BASIS Scottsdale
|
AZ/US
|
Connor Davis
|
BASIS Scottsdale CD
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Carson Horky
|
Brentwood CH
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Eve Levenson
|
Brentwood EL
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jackson Deconcini
|
Brentwood JD
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jackson Lallas
|
Brentwood JL
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jared Paul
|
Brentwood JP
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Jacob Reiter
|
Brentwood JR
|
|
Brentwood
|
CA/US
|
Whit Jackson
|
Brentwood WJ
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Brendan Morey
|
Brophy CP BM
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Ethan Kostishak
|
Brophy CP EK
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Kaitlin Coltin
|
Brophy CP KC
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Krishna Murugan
|
Brophy CP KM
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Reece Krantz
|
Brophy CP RK
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Dominic Rios
|
Centennial DR
|
|
Centennial
|
ID/US
|
Zane Miller
|
Centennial ZM
|
|
Central Valley
|
WA/US
|
Arin Mitchell
|
Central Valley AMi
|
|
Central Valley
|
WA/US
|
Emily Michels
|
Central Valley EMi
|
|
Chaminade College Prep
|
CA/US
|
Axel Sarkissian
|
Chaminade CP AS
|
|
Chaminade College Prep
|
CA/US
|
Emilio Rivera
|
Chaminade CP ER
|
|
Clackamas
|
OR/US
|
Emily Holland
|
Clackamas EH
|
|
Clackamas
|
OR/US
|
Jennie Jiang
|
Clackamas JJ
|
|
Clackamas
|
OR/US
|
Louiza Bovaeva
|
Clackamas LB
|
|
Clackamas
|
OR/US
|
Nicole Zhen
|
Clackamas NZ
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Amanda Chaar
|
Coronado AC
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Alexandra Veyne
|
Coronado AV
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Emaan Khawaja
|
Coronado EK
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Graham Griffin
|
Coronado GG
|
|
Del Mar
|
CA/US
|
Ash Israni
|
Del Mar AI
|
|
Del Mar
|
CA/US
|
Arun Sundar
|
Del Mar AS
|
|
Del Mar
|
CA/US
|
An Wang
|
Del Mar AW
|
|
Del Mar
|
CA/US
|
Katya Brouun
|
Del Mar KB
|
|
Del Mar
|
CA/US
|
Kevin Krotz
|
Del Mar KK
|
|
Del Mar
|
CA/US
|
Nithin Krishnamurthi
|
Del Mar NK
|
|
Del Mar
|
CA/US
|
Sujay Singh
|
Del Mar SS
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Jillian Andreottola
|
Desert Oasis JA
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Lauren Barney
|
Desert Vista LB
|
|
Desert Vista
|
AZ/US
|
Ryan Kibby
|
Desert Vista RK
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ayush Maganahalli
|
Dougherty Valley AM
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Connor Riano
|
Dougherty Valley CR
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Chaitanya Sayani
|
Dougherty Valley CS
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rohan Bhargava
|
Dougherty Valley RB
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sameer Ziaee
|
Dougherty Valley SZ
|
|
East
|
UT/US
|
Elena Rogers
|
East ER
|
|
East
|
UT/US
|
Keegan Dohm
|
East KD
|
|
East
|
UT/US
|
Nick Olsen
|
East NO
|
|
East
|
UT/US
|
Whitman Howard
|
East WH
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Ashlynn Poole
|
Foothill AP
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Courtney Nilson
|
Foothill CN
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Justin Kelley
|
Foothill JK
|
|
Foothill
|
NV/US
|
Natalie Williams
|
Foothill NW
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Ryan Baldwin
|
Green Valley RB
|
|
Green Valley
|
NV/US
|
Rushil Shah
|
Green Valley RS
|
|
Harker
|
CA/US
|
Divija Bhimaraju
|
Harker DB
|
|
Harker
|
CA/US
|
Karen Qi
|
Harker KQ
|
|
Harker
|
CA/US
|
Matthew Lee
|
Harker ML
|
|
Harker
|
CA/US
|
Raymond Xu
|
Harker RX
|
|
Harker
|
CA/US
|
Srivatsav Pyda
|
Harker SP
|
|
Harker
|
CA/US
|
Zarek Drozda
|
Harker ZD
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Aidan Luscinski
|
Harvard-Westlake AL
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Chasia Jeffries
|
Harvard-Westlake CJ
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Jesse Nadel
|
Harvard-Westlake JN
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Kevin Wesel
|
Harvard-Westlake KW
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
Rachel Madhogarhia
|
Harvard-Westlake RM
|
|
Harvard-Westlake
|
CA/US
|
William Park
|
Harvard-Westlake WP
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Isabella Oliver
|
Hillcrest IO
|
|
Hillcrest
|
UT/US
|
Samantha Bemis
|
Hillcrest SB
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Danielle Dosch
|
Immaculate Heart DD
|
|
Immaculate Heart
|
CA/US
|
Louisa Melcher
|
Immaculate Heart LM
|
|
Isidore Newman
|
LA/US
|
Alexis Alex
|
Isidore Newman AA
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
James Sanger
|
James Sanger
|
|
Juan Diego Catholic
|
UT/US
|
Clare Smith
|
Juan Diego Catholic CS
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Zaria Noble
|
Kent Denver ZN
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Alex Zhao
|
La Canada AZ
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Elizabeth Pavlath
|
La Reina EP
|
|
La Reina
|
CA/US
|
Elleora Svoboda
|
La Reina ES
|
|
Leland
|
CA/US
|
Madhukar Muralidhara
|
Leland MM
|
|
Leucadia Independent
|
CA/US
|
Clare Mosko
|
Leucadia Independent CM
|
|
Leucadia Independent
|
CA/US
|
Emma Ling
|
Leucadia Independent EL
|
|
Leucadia Independent
|
CA/US
|
Emily Merz
|
Leucadia Independent EM
|
|
Leucadia Independent
|
CA/US
|
Jack Coyle
|
Leucadia Independent JC
|
|
Leucadia Independent
|
CA/US
|
Ryan Leigh
|
Leucadia Independent RL
|
|
Logan
|
UT/US
|
Calen Smith
|
Logan CS
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Bo Slade
|
Loyola BS
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Darren Kim
|
Loyola DK
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Douglas Wickham
|
Loyola DW
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Graeme Collins
|
Loyola GC
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Nicholas Rogers
|
Loyola NR
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Zohair Madhani
|
Loyola ZM
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Dhruv Walia
|
Lynbrook DW
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Harrison Wang
|
Lynbrook HW
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Shailja Somani
|
Lynbrook SS
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Varun Venkatesh
|
Lynbrook VV
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Annie Gersh
|
Marlborough AG
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Lillian Goldsmith
|
Marlborough LG
|
|
Marlborough
|
CA/US
|
Zoe Wasserman
|
Marlborough ZW
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Ava Frazier
|
Meadows AF
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Judy Fickess
|
Meadows JF
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Kathy Bond
|
Meadows KB
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Luis Sandoval
|
Meadows LS
|
|
Meadows
|
NV/US
|
Sara Kaplan
|
Meadows SK
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Stella Xu
|
Milpitas SX
|
|
Oakwood School - North Hollywood
|
CA/US
|
Jack Wareham
|
Oakwood Secondary JW
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Jackson Tenney
|
Palo Verde JT
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Lucas Williams
|
Palo Verde LW
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Maxwell Draskovich
|
Palo Verde MD
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Mara Pranter
|
Palo Verde MP
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jonas LeBarillec
|
Peninsula JL
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Parker Whitfill
|
Phoenix Country Day PW
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Ross Cooper
|
Rowland Hall-St. Mark's RC
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Zach Levinthal
|
Rowland Hall-St. Mark's ZL
|
|
Rowland Hall-St. Mark's
|
UT/US
|
Kenzo Okazaki
|
Rowland HallSt Marks KO
|
|
Sage Ridge
|
NV/US
|
Ayden Crosby
|
Sage Ridge AC
|
|
Sage Ridge
|
NV/US
|
Matthew Glavish
|
Sage Ridge MG
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Eric Lau
|
San Marino EL
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Kirk Wu
|
San Marino KW
|
|
Skyview
|
UT/US
|
Ciera White
|
Skyview CW
|
|
West
|
UT/US
|
Caili Chung
|
West CC
|
|
West
|
UT/US
|
Cynthia Chen
|
West CCh
|
|
West
|
UT/US
|
Kathy Liu
|
West KL
|
|
West
|
UT/US
|
Michael Tao
|
West MT
|
|
West
|
UT/US
|
Nithin Chalapathi
|
West NC
|
|