinez
|
Marcos Martinez
|
Bushland
|
TX/US
|
Meriam Kabdulova
|
Meriam Kabdulova
|
Lubbock
|
TX/US
|
Mira Ramirez
|
Mira Ramirez
|
Midland Legacy Freshman
|
TX/US
|
Noah Vizcaino
|
Noah Vizcaino
|
Seminole
|
TX/US
|
Rachel Rempel
|
Rachel Rempel
|
San Angelo Central Freshman
|
TX/US
|
Reagan Galyean
|
Reagan Galyean
|
Frenship
|
TX/US
|
Salma Alhsni
|
Salma Alhsni
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Samuel Kuykendall
|
Samuel Kuykendall
|
Odessa Permian
|
TX/US
|
Sapna Yadalla
|
Sapna Yadalla
|
Lubbock
|
TX/US
|
Talon Hawk
|
Talon Hawk
|
Snyder
|
TX/US
|
Tana Rackley
|
Tana Rackley
|
Odessa Permian
|
TX/US
|
Will Heuman
|
Will Heuman
|
Trinity School of Midland
|
TX
|
William Dorman
|
William Dorman
|