Appleton East
|
WI/US
|
Kostelny & Stumbris
|
Appleton East KS
|
|
|
Atholton
|
MD/US
|
Brown & Bell
|
Atholton BB
|
|
|
Baltimore City
|
MD/US
|
Gaylin & Motevalli
|
Baltimore City College GM
|
|
|
Baltimore City
|
MD/US
|
Imparato & De La Huerta
|
Baltimore City College ID
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Elkasri & Siegman
|
Berkeley Prep ES
|
|
|
Berkeley Prep
|
FL/US
|
Luo & Tun
|
Berkeley Prep LT
|
|
|
Bishop Guertin
|
NH/US
|
Toomey & Stekl
|
Bishop Guertin TS
|
|
|
Blaine
|
MN/US
|
Bullard & Gartner
|
Blaine BG
|
|
|
South
|
MN/US
|
Kuoch & Chiev
|
Bloomington KC
|
|
|
South
|
MN/US
|
Phan & Wang
|
Bloomington PW
|
|
|
South
|
MN/US
|
Szafraniec & Fronk
|
Bloomington SF
|
|
|
South
|
MN/US
|
Zeng & Singhe
|
Bloomington ZS
|
|
|
Broad Run
|
VA/US
|
Dhar & Soni
|
Broad Run DS
|
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Duffee & Goldstein
|
Bronx Science DG
|
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Khan & Lu
|
Bronx Science KL
|
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Martinez & Montero
|
Bronx Science MM
|
|
|
Brooklyn Independent
|
NY/US
|
Redzic & Weisberger
|
Brooklyn Independent Debate RW
|
|
|
Carrollton School of the Sacred Heart
|
FL/US
|
Cruz & De_La_Guardia
|
Carrollton School of the Sacred Heart CD
|
|
|
Carrollton School of the Sacred Heart
|
FL/US
|
Cordoves & Wells
|
Carrollton School of the Sacred Heart CW
|
|
|
Centennial
|
MD/US
|
Koo & Park
|
Centennial KP
|
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Bacon & Cui
|
Chicago Lab Schools BC
|
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Futterman & Navarre
|
Chicago Lab Schools NF
|
|
|
Chicago Lab
|
IL/US
|
Rosenbacher & Jiao
|
Chicago Lab Schools RJ
|
|
|
Denver Arts
|
CO/US
|
Hoffman & Isakovic
|
Denver School of the Arts HI
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Bulanek & Seidel
|
Eagan BS
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Erickson & Wilary
|
Eagan EW
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Jaeb & Hunt
|
Eagan JH
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Stanton & Roberts_
|
Eagan SR
|
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Wagner & Burgoyne
|
Eagan WB
|
|
|
East Kentwood
|
MI/US
|
Reynolds & Obuchi
|
East Kentwood RO
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Cai & Gandhi
|
Edgemont CG
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Kohli & Xu
|
Edgemont KX
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Mohamed & Jin
|
Edgemont MJ
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Carlson & Song
|
Edina CS
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
LaChance & Wells
|
Edina LW
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Lepow & Rawal
|
Edina RL
|
|
|
Edina
|
MN/US
|
Sposeep & Roman
|
Edina SR
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Crowdus & Tilmes
|
Georgetown Day CT
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Dettelbach & Quackenboss
|
Georgetown Day DQ
|
|
|
Georgetown Day
|
DC/US
|
Kang & Vazquez
|
Georgetown Day VK
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Chen & Chin
|
Glenbrook North CC
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Charous & Lee
|
Glenbrook North CL
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Hoffen & Rose
|
Glenbrook North HR
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Jacobs & Mnushkin
|
Glenbrook North JM
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Levin & Ben-Isvy
|
Glenbrook North LB
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Levin & Li
|
Glenbrook North LL
|
|
|
Glenbrook North
|
IL/US
|
Spector & Trufanov
|
Glenbrook North ST
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Alla & Kerwin
|
Glenbrook South AK
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Asokan & Schuler
|
Glenbrook South AS
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Carrane & Lee
|
Glenbrook South CL
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Callahan & Stryker
|
Glenbrook South CS
|
|
|
Glenbrook South
|
IL/US
|
Schloss & Baime
|
Glenbrook South SB
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Daftary & Jaramillo
|
Greenhill DJ
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Li & Ranganathan
|
Greenhill LR
|
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Marrero & Wei
|
Greenhill MW
|
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Liu & Yu
|
Hawken LY
|
|
|
Highland Park Senior
|
MN/US
|
Bannister & Dill
|
Highland Park Senior BD
|
|
|
Highland Park Senior
|
MN/US
|
Sam Mulvaney
|
Highland Park Senior SM
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Diaz & Mangel
|
HomewoodFlossmoor DM
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Fontana & Runburg
|
HomewoodFlossmoor FR
|
|
|
Homewood-Flossmoor
|
IL/US
|
Levinson & Swetz
|
HomewoodFlossmoor LS
|
|
|
Edgemont
|
NY/US
|
Cai & Hussain
|
Ihwa Hussain
|
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
Gartner & Olesberg
|
Iowa City GO
|
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
Holman & Schmidt
|
Iowa City HS
|
|
|
West
|
IA/US
|
Hopewell & Roetlin
|
Iowa City West HR
|
|
|
West
|
IA/US
|
Knudson & Waldron
|
Iowa City West KW
|
|
|
West
|
IA/US
|
Siddig & Trepka
|
Iowa City West TS
|
|
|
Iowa City
|
IA/US
|
Zabner & Weideman
|
Iowa City ZW
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Choudhury & Choudhury
|
Kent Denver CC
|
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Grier & Chyung
|
Kent Denver GC
|
|
|
Lakeland District
|
NY/US
|
D'Amaso & Lewis
|
Lakeland District Debate DL
|
|
|
Lakeland District
|
NY/US
|
Krantz & Ramaswamy
|
Lakeland District Debate KR
|
|
|
Leucadia Independent
|
CA/US
|
Goldschlag & Yamout
|
Leucadia Independent GY
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Kim & Krishnan
|
Lexington KK
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Zhang & Huang
|
Lexington ZH
|
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Zhao & Wu
|
Lexington ZW
|
|
|
Lindblom Math and Science
|
IL/US
|
Herring & Rapier
|
Lindblom Math and Science HR
|
|
|
Maine East
|
IL/US
|
Abesteh & Patel
|
Maine East AP
|
|
|
Maine East
|
IL/US
|
Han & Smith
|
Maine East HS
|
|
|
Maine East
|
IL/US
|
Lov & Leon
|
Maine East LL
|
|
|
McDonogh
|
MD/US
|
Eckhaus & Resar
|
McDonogh ER
|
|
|
McDonogh
|
MD/US
|
James & Radhakrishnan
|
McDonogh JR
|
|
|
McDonogh
|
MD/US
|
Shah & Neelakandan
|
McDonogh SN
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Liu & Norvell
|
Meadows LN
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Lanzkowsky & Straus
|
Meadows LS
|
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Neme-Micula & Najmi
|
Meadows NN
|
|
|
Millard West
|
NE/US
|
Cunliffe & Pasheyeva
|
Millard West CP
|
|
|
South
|
MN/US
|
Elliott & Thompson
|
Minneapolis South ET
|
|
|
South
|
MN/US
|
Johnson Jensen & Ronkainen
|
Minneapolis South JR
|
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Cooper & Kaplan
|
Montgomery Bell CK
|
|
|
Montgomery Bell
|
TN/US
|
Jameson & Rosenthal
|
Montgomery Bell JR
|
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Byrne & Lowe
|
New Trier BL
|
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Barov & Eschker
|
Niles North BE
|
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Bert & Goldenberg
|
Niles North BG
|
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Oberto-Besso Pando & Walkington
|
Niles North OW
|
|
|
Niles North
|
IL/US
|
Temkin & Siddiqui
|
Niles North TS
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Brown & Patel
|
Niles West BP
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Geraghty & Grossman
|
Niles West GG
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Harbeck & Charles
|
Niles West HC
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Henry Meinke
|
Niles West HM
|
|
|
Niles West
|
IL/US
|
Seo & Jude
|
Niles West SJ
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
Bright-Patterson & Strzalka-Steil
|
Northside CP BS
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
David & Roth
|
Northside CP DR
|
|
|
Northside
|
IL/US
|
Jones & Sanchez
|
Northside CP JS
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Aaronson & Powell
|
Notre Dame AP
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Choe & Carty
|
Notre Dame CC
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Pismarov & Dille
|
Notre Dame PD
|
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Rounds & Kim
|
Notre Dame RK
|
|
|
Phoenix Military
|
IL/US
|
Deleon & Lopez
|
Phoenix Military DL
|
|
|
Phoenix Military
|
IL/US
|
Jones & Dominguez
|
Phoenix Military JD
|
|
|
Polytechnic
|
CA/US
|
Medrano & Hathaway
|
Polytechnic MH
|
|
|
Ransom Everglades
|
FL/US
|
Petros & Belausteguigoitia
|
Ransom Everglades PB
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Baumann & Shankar
|
Rosemount BS
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Kirkley & Sauvageau
|
Rosemount KS
|
|
|
Rosemount
|
MN/US
|
Otteson & Gass
|
Rosemount OG
|
|
|
Roseville Area
|
MN/US
|
Wagner & Rossini
|
Roseville Area WR
|
|
|
Rowland Hall St Marks
|
UT/US
|
Lemons & Gordon
|
Rowland Hall St Marks GL
|
|
|
Rowland Hall St Marks
|
UT/US
|
Kovnick & Lessnick
|
Rowland Hall St Marks KL
|
|
|
Rowland Hall St Marks
|
UT/US
|
Walrath & Reed-Guevara
|
Rowland Hall St Marks WR
|
|
|
Sioux Falls Roosevelt
|
SD/US
|
Hawkins & Irsfeld
|
Sioux Falls Roosevelt HI
|
|
|
Sioux Falls Roosevelt
|
SD/US
|
Trae Kroger
|
Sioux Falls Roosevelt HK
|
|
|
Sioux Falls Roosevelt
|
SD/US
|
Kroger & Kumar
|
Sioux Falls Roosevelt KK
|
|
|
Solorio
|
IL/US
|
Torres & Barrientos
|
Solorio BT
|
|
|
SPASH
|
WI/US
|
Meadows & Palbrach
|
SPASH MP
|
|
|
St Mark's School of Texas
|
TX/US
|
Galant & Plumber
|
St Marks School of Texas GP
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Blanco & Dickersin
|
Stuyvesant BD
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Cao & Xue
|
Stuyvesant CX
|
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Goynatsky & Yan
|
Stuyvesant GY
|
|
|
Thomas Kelly
|
IL/US
|
Chavez & Camargo
|
Thomas Kelly CC
|
|
|
Thomas Kelly
|
IL/US
|
Temosihue & Cheng
|
Thomas Kelly TC
|
|
|
University Prep
|
MI/US
|
Morrison & Miller
|
University Prep MM
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Brahin & Cusick
|
Walter Payton CP BC
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Javid & McDermott
|
Walter Payton CP JM
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
McColgan & Young
|
Walter Payton CP MY
|
|
|
Walter Payton
|
IL/US
|
Pearsall & Sherman
|
Walter Payton CP PS
|
|
|
Washburn
|
MN/US
|
Dymit & Johnson
|
Washburn DJ
|
|
|
Washburn
|
MN/US
|
Klage & Dresdner
|
Washburn KD
|
|
|
Washburn
|
MN/US
|
Kate Huber
|
Washburn KH
|
|
|
Washington
|
SD/US
|
Decker & Hauschildt
|
Washington DH
|
|
|
Washington Tech
|
MN/US
|
Hollins & Smith
|
Washington Tech HS
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Ali & Ghandi
|
Wayzata AG
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Binoy & Sitaram
|
Wayzata BS
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Davis & Anita
|
Wayzata DA
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Dai & Kamboj
|
Wayzata DK
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Gehling & Haas
|
Wayzata GH
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Johnson & Danghaval
|
Wayzata JD
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Jain & Lu
|
Wayzata JL
|
|
|
Wayzata
|
MN/US
|
Dabade & Kamboj
|
Wayzata Ka
|
|
|
WDM Valley
|
IA/US
|
Basler & Dahm
|
WDM Valley BD
|
|
|
WDM Valley
|
IA/US
|
Carther & Reyes
|
WDM Valley CR
|
|
|
WDM Valley
|
IA/US
|
Hites & Phalen
|
WDM Valley HP
|
|
|
WDM Valley
|
IA/US
|
Shah & Diehn
|
WDM Valley SD
|
|
|
WDM Valley
|
IA/US
|
Singh & Hilzendeger
|
WDM Valley SH
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Carithers & Dayal
|
Westminster Schools CD
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Cotter & Kong
|
Westminster Schools CK
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Forman & Gupta
|
Westminster Schools FG
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Katz & Hall
|
Westminster Schools KH
|
|
|
Westminster
|
GA/US
|
Shen & Zhu
|
Westminster Schools SZ
|
|
|