Apple Valley
|
MN
|
Claire Hoffa
|
Apple Valley CH
|
|
Apple Valley
|
MN
|
Grace Hoffa
|
Apple Valley GH
|
|
Arbor View
|
NV/US
|
Arjun Arora
|
Arbor View H.S. AA
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Victor Luo
|
Arcadia VLu
|
|
BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Connor Davis
|
BASIS Scottsdale CD
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Carson Horky
|
Brentwood CH
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jacob Chorches
|
Brentwood JC
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jackson Lallas
|
Brentwood JL
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jacob Reiter
|
Brentwood JR
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Micah Rosen
|
Brentwood MR
|
|
Cerritos
|
CA/US
|
John Cho
|
Cerritos JC
|
|
Chaminade College Prep
|
CA/US
|
Axel Sarkissian
|
Chaminade CP AS
|
|
Chaminade College Prep
|
CA/US
|
Jeremiah Cha
|
Chaminade CP JC
|
|
Chaminade College Prep
|
CA/US
|
Leo Kim
|
Chaminade CP LK
|
|
Collegiate
|
NY/US
|
David Moon
|
Collegiate DM
|
|
Collegiate
|
NY/US
|
Kyle Yuan
|
Collegiate KY
|
|
Crossroads
|
CA/US
|
Noah Simon
|
Crossroads NS
|
|
Del Norte
|
CA/US
|
Ashwin Muthukumarasamy
|
Del Norte AM
|
|
Del Norte
|
CA/US
|
Brendan Hoffman
|
Del Norte BH
|
|
Del Norte
|
CA/US
|
Sami Chang
|
Del Norte SC
|
|
Del Norte
|
CA/US
|
Sagar Pahuja
|
Del Norte SP
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Aron Laszik
|
Dougherty Valley AL
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Chaitanya Sayani
|
Dougherty Valley CS
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rohan Bhargava
|
Dougherty Valley RB
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sameer Ziaee
|
Dougherty Valley SZ
|
|
Evergreen Valley
|
CA/US
|
Kaustubh Valley Vinchure
|
Evergreen KV
|
|
FSHA (Flintridge)
|
CA/US
|
Madeline Collins
|
FSHA (Flintridge) MC
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Bennett Eckert
|
Greenhill BE
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Graham Baker
|
Greenhill GB
|
|
Greenhill
|
TX/US
|
Varad Agarwala
|
Greenhill VA
|
|
Harker
|
CA/US
|
Alan Hughes
|
Harker AH
|
|
Harker
|
CA/US
|
Divija Bhimaraju
|
Harker DB
|
|
Harker
|
CA/US
|
Karen Qi
|
Harker KQ
|
|
Harker
|
CA/US
|
Pranav Reddy
|
Harker PR
|
|
Harker
|
CA/US
|
Serena Lu
|
Harker SL
|
|
Harker
|
CA/US
|
Srivatsav Pyda
|
Harker SP
|
|
Harker
|
CA/US
|
Zarek Drozda
|
Harker ZD
|
|
Harrison
|
NY/US
|
Kathryn Kenny
|
Harrison KK
|
|
Hawken
|
OH/US
|
Nicole Kastelic
|
Hawken NK
|
|
Hopkins
|
MN/US
|
Sam Greenwald
|
Hopkins SG
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Cameron Hendrickson
|
Immaculate Heart CH
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Louisa Melcher
|
Immaculate Heart LM
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
McKenna Hendrickson
|
Immaculate Heart MH
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Sharmin Shanur
|
Immaculate Heart SS
|
|
Interlake
|
WA/US
|
Alisa Liu
|
Interlake AL
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
James Sanger
|
James Sanger
|
|
Jmhsdebate
|
CA/US
|
David Dosch
|
Jmhsdebate DD
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Alexander Zhao
|
La Canada AZ
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Elizabeth Pavlath
|
La Reina EP
|
|
Law Magnet
|
TX/US
|
Dino De La O
|
Law Magnet DD
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Achal Srinivasan
|
Lexington AS
|
|
Lexington
|
MA/US
|
Dan Alessandro
|
Lexington DA
|
|
Liberty Christian
|
TX/US
|
Breann Smith
|
Liberty Christian BS
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
James Naumovski
|
Los Altos JN
|
|
Los Altos
|
CA/US
|
Sasha Narain
|
Los Altos SN
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Andrew Perez
|
Loyola AP
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Bo Slade
|
Loyola BS
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Darren Kim
|
Loyola DK
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Douglas Wickham
|
Loyola DW
|
|
Loyola
|
CA/US
|
John Overing
|
Loyola JO
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nicholas Rogers
|
Loyola NR
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Zohair Madhani
|
Loyola ZM
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Dhruv Walia
|
Lynbrook Speech and Debate DW
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Shailja Somani
|
Lynbrook Speech and Debate SS
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Tanvi Varma
|
Lynbrook Speech and Debate TV
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Varun Venkatesh
|
Lynbrook Speech and Debate VV
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Claire Lemoine
|
Marlborough CL
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Luis Sandoval
|
Meadows LS
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Melanie Shackleford
|
Meadows MS
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Rahn Kraidman
|
Meadows RK
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Sara Kaplan
|
Meadows SK
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Andrew Bower
|
Miramonte AB
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Tom Kadie
|
Miramonte TK
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Anand Balaji
|
Mission San Jose AB
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Jay Bisen
|
Mission San Jose JB
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Lavanya Singh
|
Mission San Jose LS
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Prachit Bhike
|
Mission San Jose PB
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Rishab Ramapriyan
|
Mission San Jose RR
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Shivane Sabharwal
|
Mission San Jose SS
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Derek Zhang
|
Mountain View DZ
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Karen Xia
|
Mountain View KX
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Moira Huang
|
Mountain View MH
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Vandita Pendse
|
Mountain View VP
|
|
North Crowley
|
TX/US
|
Andres Rosero
|
North Crowley AR
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Davis LaBarre
|
Northland Christian DL
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Alex Bauman
|
Oakwood Secondary AB
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Ari Mostow
|
Oakwood Secondary AM
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Jack Wareham
|
Oakwood Secondary JW
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Nathan Mostow
|
Oakwood Secondary NM
|
|
Pacific Ridge
|
CA/US
|
Roshan Srinivasan
|
Pacific Ridge RS
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Akhil Jalan
|
Peninsula AJ
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Arjun Tambe
|
Peninsula AT
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Catherine Kim
|
Peninsula CK
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Ishan Gaur
|
Peninsula IG
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jonas Le Barillec
|
Peninsula JL
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
James Zhang
|
Peninsula JZ
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Kris Kaya
|
Peninsula KK
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Muhannad Hassan
|
Peninsula MH
|
|
Plano East Senior
|
TX/US
|
Shomik Ati
|
Plano East Senior SA
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Kaitlynn Sierra
|
Presentation KS
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Mariah Stewart
|
Presentation MS
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Amir Rezvani
|
Rancho Bernardo AR
|
|
Rancho Bernardo
|
CA/US
|
Ishan Timalsina
|
Rancho Bernardo IT
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Kirk Wu
|
San Marino KW
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Nathan Lam
|
San Marino NL
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Nicholas Truong
|
San Marino NT
|
|
Servite
|
CA/US
|
Patrick Aimone
|
Servite PA
|
|
Servite
|
CA/US
|
Richard Dunn
|
Servite RD
|
|
St Thomas
|
TX/US
|
Jonathan Beavers
|
St. Thomas JB
|
|
T.P. Falcons
|
CA/US
|
Katya Brooun
|
T.P. Falcons KB
|
|
T.P. Falcons
|
CA/US
|
Kevin Krotz
|
T.P. Falcons KK
|
|
T.P. Falcons
|
CA/US
|
Sujay Singh
|
T.P. Falcons SS
|
|
T.P. Falcons
|
CA/US
|
Varun Bhave
|
T.P. Falcons VB
|
|
Tulsa School of Arts and Sciences
|
OK/US
|
Carly Hughes
|
Tulsa School of Arts and Sciences CH
|
|
West Ranch
|
CA/US
|
Jong Hak Won
|
West Ranch JW
|
|
Whitney
|
CA/US
|
Edison Wong
|
Whitney EW
|
|