Alta
|
UT/US
|
Sierra Inglet
|
Alta Sierra Inglet
|
|
Arbor View
|
NV/US
|
Arjun Arora
|
Arbor View Arjun Arora
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Michael Fiedorowicz
|
Bellarmine CP Michael Fiedorowicz
|
|
Bingham
|
NV/US
|
Connor Curtis
|
Bingham Connor Curtis
|
|
Bingham
|
NV/US
|
Thomas Phung
|
Bingham Thomas Phung
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jackson Lallas
|
Brentwood Jackson Lallas
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jacob Chorches
|
Brentwood Jacob Chorches
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jacob Reiter
|
Brentwood Jacob Reiter
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Micah Rosen
|
Brentwood Micah Rosen
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Sabrina Shammas
|
Brentwood Sabrina Shammas
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Krishna Murugan
|
Brophy CP Krishna Murugan
|
|
Canyon Springs
|
NV/US
|
Josephine Libero
|
Canyon Springs Josephine Libero
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Zane Miller
|
Centennial Zane Miller
|
|
Center for Talented Youth
|
NV/US
|
Jae Lee
|
Center for Talented Youth Jae Lee
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Charlotte Lawrence
|
CP Charlotte Lawrence
|
|
Davenport Assumption
|
IA/US
|
Clare Carroll
|
Davenport Assumption Clare Carroll
|
|
Del Mar
|
CA/US
|
Kevin Krotz
|
Del Mar Kevin Krotz
|
|
Del Mar
|
CA/US
|
Omar Gaidarov
|
Del Mar Omar Gaidarov
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Michael Crabtree
|
Denver East Michael Crabtree
|
|
East
|
NV/US
|
Ben Holle
|
East Ben Holle
|
|
East
|
NV/US
|
Dallas Bates
|
East Dallas Bates
|
|
East
|
NV/US
|
Kasia Eilers
|
East Kasia Eilers
|
|
East
|
NV/US
|
Keegan Dohm
|
East Keegan Dohm
|
|
Ed W. Clark
|
NV/US
|
Mark McCrary
|
Ed W. Clark Mark McCrary
|
|
Ed W. Clark
|
NV/US
|
Sabrina Wang
|
Ed W. Clark Sabrina Wang
|
|
Flintridge Sacred Heart
|
CA/US
|
Madeline Collins
|
Flintridge Sacred Heart Madeline Collins
|
|
Gonzaga Prep
|
WA/US
|
Mitch Kilayko
|
Gonzaga Prep Mitch Kilayko
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Ryan Baldwin
|
Green Valley Ryan Baldwin
|
|
Harker
|
CA/US
|
Albert Chu
|
Harker Albert Chu
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arthur Shau
|
Harker Arthur Shau
|
|
Harker
|
CA/US
|
Pranav Reddy
|
Harker Pranav Reddy
|
|
Harker
|
CA/US
|
Raymond Xu
|
Harker Raymond Xu
|
|
Harker
|
CA/US
|
Srikar Pyda
|
Harker Srikar Pyda
|
|
Harker
|
CA/US
|
Zarek Drozda
|
Harker Zarek Drozda
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Annie Kors
|
Harvard-Westlake Annie Kors
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Cameron Cohen
|
Harvard-Westlake Cameron Cohen
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jesse Nadel
|
Harvard-Westlake Jesse Nadel
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jonas Hirshland
|
Harvard-Westlake Jonas Hirshland
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Julie Engel
|
Harvard-Westlake Julie Engel
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Michael O'Krent
|
Harvard-Westlake Michael O'Krent
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Nick Steele
|
Harvard-Westlake Nick Steele
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Shelby Heitner
|
Harvard-Westlake Shelby Heitner
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
William Gingold
|
Harvard-Westlake William Gingold
|
|
Highland
|
UT/US
|
Dana Nance
|
Highland Dana Nance
|
|
Highland
|
UT/US
|
Samah Safiulla
|
Highland Samah Safiulla
|
|
Highland
|
UT/US
|
Yotam Ardon
|
Highland Yotam Ardon
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Ariel Shin
|
Immaculate Heart Ariel Shin
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Katherine Hughes
|
Immaculate Heart Katherine Hughes
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Louisa Melcher
|
Immaculate Heart Louisa Melcher
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Zariah Noble
|
Kent Denver Zariah Noble
|
|
Leucadia Independent
|
NV/US
|
Ryan Leigh
|
Leucadia Independent Ryan Leigh
|
|
Leucadia Independent
|
NV/US
|
Shayne Walton
|
Leucadia Independent Shayne Walton
|
|
Logan
|
NV/US
|
Dylan Wootton
|
Logan Dylan Wootton
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Salim Damerdji
|
Los Altos Salim Damerdji
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Chris Kymn
|
Loyola Chris Kymn
|
|
Loyola
|
CA/US
|
McKay Giller
|
Loyola McKay Giller
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nicholas Rogers
|
Loyola Nicholas Rogers
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Adhiv Dhar
|
Lynbrook Adhiv Dhar
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Dhruv Walia
|
Lynbrook Dhruv Walia
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Harrison Wang
|
Lynbrook Harrison Wang
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Indu Pereira
|
Lynbrook Indu Pereira
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Shailja Somani
|
Lynbrook Shailja Somani
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Tanvi Varma
|
Lynbrook Tanvi Varma
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Varun Venkatesh
|
Lynbrook Varun Venkatesh
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Annie Gersh
|
Marlborough Annie Gersh
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Jane Irons
|
Marlborough Jane Irons
|
|
McClintock
|
AZ/US
|
William Neibergall
|
McClintock William Neibergall
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Rakshit Garg
|
Milpitas Rakshit Garg
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Satvir Saggi
|
Milpitas Satvir Saggi
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Tom Kadie
|
Miramonte Tom Kadie
|
|
Oxford
|
CA/US
|
Ahsan Usmani
|
Oxford Ahsan Usmani
|
|
Oxford
|
CA/US
|
Alex Gao
|
Oxford Alex Gao
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jonas LeBarillec
|
Peninsula Jonas LeBarillec
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Janghyuk Oh
|
Rowland Hall-St. Mark's Janghyuk Oh
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Joshua Cole
|
Rowland Hall-St. Mark's Joshua Cole
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Keaton Farrell
|
Rowland Hall-St. Mark's Keaton Farrell
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Max Milavetz
|
Rowland Hall-St. Mark's Max Milavetz
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Ross Cooper
|
Rowland Hall-St. Mark's Ross Cooper
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Zach Levinthal
|
Rowland Hall-St. Mark's Zach Levinthal
|
|
Salpointe Catholic
|
AZ/US
|
Katie Cammack
|
Salpointe Catholic Katie Cammack
|
|
Salpointe Catholic
|
AZ/US
|
Paul Horton
|
Salpointe Catholic Paul Horton
|
|
Spring Valley
|
NV/US
|
Steven Davidovici
|
Spring Valley Steven Davidovici
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Judy Fickess
|
The Meadows Judy Fickess
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Luis Sandoval
|
The Meadows Luis Sandoval
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Madison Evans
|
The Meadows Madison Evans
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Melanie Shackleford
|
The Meadows Melanie Schackleford
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Sara Kaplan
|
The Meadows Sara Kaplan
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Sonia Vohra
|
The Meadows Sonia Vohra
|
|
Turlock
|
NV/US
|
Chad Burgess
|
Turlock Chad Burgess
|
|
West
|
NV/US
|
Caili Chung
|
West Caili Chung
|
|
West
|
NV/US
|
Kathy Liu
|
West Kathy Liu
|
|
West
|
NV/US
|
Michael Tao
|
West Michael Tao
|
|
West
|
NV/US
|
Nithin Chalapathi
|
West Nithin Chalapathi
|
|
West
|
NV/US
|
Vivian Lam
|
West Vivian Lam
|
|