Analy
|
CA/US
|
Arendt & Crichton
|
Analy AC
|
|
Bard HS Early College Queens
|
NY/US
|
Carlioz & Marks
|
Bard HS Early College Queens CM
|
|
Berkeley
|
CA/US
|
Anish & hidalgo
|
Berkeley AH
|
|
Berkeley
|
CA/US
|
Biddle-Gottesman & Hertenstein
|
Berkeley BH
|
|
Berkeley
|
CA/US
|
Goldstein & Safir
|
Berkeley GS
|
|
Berkeley
|
CA/US
|
Goldman & Tsulaia
|
Berkeley GT
|
|
Berkeley
|
CA/US
|
Kaur & Moulitsas
|
Berkeley KM
|
|
Berkeley
|
CA/US
|
Vicisano & Yoo
|
Berkeley VY
|
|
Blind Brook
|
NY/US
|
Levy & Zeitune
|
Blind Brook Debate Team LZ
|
|
Blind Brook
|
NY/US
|
Wang & Zelin
|
Blind Brook Debate Team WZ
|
|
BOW
|
CT/US
|
Chen & Fan
|
BOW CF
|
|
BOW
|
CT/US
|
Randy Liu
|
BOW RL
|
|
Crystal Springs Uplands
|
CA/US
|
Flynn & Hikida
|
Crystal Springs Uplands FH
|
|
CT Independent
|
CT/US
|
Juliana Yang
|
CT Independent JY
|
|
Dalton
|
NY/US
|
Berg & Langdon
|
Dalton BL
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Xie & Shah
|
Edgemont Junior-Senior XS
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Zhao & Torke
|
El Burrito ZT
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Moore & Aksu
|
El Cerrito MA
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Mankita & McGarry
|
El Cerrito MM
|
|
Friends Seminary
|
NY/US
|
Bang & Thomas
|
Friends Seminary BT
|
|
Friends Seminary
|
NY/US
|
Garrity & Levine
|
Friends Seminary GL
|
|
Friends Seminary
|
NY/US
|
Kometz & Williams
|
Friends Seminary KW
|
|
Friends Seminary
|
NY/US
|
Ndione & Eigeman
|
Friends Seminary NE
|
|
Friends Seminary
|
NY/US
|
Root Butterworth & Marotta
|
Friends Seminary RM
|
|
Friends Seminary
|
NY/US
|
Ramji & Tusk
|
Friends Seminary RT
|
|
Grace Church
|
NY/US
|
Nelson & Rendine
|
Grace Church NR
|
|
Harriton
|
PA/US
|
Toikka & Weathers
|
Harriton TW
|
|
Harriton
|
PA/US
|
Weathers & Norman
|
Harriton WN
|
|
Hopkins
|
CT/US
|
Hawthorne & Wang
|
Hopkins HW
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Buitenhuis & Humphries-Do
|
Horace Mann BH
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Bhandari & Kang
|
Horace Mann BK
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Tandon & Manges
|
Horace Mann TM
|
|
Horace Mann
|
NY/US
|
Rukin & Gupta
|
Horace Mann/Aragon RG
|
|
Crystal Springs Uplands
|
CA/US
|
Liu & Guo
|
Lachlan Guo
|
|
Menlo
|
CA/US
|
Nandal & Mangtani
|
Menlo NM
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Hong & Juarez
|
Nova 42 HJ
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Kim-Jung & Wang
|
Nova 42 KW
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Prohias & Li
|
Nova 42 PL
|
|
Phillips Exeter
|
NH/US
|
Meishu Han
|
Phillips Exeter MH
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Hutchens & Gomez
|
Polytechnic HG
|
|
Queens HS for Science at York
|
NY/US
|
Deng & Chi
|
Queens HS for Science at York DC
|
|
Queens HS for Science at York
|
NY/US
|
Ehsan & Ahmad
|
Queens HS for Science at York EA
|
|
Queens HS for Science at York
|
NY/US
|
Wong & Grier
|
Queens HS for Science at York WG
|
|
Ridge
|
NJ/US
|
Brodkin & Jaamann
|
Ridge BJ
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Adrian Turkedjiev
|
Stuyvesant AT
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Sunko & Zhou
|
Stuyvesant SZ
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Achuthan & Jackson
|
Trinity AJ
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Amanuel & Scruggs
|
Trinity AS
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Fleesler & Lee
|
Trinity FL
|
|
Trinity
|
NY/US
|
Somaiya & Baatz
|
Trinity SB
|
|
Westfield Watkinson
|
CT/US
|
Verman & Yerrabelli
|
Westfield/Watkinson VY
|
|
Wilton
|
CT/US
|
Shah & Shah
|
Wilton SS
|
|
Windsor HS
|
CA/US
|
arce & Gutanu
|
Windsor HS Debate Team AG
|
|
Windsor HS
|
CA/US
|
Calegari & Frutiger
|
Windsor HS Debate Team CF
|
|