IHSSA State Debate
2024 — Ankeny, IA/US
Field in Student Congress
64 entries
Institution | Location | Entry | Code |
---|---|---|---|
Hoover | IA/US | Aidan Jones | Aidan Jones |
East | IA/US | Alexander Beveridge | Alexander Beveridge |
CAM | IA/US | Anastasia Peron | Anastasia Peron |
Johnston | IA/US | Aravind Balaji | Aravind Balaji |
Hempstead | IA | Austin Hammel | Austin Hammel |
East | IA/US | Autumn Schuler | Autumn Schuler |
Norwalk | IA/US | Avry VandeKamp | Avry VandeKamp |
Dowling Catholic | IA/US | Blake Nelson | Blake Nelson |
Hempstead | IA | Brendon Zheng | Brendon Zheng |
Hempstead | IA | Bruce Coakley | Bruce Coakley |
Bishop Heelan | IA/US | Camdyn Meier | Camdyn Meier |
Ankeny | IA/US | Catherine Nelson | Catherine Nelson |
Dowling Catholic | IA/US | Cesar Duran-Oropeza | Cesar Duran-Oropeza |
Grinnell | IA/US | cheyenne Williamson | cheyenne Williamson |
East | IA/US | Christopher Ramirez-Chavez | Christopher Ramirez-Chavez |
Theodore Roosevelt | IA/US | Claire Badio | Claire Badio |
Theodore Roosevelt | IA/US | Dairen Castro | Dairen Castro |
Norwalk | IA/US | Dulguun Batzaya | Dulguun Batzaya |
Iowa City West | IA/US | Endrit Ramku | Endrit Ramku |
Grinnell | IA/US | Erika Janicki | Erika Janicki |
Hoover | IA/US | Filip Brandyk | Filip Brandyk |
Iowa City West | IA/US | Finnley Bonfig | Finnley Bonfig |
CAM | IA/US | Hannah Thomas | Hannah Thomas |
Hoover | IA/US | Hannya Tejada-Luna | Hannya Tejada-Luna |
North | IA/US | Ian Schaffer | Ian Schaffer |
Atlantic | IA/US | J. Molina | J. Molina |
CAM | IA/US | Jack Brahms | Jack Brahms |
Ankeny | IA/US | Jackson Betsworth | Jackson Betsworth |
Norwalk | IA/US | Jadyn Joyce | Jadyn Joyce |
CAM | IA/US | Jakob Petersen | Jakob Petersen |
Hempstead | IA | Julia Dittmar | Julia Dittmar |
East | IA/US | Karlie Flam | Karlie Flam |
Carroll Tigers - Iowa | IA | Katelyn McFarland | Katelyn McFarland |
East | IA/US | Khadija Warsame | Khadija Warsame |
Iowa City West | IA/US | Lea Abou Alaiwa | Lea Abou Alaiwa |
Grinnell | IA/US | Liam Leasure | Liam Leasure |
Dowling Catholic | IA/US | Lily Carfrae | Lily Carfrae |
Iowa City West | IA/US | Lincoln Beihl | Lincoln Beihl |
Johnston | IA/US | Lucy Kiekhaefer | Lucy Kiekhaefer |
Norwalk | IA/US | Madi Esquibel | Madi Esquibel |
Okoboji | IA/US | Marc Hoggard | Marc Hoggard |
Johnston | IA/US | Marcus Alarcon | Marcus Alarcon |
Dowling Catholic | IA/US | Matthew Pierson | Matthew Pierson |
Hempstead | IA | Mazin Imran | Mazin Imran |
Johnston | IA/US | Meridith Tyler | Meridith Tyler |
Atlantic | IA/US | Nick Anderson | Nick Anderson |
Atlantic | IA/US | Nick Bennett | Nick Bennett |
Atlantic | IA/US | Nissa Molgaard | Nissa Molgaard |
Grinnell | IA/US | Norah Nicol | Norah Nicol |
East | IA/US | Noralan Warsame | Noralan Warsame |
Johnston | IA/US | Oliver VanWinkle | Oliver VanWinkle |
Iowa City West | IA/US | Orion Shaw | Orion Shaw |
Hampton-Dumont-CAL | IA/US | Rachel Wilkerson | Rachel Wilkerson |
Theodore Roosevelt | IA/US | Roland Preston | Roland Preston |
Iowa City West | IA/US | Rowan Bihun | Rowan Bihun |
Okoboji | IA/US | Samuel Hoggard | Samuel Hoggard |
Hempstead | IA | Sannvi Ram | Sannvi Ram |
Johnston | IA/US | Shreyas Shrestha | Shreyas Shrestha |
Grinnell | IA/US | Smith Skouson | Smith Skouson |
Carroll Tigers - Iowa | IA | Sydney Bellinghausen | Sydney Bellinghausen |
Carroll Tigers - Iowa | IA | Sydney Mancini | Sydney Mancini |
Norwalk | IA/US | Sylas Palladino | Sylas Palladino |
Hoover | IA/US | Victoria Herrin | Victoria Herrin |
North | IA/US | Victory Ibaakee | Victory Ibaakee |