Argyle
|
TX/US
|
Jennifer Ochoa
|
Argyle Jennifer Ochoa
|
|
El Paso Coronado
|
TX/US
|
Aruja Misra
|
Aruja Misra
|
|
All Saints Episcopal School (Lubbock)
|
TX/US
|
Calvin Carpenter
|
ASESL Calvin Carpenter
|
|
All Saints Episcopal School (Lubbock)
|
TX/US
|
Sydney Smith
|
ASESL Sydney Smith
|
|
Bushland
|
TX/US
|
Jacob Burton
|
Bushla Jacob Burton
|
|
Byron Nelson
|
TX/US
|
Patrick Maher
|
ByrNel Patrick Maher
|
|
Carnegie Vanguard
|
TX/US
|
Laura Huang
|
CarVan Laura Huang
|
|
Challenge Early
|
TX/US
|
Joshua Adegoke
|
ChaEar Joshua Adegoke
|
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Andrea Abrams
|
ClaTay Andrea Abrams
|
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Arjun Patel
|
ClaTay Arjun Patel
|
|
Claudia Taylor Johnson
|
TX/US
|
Michael Reichle
|
ClaTay Michael Reichle
|
|
Clear Creek
|
TX/US
|
Kalyn Willis
|
CleCre Kalyn Willis
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Antonio Arguelles
|
CleLak Antonio Arguelles
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Genevieve Rishikof
|
CleLak Genevieve Rishikof
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Ibraheim Maudood
|
CleLak Ibraheim Maudood
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Mark Bishop
|
CleLak Mark Bishop
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Miles Kshatriya
|
CleLak Miles Kshatriya
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Rohin Rajesh
|
CleLak Rohin Rajesh
|
|
Clear Lake
|
TX/US
|
Rowan MacLean
|
CleLak Rowan MacLean
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Hunniya Ahmad
|
Coppel Hunniya Ahmad
|
|
Coppell
|
TX/US
|
Sirini Karunadasa
|
Coppel Sirini Karunadasa
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Avery McSwain
|
CyFair Avery McSwain
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Daniela Sanchez
|
CyFair Daniela Sanchez
|
|
Cy-Fair
|
TX/US
|
Maria Fai
|
CyFair Maria Fai
|
|
Cypress Ranch
|
TX/US
|
Kell Harpole
|
CypRan Kell Harpole
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Amanda Zhang
|
CypWoo Amanda Zhang
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Connor Taylor
|
CypWoo Connor Taylor
|
|
Cypress Woods
|
TX/US
|
Sophia Larsen
|
CypWoo Sophia Larsen
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Justin Li
|
Dulles Justin Li
|
|
Dulles
|
TX/US
|
Nathaniel John
|
Dulles Nathaniel John
|
|
Eastlake
|
TX/US
|
Brian Palos
|
Eastla Brian Palos
|
|
Eastwood
|
TX/US
|
Jaely Quiroz
|
Eastwo Jaely Quiroz
|
|
Eastwood
|
TX/US
|
Joaquin Madrid
|
Eastwo Joaquin Madrid
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Ava Moon
|
FloMou Ava Moon
|
|
Flower Mound
|
TX/US
|
Sidhanth Thandassery
|
FloMou Sidhanth Thandassery
|
|
Grapevine
|
TX/US
|
Anirudh Mazumder
|
Grapev Anirudh Mazumder
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Aaron Kuang
|
Greenh Aaron Kuang
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Adam Kesselman
|
Greenh Adam Kesselman
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Emma Nguyen
|
Greenh Emma Nguyen
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Jaden Watt
|
Greenh Jaden Watt
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Michael Ahn
|
Greenh Michael Ahn
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Pranav Sreenivas
|
Greenh Pranav Sreenivas
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Sarah Koshy
|
Greenh Sarah Koshy
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Seth Lee
|
Greenh Seth Lee
|
|
Hastings
|
TX/US
|
Oluwatosin Bello
|
Hastin Oluwatosin Bello
|
|
Heights
|
TX/US
|
Alice Waters
|
Height Alice Waters
|
|
Heights
|
TX/US
|
Christianna Thomas
|
Height Christianna Thomas
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Bodhi Rosen
|
JamBow Bodhi Rosen
|
|
James Bowie
|
TX/US
|
Nikihil Weerakoon
|
JamBow Nikihil Weerakoon
|
|
John Paul Stevens
|
TX/US
|
Ethan Wilkes
|
JohPau Ethan Wilkes
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Fahim Jahingir
|
Jordan Fahim Jahingir
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Kush Vijapure
|
Jordan Kush Vijapure
|
|
Jordan
|
TX/US
|
Mihir Gannavarapu
|
Jordan Mihir Gannavarapu
|
|
Kinkaid
|
TX/US
|
Sophie Zhou
|
Kinkai Sophie Zhou
|
|
Lake Travis
|
TX/US
|
Ashlyn Story
|
LakTra Ashlyn Story
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Aarav Mahendru
|
Lamar Aarav Mahendru
|
|
Lamar
|
TX/US
|
Rohan Mahendru
|
Lamar Rohan Mahendru
|
|
Langham Creek
|
TX/US
|
Minh Le
|
LanCre Minh Le
|
|
La Vernia
|
TX/US
|
Joel Robertson
|
LaVer Joel Robertson
|
|
La Vernia
|
TX/US
|
Ryan Bocanegra
|
LaVer Ryan Bocanegra
|
|
La Vernia
|
TX/US
|
Rylee Bocanegra
|
LaVer Rylee Bocanegra
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Anika Sharma
|
LC Anika Sharma
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Luke Schooler
|
LC Luke Schooler
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Nathaniel Watkins
|
LC Nathaniel Watkins
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Gage Larson
|
Lovejo Gage Larson
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Kaitlyn Tapia
|
Lovejo Kaitlyn Tapia
|
|
Lovejoy
|
TX/US
|
Sophia Dong
|
Lovejo Sophia Dong
|
|
Lubbock
|
TX/US
|
Jon Plummer
|
Lubboc Jon Plummer
|
|
Lubbock
|
TX/US
|
Tad Poteet
|
Lubboc Tad Poteet
|
|
Marcus
|
TX/US
|
Maanushri Obalapuram
|
Marcus Maanushri Obalapuram
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Abhiram Bhupatiraju
|
McNeil Abhiram Bhupatiraju
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Anish Mahambare
|
McNeil Anish Mahambare
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Anshul Gulati
|
McNeil Anshul Gulati
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Karthik Jayakumar
|
McNeil Karthik Jayakumar
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Manu Siddharth Yenikapati
|
McNeil Manu Siddharth Yenikapati
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Rohan Sthanu
|
McNeil Rohan Sthanu
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Srinithya Challa
|
McNeil Srinithya Challa
|
|
McNeil
|
TX/US
|
Yara Mustafa
|
McNeil Yara Mustafa
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Ben Duong
|
Memori Ben Duong
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Chloe Shao
|
Memori Chloe Shao
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Daniel Ma
|
Memori Daniel Ma
|
|
Memorial
|
TX/US
|
David Xu
|
Memori David Xu
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Ivan Ting
|
Memori Ivan Ting
|
|
Memorial
|
TX/US
|
Max Gu
|
Memori Max Gu
|
|
Midland Legacy Senior
|
TX/US
|
Kiah Trent
|
MidLeg Kiah Trent
|
|
Midland Legacy Senior
|
TX/US
|
Sawyer Austin
|
MidLeg Sawyer Austin
|
|
Mount Pleasant
|
TX/US
|
Anthony Orellana
|
MouPle Anthony Orellana
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Anderson Hendrix
|
NorChr Anderson Hendrix
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Liam McDonald
|
NorChr Liam McDonald
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Aadit Walia
|
PlaEas Aadit Walia
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Lauren Chang
|
PlaEas Lauren Chang
|
|
Plano East
|
TX/US
|
Varun Rao
|
PlaEas Varun Rao
|
|
Plano Senior
|
TX/US
|
Olivia Kuffel
|
PlaSen Olivia Kuffel
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Reanna Mohler
|
Reanna Mohler
|
|
Ridge Point
|
TX/US
|
Veeru Misra
|
RidPoi Veeru Misra
|
|
Salado
|
TX/US
|
James Tipton
|
Salado James Tipton
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Aidon Cole
|
SanAng Aidon Cole
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Ashton Droll
|
SanAng Ashton Droll
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Brennan Wood
|
SanAng Brennan Wood
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Chloe Weatherspoon
|
SanAng Chloe Weatherspoon
|
|
San Angelo Central
|
TX/US
|
Dariyen Dale
|
SanAng Dariyen Dale
|
|
Sandra Day O'Connor
|
TX/US
|
Ally Chadwell
|
SanDay Ally Chadwell
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Anika Sud
|
SevLak Anika Sud
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Davis Veith
|
SevLak Davis Veith
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Kien Tran
|
SevLak Kien Tran
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Samanvita Kasibhatla
|
SevLak Samanvita Kasibhatla
|
|
Seven Lakes
|
TX/US
|
Vishal Surya
|
SevLak Vishal Surya
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Adhitya Ravikumar
|
SouCar Adhitya Ravikumar
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Aditya Shetty
|
SouCar Aditya Shetty
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Diya Sunil
|
SouCar Diya Sunil
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Enya Pinjani
|
SouCar Enya Pinjani
|
|
Southlake Carroll
|
TX/US
|
Gabriella Drake
|
SouCar Gabriella Drake
|
|
St Agnes
|
TX/US
|
Ella Huang
|
StAgn Ella Huang
|
|
Stephen F Austin
|
TX/US
|
Elena Nutzman
|
SteF Elena Nutzman
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Harini Logan
|
StMar Harini Logan
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Aaron Wang
|
Strake Aaron Wang
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Ayaan Singh
|
Strake Ayaan Singh
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Christopher Bezemek
|
Strake Christopher Bezemek
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Diego Arcos
|
Strake Diego Arcos
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Evan Proctor
|
Strake Evan Proctor
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
JD Kollar
|
Strake JD Kollar
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Justin Wen
|
Strake Justin Wen
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Karan Shah
|
Strake Karan Shah
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Kelvin Meng
|
Strake Kelvin Meng
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Lucas Walker
|
Strake Lucas Walker
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Michael Meng
|
Strake Michael Meng
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Michael Stuckert
|
Strake Michael Stuckert
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Nathan Wei
|
Strake Nathan Wei
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Oliver Zhang
|
Strake Oliver Zhang
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Rohan Chimata
|
Strake Rohan Chimata
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Rushil Chetty
|
Strake Rushil Chetty
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Samuel Rubinstein
|
Strake Samuel Rubinstein
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Sebastian Valladolid
|
Strake Sebastian Valladolid
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Shahzeb Qurashi
|
Strake Shahzeb Qurashi
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vincent Jumalon
|
Strake Vincent Jumalon
|
|
Strake Jesuit College Prep
|
TX/US
|
Vratin Mankidy
|
Strake Vratin Mankidy
|
|
Stratford
|
TX/US
|
Edward Wu
|
Stratf Edward Wu
|
|
Sudan
|
TX/US
|
Dell Smith
|
Sudan Dell Smith
|
|
Tascosa
|
TX/US
|
Jake Corrigan
|
Tascos Jake Corrigan
|
|
Victoria East
|
TX/US
|
Anahi Medrano
|
VicEas Anahi Medrano
|
|
Victoria East
|
TX/US
|
Elijah Cruz
|
VicEas Elijah Cruz
|
|
Village
|
TX/US
|
Hung Li
|
Villag Hung Li
|
|
Village
|
TX/US
|
Selina Zhang
|
Villag Selina Zhang
|
|
W B Ray
|
TX/US
|
Nathan Arias-Jara
|
WBRay Nathan Arias-Jara
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Alexandra Coulter
|
Westla Alexandra Coulter
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Anastasia Keeler
|
Westla Anastasia Keeler
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Andy Hou
|
Westla Andy Hou
|
|
Westlake
|
TX/US
|
Miller Roberts
|
Westla Miller Roberts
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Brian Jeon
|
Westwo Brian Jeon
|
|
Westwood
|
TX/US
|
Prithiv Premkumar
|
Westwo Prithiv Premkumar
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Anthony Du
|
WilP Anthony Du
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Freyaan Vimadalal
|
WilP Freyaan Vimadalal
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Jasmine Hoang
|
WilP Jasmine Hoang
|
|
William P. Clements
|
TX/US
|
Niklas Gabler
|
WilP Niklas Gabler
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Parker Hamstra
|
WinChu Parker Hamstra
|
|
Woodlands College Park
|
TX/US
|
Jubaida Iftekhar
|
WooCol Jubaida Iftekhar
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Jacques Holloway
|
Woodla Jacques Holloway
|
|
Woodlands
|
TX/US
|
Paul Aldrich
|
Woodla Paul Aldrich
|
|
Young Women's STEAM Research and Prep
|
TX/US
|
Aina Marzia
|
YWSRAP Aina Marzia
|
|
Young Women's STEAM Research and Prep
|
TX/US
|
Marium Zahra
|
YWSRAP Marium Zahra
|
|