Blaine
|
MN/US
|
Abbas Omar
|
Abbas Omar
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Adam Shaham
|
Adam Shaham
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aditya Dhar
|
Aditya Dhar
|
|
Nova
|
FL/US
|
Alan Chang
|
Alan Chang
|
|
Western
|
FL/US
|
Alex Towriss
|
Alex Towriss
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Allison Grimsted
|
Allison Grimsted
|
|
Madison West
|
WI/US
|
Amanda Zhang
|
Amanda Zhang
|
|
Western
|
FL/US
|
Andrew Towriss
|
Andrew Towriss
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Anthony Park
|
Anthony Park
|
|
Blaine
|
MN/US
|
Ariana Schneiderhan
|
Ariana Schneiderhan
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Ben Portzen
|
Ben Portzen
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Ben Rubin
|
Ben Rubin
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Blaise Filippini
|
Blaise Filippini
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Caleb Goldstein
|
Caleb Goldstein
|
|
Blaine
|
MN/US
|
Calvin Benson
|
Calvin Benson
|
|
Nova
|
FL/US
|
Cameron Kalogerakis
|
Cameron Kalogerakis
|
|
Blaine
|
MN/US
|
Cole Enstad
|
Cole Enstad
|
|
Eagan
|
MN/US
|
Collin Westgard
|
Collin Westgard
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Dana Abelson
|
Dana Abelson
|
|
DSM Roosevelt
|
IA/US
|
Daniel Drane
|
Daniel Drane
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Daphne Kass
|
Daphne Kass
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Dennis Nenov
|
Dennis Nenov
|
|
Elk Grove
|
IL/US
|
Elias Zenkich
|
Elias Zenkich
|
|
Elk Grove
|
IL/US
|
Ethan Castro
|
Ethan Castro
|
|
Western
|
FL/US
|
Grant Chiappelli
|
Grant Chiappelli
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Gregory Seabrooks
|
Gregory Seabrooks
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Haley Rubin
|
Haley Rubin
|
|
Stuyvesant
|
NY/US
|
Ioana Solomon
|
Ioana Solomon
|
|
Elk Grove
|
IL/US
|
Ivan Cruz
|
Ivan Cruz
|
|
DSM Roosevelt
|
IA/US
|
Jacob Thompson
|
Jacob Thompson
|
|
Blaine
|
MN/US
|
Jason Checinski
|
Jason Checinski
|
|
Blaine
|
MN/US
|
John Hilst
|
John Hilst
|
|
Whitefish Bay
|
WI/US
|
John Misey
|
John Misey
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Jose Moreno
|
Jose Moreno
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Josh Alber
|
Josh Alber
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Josh Small
|
Josh Small
|
|
Bronx Science
|
NY/US
|
Julia Lauer
|
Julia Lauer
|
|
Nova
|
FL/US
|
Karl Brilliant
|
Karl Brilliant
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
Khalladi Taylor
|
Khalladi Taylor
|
|
Whitefish Bay
|
WI/US
|
Mack Dern
|
Mack Dern
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Madi Bendeck
|
Madi Bendeck
|
|
Western
|
FL/US
|
Max Berger
|
Max Berger
|
|
Nova
|
FL/US
|
Maximiliano Goldstein
|
Maximiliano Goldstein
|
|
Evanston Township
|
IL/US
|
MD Shelton
|
MD Shelton
|
|
American Heritage
|
FL/US
|
Michael Hunschofsky
|
Michael Hunschofsky
|
|
Elk Grove
|
IL/US
|
Mike Pauls
|
Mike Pauls
|
|
Nova
|
FL/US
|
Nasser Douge
|
Nasser Douge
|
|
Blaine
|
MN/US
|
Nicholas Menth
|
Nicholas Menth
|
|
Charlotte Latin
|
NC/US
|
Nick Verderame
|
Nick Verderame
|
|
American Heritage
|
FL/US
|
Noah Goldberg
|
Noah Goldberg
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Omar Quintana
|
Omar Quintana
|
|
Elk Grove
|
IL/US
|
Ray Solorzano
|
Ray Solorzano
|
|
Nova
|
FL/US
|
Rudgy Estel
|
Rudgy Estel
|
|
Highland Park
|
IL/US
|
Samantha Schmidt
|
Samantha Schmidt
|
|
Western
|
FL/US
|
Scott Wasserman
|
Scott Wasserman
|
|
Elk Grove
|
IL/US
|
Yasu Sakuma
|
Yasu Sakuma
|
|