Beresford
|
SD/US
|
Abby Cahoon
|
Abby Cahoon
|
Liberty
|
ND/US
|
Abhiram Kotala
|
Abhiram Kotala
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Addison Ruiz
|
Addison Ruiz
|
Bob Lanier
|
TX/US
|
Adela Kusinski
|
Adela Kusinski
|
Parks
|
CA/US
|
Adeleine Choi
|
Adeleine Choi
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Alaia Lalji
|
Alaia Lalji
|
Newtown
|
PA/US
|
Alyce Zhang
|
Alyce Zhang
|
Riverside
|
SC/US
|
Amanda Vickery
|
Amanda Vickery
|
Pike
|
MA/US
|
Anay Mehta-Manghani
|
Anay Mehta-Manghani
|
Henry County
|
TN/US
|
Anna Jo Wardlaw
|
Anna Jo Wardlaw
|
Robert C. Fisler
|
CA/US
|
Annika Bapna
|
Annika Bapna
|
Beresford
|
SD/US
|
Ariana Moulton
|
Ariana Moulton
|
Parks
|
CA/US
|
Arjun Parikh
|
Arjun Parikh
|
Lawler
|
TX/US
|
Arshia Gottipaty
|
Arshia Gottipaty
|
Hollencrest
|
CA
|
Ashtynn Tyler
|
Ashtynn Tyler
|
Fortlo
|
FL
|
Autumn Mitchell
|
Autumn Mitchell
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Avery Janssen
|
Avery Janssen
|
BASIS Ahwatukee
|
AZ/US
|
Brayden Park
|
Brayden Park
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Camila Rohrbough
|
Camila Rohrbough
|
Sparks
|
CA
|
Christian Nichols
|
Christian Nichols
|
Beechwood
|
CA/US
|
Christopher Kiker
|
Christopher Kiker
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Claire Kahn
|
Claire Kahn
|
Fortlo
|
FL
|
Daizon Smith
|
Daizon Smith
|
Francisco M. Sablan
|
MP/US
|
Denilyn Jacoba
|
Denilyn Jacoba
|
Beresford
|
SD/US
|
Emma Andrews
|
Emma Andrews
|
Kraemer
|
CA/US
|
Eric Chang
|
Eric Chang
|
Village
|
TX/US
|
Esmee Jivani
|
Esmee Jivani
|
Tom Browne
|
TX/US
|
Ethan Christiansen
|
Ethan Christiansen
|
Calloway County
|
KY/US
|
Faith McCafferty
|
Faith McCafferty
|
Pike
|
MA/US
|
Gauri Bhakta
|
Gauri Bhakta
|
Quimby Oak
|
CA/US
|
Gitansh Balani
|
Gitansh Balani
|
BASIS Ahwatukee
|
AZ/US
|
Harshitha Raghuraman
|
Harshitha Raghuraman
|
Robert C. Fisler
|
CA/US
|
Hayul Kim
|
Hayul Kim
|
Beresford
|
SD/US
|
Isabelle Beeson
|
Isabelle Beeson
|
Village
|
TX/US
|
Jaanash Sandhu
|
Jaanash Sandhu
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Jacob Mendelson
|
Jacob Mendelson
|
Village
|
TX/US
|
Jaidan Doshi
|
Jaidan Doshi
|
Saipan
|
MP/US
|
Joan Song
|
Joan Song
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Jyothi Patil
|
Jyothi Patil
|
Parks
|
CA/US
|
Kaitlyn Choi
|
Kaitlyn Choi
|
Gutierrez Middle School of Arts and Sciences
|
TX/US
|
Karina Kortan
|
Karina Kortan
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Kavin Mutyala
|
Kavin Mutyala
|
Mesa Robles
|
CA/US
|
Kenneth Yue
|
Kenneth Yue
|
Village
|
TX/US
|
Kolade Feyisitan
|
Kolade Feyisitan
|
Blue Ridge
|
CA/US
|
Liam Kyle
|
Liam Kyle
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Manasa Nalla
|
Manasa Nalla
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Mathis Rothschild
|
Mathis Rothschild
|
Holland Christian
|
MI/US
|
Michael Gorno
|
Michael Gorno
|
Garrett Middle School
|
GA/US
|
Michelle Makori
|
Michelle Makori
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Neriah Safir
|
Neriah Safir
|
Tempe Prep
|
AZ/US
|
Nicandra Acosta
|
Nicandra Acosta
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Nishka Makkar
|
Nishka Makkar
|
Hopwood
|
MP/US
|
Princess Rigua
|
Princess Rigua
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Rakeb Gebresillasie
|
Rakeb Gebresillasie
|
Pike
|
MA/US
|
Reya Satam
|
Reya Satam
|
Democracy Prep
|
NY/US
|
Richelle Assan
|
Richelle Assan
|
Beresford
|
SD/US
|
Rya Merrigan
|
Rya Merrigan
|
Pike
|
MA/US
|
Samantha Gong
|
Samantha Gong
|
Mesa Robles
|
CA/US
|
Sarah Sandoval
|
Sarah Sandoval
|
Robert C. Fisler
|
CA/US
|
Sera Yu
|
Sera Yu
|
American Heritage Broward
|
FL/US
|
Simon Aljure-Jauregui
|
Simon Aljure-Jauregui
|
Village
|
TX/US
|
Sophie Newman
|
Sophie Newman
|
Cedarlane
|
CA/US
|
Tyler Liu
|
Tyler Liu
|
BASIS Ahwatukee
|
AZ/US
|
Vania Dutta
|
Vania Dutta
|
Grace Christian
|
MP/MP
|
Wang Qi Han
|
Wang Qi Han
|
BASIS Ahwatukee
|
AZ/US
|
Yatharth Singh
|
Yatharth Singh
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Zayna Khan
|
Zayna Khan
|
Hollencrest
|
CA
|
Ze Hao (Jackson) Zhou
|
Ze Hao (Jackson) Zhou
|
BASIS Independent
|
CA/US
|
Zimeng Dou
|
Zimeng Dou
|