Alta
|
UT/US
|
Conner Seal
|
Alta Debate CS
|
|
Alta
|
UT/US
|
Kira Bird
|
Alta Debate KB
|
|
American Fork
|
UT/US
|
Morgan Lunt
|
American Fork ML
|
|
American Leadership
|
UT/US
|
Jacob Savage
|
American Leadership JS
|
|
American Leadership
|
UT/US
|
Sabrina Rasband
|
American Leadership SR
|
|
Beaver
|
UT/US
|
Ted Kanell
|
Beaver TK
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Andres Uscategui
|
Copper Hills AU
|
|
Copper Hills
|
UT/US
|
Kevin Van Der Spek
|
Copper Hills KV
|
|
East
|
UT/US
|
Whitman Howard
|
East WH
|
|
Grantsville
|
UT/US
|
Leo Blanco
|
Grantsville LB
|
|
Herriman
|
UT/US
|
Brooke Richey
|
Herriman BR
|
|
Herriman
|
UT/US
|
Santiago Mejia
|
Herriman SM
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Brianna Bernstein
|
Hillcrest BB
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Kayelee Eves
|
Hillcrest KE
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Sam Bemis
|
Hillcrest SB
|
|
Intermountain Christian
|
UT/US
|
Cana Buckley
|
Intermountain Christian CB
|
|
Juab
|
UT/US
|
Bailey Hosking
|
Juab BH
|
|
Logan
|
UT/US
|
Andre Watson
|
Logan AW
|
|
Logan
|
UT/US
|
Charlie Brothersen
|
Logan CB
|
|
Logan
|
UT/US
|
Calen Smith
|
Logan CS
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Bailey Filoso
|
Lone Peak BF
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Bailey Tibbett
|
Lone Peak BT
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Joseph McPherson
|
Lone Peak JM
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Michael Olsen
|
Lone Peak MO
|
|
Lone Peak
|
UT/US
|
Ryan Koski
|
Lone Peak RK
|
|
Murray
|
UT/US
|
Davian Gonzalez
|
Murray DG
|
|
Murray
|
UT/US
|
Jeremy Lam
|
Murray JL
|
|
Northridge
|
UT/US
|
William Bergmann
|
Northridge WB
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Boyana Martinova
|
Park City HS Debate BM
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Danny Rosenbloom
|
Park City HS Debate DR
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Daniel Rosenblum
|
Park City HS Debate KK
|
|
Park City HS
|
UT/US
|
Teia Swan
|
Park City HS Debate TS
|
|
Richfield
|
UT/US
|
Alexis Mciff
|
Richfield AM
|
|
Rowland Hall St Marks
|
UT/US
|
Zach Levinthal
|
Rowland Hall St Marks ZL
|
|
Roy
|
UT/US
|
Bryn Zimmerman
|
Roy BZ
|
|
Roy
|
UT/US
|
Maddie King
|
Roy MK
|
|
Roy
|
UT/US
|
Sydnee Spencer
|
Roy SS
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Caleb Sly
|
Salem Hills CS
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Chad Wright
|
Salem Hills CW
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Michael Abbott
|
Salem Hills MA
|
|
Salem Hills
|
UT/US
|
Tayler Ventura
|
Salem Hills TV
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Cassie Neff
|
Sky View CN
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Ciera White
|
Sky View CW
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Jacob Kunzler
|
Sky View JK
|
|
Sky View
|
UT/US
|
Landon Hooley
|
Sky View LH
|
|
Skyline high
|
UT/US
|
Everest Fang
|
Skyline high EF
|
|
Summit
|
UT/US
|
Antonio Vazquez
|
Summit Academy AV
|
|
Summit
|
UT/US
|
Bailey McFarland
|
Summit Academy BM
|
|
Summit
|
UT/US
|
Jimmy Pearson
|
Summit Academy JP
|
|
Timpview
|
UT/US
|
Eliot Anderson
|
Timpview EA
|
|
Viewmont Viking
|
UT/US
|
Keaton Covington
|
Viewmont Viking Debate KC
|
|
Viewmont Viking
|
UT/US
|
Lorhen Gomez
|
Viewmont Viking Debate LG
|
|
West
|
UT/US
|
Amerique Phillips
|
West AP
|
|
West
|
UT/US
|
Kathy Liu
|
West KLi
|
|
West
|
UT/US
|
Michael Tao
|
West MT
|
|
West
|
UT/US
|
Vivian Lam
|
West VL
|
|
Woods Cross
|
UT/US
|
McKay Hall
|
Woods Cross MH
|
|