Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
William Porter
|
5000
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
AJ Rosenthal
|
5001
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Aditya Kotak
|
5002
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Joseph Samosa
|
5003
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arshia Mehta
|
5004
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Michelle Jiang
|
5005
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Amber Malik
|
5006
|
|
G. Holmes Braddock
|
FL/US
|
Nicholas Mayor
|
5007
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Isabelle Samosa
|
5008
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Nicole Katz
|
5009
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Lily Warner
|
5010
|
|
Chandler Prep
|
AZ/US
|
Alison Cohen
|
5011
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Katie Hannan
|
5012
|
|
Eastside Catholic
|
WA/US
|
Jack Morgan
|
5015
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Eric Dong
|
5017
|
|
Eastside Catholic
|
WA/US
|
Fiona Madden
|
5019
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Brendan McFeely
|
5020
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Ronen Lee
|
5021
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Oliver Moldow
|
5022
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Alec Zbornak
|
5024
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anchita Bora
|
5025
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Jarad Gonzales
|
5026
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Matthew Franklin
|
5027
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Jana LaBert
|
5028
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Joseph Fregault
|
5029
|
|
Madison Central HS Jaguars
|
MS/US
|
Ian Hennington
|
5030
|
|
Ashland
|
OR/US
|
Evan Peck
|
5031
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
David Howell
|
5032
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Brandon Chong
|
5033
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Jomin Kappiarumalayil
|
5034
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Brad Berkman
|
5035
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Usmaan Hasan
|
5036
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Aaron Raj
|
5038
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Jay Anand
|
5039
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Jana Kholy
|
5041
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Chandler Trosclair
|
5042
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
William Wen
|
5043
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Alex Turner
|
5044
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Evan Bewersdorf
|
5045
|
|
St Joseph Notre Dame
|
CA/US
|
James McCloy
|
5046
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Peyton Pascual
|
5047
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Morghan Davis
|
5048
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Giddeon Storkson
|
5049
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Tyler Meador
|
5050
|
|
University
|
CA/US
|
Ademi Adeniji
|
5051
|
|
University
|
CA/US
|
Adam Clark
|
5052
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Quest Sandel
|
5054
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Taylor Jones
|
5055
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Grant Fischer
|
5056
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Madi Bendeck
|
5057
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Brianna Cruz
|
5058
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Bri McGovern
|
5059
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Quinn McKenna
|
5060
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Sean Neligan
|
5061
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Arthur Harris
|
5062
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Jay Dadwal
|
5063
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Czarina Yip
|
5064
|
|
Sherman Oaks Center Enriched Studies
|
CA/US
|
Anastasiya Lisovska
|
5066
|
|
Sunnyslope Unaffiliated
|
AZ/US
|
Jake Dean
|
5067
|
|
Bishop Gorman
|
NV/US
|
Isabella Riezler
|
5068
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Johnson Lin
|
5069
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Om Parekh
|
5070
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Ana DelZio
|
5071
|
|
University
|
CA/US
|
Vidith Balasa
|
5072
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shreya Bhattacharyya
|
5073
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Tanya Mahadwar
|
5074
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
TaeYhoung Jo
|
5075
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Raj Dasani
|
5076
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Keshav Raghu
|
5077
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anish Bathwal
|
5078
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Charles Pyle
|
5079
|
|
Lowell
|
CA/US
|
Matthew Yeh
|
5081
|
|
Lowell
|
CA/US
|
Andrew Wilcox
|
5082
|
|
Lowell
|
CA/US
|
Ron Kharmach
|
5083
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Ashwinee Panda
|
5084
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Alexander Shelton
|
5085
|
|
New Trier
|
IL/US
|
Aria Snedegar
|
5086
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Jonathan Pham
|
5087
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Akaash Tawade
|
5088
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Ella Michaels
|
5090
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Myron Mageswaran
|
5091
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Koji Flynn-Do
|
5092
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Siddhant Gannu
|
5093
|
|
University
|
CA/US
|
Aubrey DerTorosian
|
5095
|
|
University
|
CA/US
|
Amanda Cox
|
5096
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Jolie Leung
|
5097
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Amisha Kambath
|
5098
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Riya Shirur
|
5099
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Ryan Biland
|
5119
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Rohan Menezes
|
5121
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
William Pramono
|
5122
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Alondra Mendoza
|
5123
|
|
Vista Murrieta
|
CA/US
|
Aaron Acosta
|
5128
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Clarissa Chan
|
5129
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Akshat Jain
|
5142
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Arvind Kannapan
|
5143
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ananya Gupta
|
5144
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Pooja Chimata
|
5145
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Bruce Tran
|
5146
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Resha Panda
|
5147
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Tarun Shreedhar
|
5148
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Mickey Lu
|
5149
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shawn Jiang
|
5150
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Nikita Aggarwal
|
5151
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Tulikha Singhal
|
5152
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Zeeshan Rahman
|
5153
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Keshav Haranath
|
5154
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Dooie Doh
|
5155
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Sohum Gupta
|
5156
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Nikita Praharaj
|
5157
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Rithik Rajani
|
5158
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Anderson Chiang
|
5160
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Jessica Uvino
|
5165
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Matthew Milakovic
|
5166
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
John Hunschofsky
|
5167
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Priscilla Preval
|
5168
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Elizabeth Boan
|
5169
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Naveen Shastri
|
5173
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Morgan Teng
|
5174
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Jason Park
|
5175
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Alie Fabela
|
5176
|
|
Newport
|
WA/US
|
Christopher Orrico
|
5178
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Ellen Wang
|
5179
|
|
Flagstaff
|
AZ/US
|
Shane Lusk
|
5182
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Leo Golub
|
5183
|
|
East Mountain
|
NM/US
|
Gina Sanchez
|
5185
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Sanjna Kulkarni
|
5188
|
|
Leland
|
CA/US
|
Jurrien Le
|
5189
|
|
Ashland
|
OR/US
|
Lydia Holmes
|
5191
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Doron Barasch
|
5192
|
|
Davis
|
CA/US
|
Varun Kota
|
5194
|
|
University
|
CA/US
|
Josh Mimura
|
5199
|
|
University
|
CA/US
|
Krishan Joshi
|
5200
|
|
University
|
CA/US
|
Jonathan Bodine
|
5201
|
|
Leland
|
CA/US
|
Isaac Margolis
|
5202
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Sherrie Shen
|
5203
|
|
Los Gatos
|
CA/US
|
Elan Friedland
|
5206
|
|
Los Gatos
|
CA/US
|
Zeeshaan Chunawala
|
5207
|
|
Los Gatos
|
CA/US
|
Justin Quan
|
5208
|
|
Highlands Ranch
|
CO/US
|
Peter Sandifer
|
5209
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Dayyan Rizvi
|
5210
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Jason Stone
|
5212
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Erin Song
|
5213
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Amine El Moznine
|
5214
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Meesha Reiisieh
|
5215
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Sarah Sadati
|
5217
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Nicholas Iftimie
|
5218
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Amy Jeon
|
5219
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Hersh Gupta
|
5220
|
|
Vista Murrieta
|
CA/US
|
Amanda Styles
|
5221
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Frank Liao
|
5222
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Elaine Song
|
5223
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Austin Zhang
|
5224
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Nilesh Nayyar
|
5225
|
|
Del Mar Independent
|
CA/US
|
Keyan Nasseri
|
5227
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Stanley Ou
|
5229
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Tristan Brown
|
5233
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Zil Joyce Dixon Romero
|
5235
|
|
Winston Churchill
|
TX/US
|
Chase Jacobson
|
5236
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Dean Swennumson
|
5237
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Nima Ashrafi
|
5239
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Alexis Kennedy
|
5240
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Ben Peifer
|
5241
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Lillie Knudson
|
5242
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Emily Smith
|
5243
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Kyanna Orr
|
5246
|
|
Cooper City
|
FL/US
|
Zachary Perrotta
|
5249
|
|
Cooper City
|
FL/US
|
Kia Del Solar-Patino
|
5250
|
|
Sherman Oaks Center Enriched Studies
|
CA/US
|
Arthur Krut
|
5251
|
|
Sherman Oaks Center Enriched Studies
|
CA/US
|
Eugene Tarasyuk
|
5252
|
|
Sherman Oaks Center Enriched Studies
|
CA/US
|
Edwin Dagdagan
|
5253
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Jahnavi Singh
|
5254
|
|
Sherman Oaks Center Enriched Studies
|
CA/US
|
Vassilisa Rubtsova
|
5255
|
|
Edison
|
CA/US
|
Panagiotis Frousiakis
|
5256
|
|
Edison
|
CA/US
|
Sophia Sneddon
|
5257
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Alex Schnellinger
|
5258
|
|
Vista Murrieta
|
CA/US
|
Samuel Mountain
|
5259
|
|
Edison
|
CA/US
|
Julia Stevens
|
5260
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Suleman Syed
|
5261
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Liam Dowd
|
5262
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
David Basili
|
5263
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Janet Lee
|
5265
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Leo Korsunsky
|
5267
|
|
East Mountain
|
NM/US
|
Trinity Williams
|
5268
|
|
East Mountain
|
NM/US
|
Sofia Hoskins
|
5270
|
|
Chaminade
|
CA/US
|
Maya Sobchuk
|
5272
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Evan Barrie-Kivel
|
5273
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Olivia Fishlow
|
5274
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Austin Mac
|
5276
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Louie Kangeter
|
5277
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Harper Bergquist
|
5278
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Brayn Gopal
|
5282
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Gauthum Srinivas
|
5283
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Sam Morganstein
|
5284
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Julia Moseyko
|
5285
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Jack Mullen
|
5287
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Ranpreet Gill
|
5288
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Hannah Fishlow
|
5292
|
|
G. Holmes Braddock
|
FL/US
|
Gabriel Ruz
|
5298
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Grace Till
|
5300
|
|
West Broward
|
FL/US
|
Alana Yepez
|
5301
|
|
Leland
|
CA/US
|
Kashyap Garimella
|
5303
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Richard Dong
|
5305
|
|
Kamiak
|
WA/US
|
Harneet Grewal
|
5308
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Nick Settelmayer
|
5313
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Kirthana Iyer
|
5314
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Shanmitha Arun
|
5315
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Pariswi Tewari
|
5316
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Diego Williams
|
5317
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Sahil Dang
|
5318
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Sophia Chen
|
5319
|
|
Loyola
|
CA/US
|
Patrick Harris
|
5320
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Dagny Tauteoli
|
5321
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nakul Bajaj
|
5322
|
|
Harker
|
CA/US
|
Aditya Dhar
|
5323
|
|
Harker
|
CA/US
|
Sarisha Kurup
|
5324
|
|
Harker
|
CA/US
|
Michael Tseitlin
|
5326
|
|
Harker
|
CA/US
|
Jason Huang
|
5327
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rishab Gargeya
|
5328
|
|
Vista Murrieta
|
CA/US
|
Fares Abdullah
|
5330
|
|
Vista Murrieta
|
CA/US
|
Mason Stackman
|
5331
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
George Smith
|
5333
|
|
Harker
|
CA/US
|
Andrew Sun
|
5334
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Shishir Jessu
|
5335
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Jared Zimmerman
|
5336
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Brian Sanchez
|
5337
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Katherine McGraw
|
5338
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
David Arutyunian
|
5339
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Khamani Griffin
|
5340
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Weesam Chehab
|
5342
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Megan Dendy
|
5343
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Erin Danzer
|
5344
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Arieh Bright
|
5345
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Jasmine Moheb
|
5346
|
|
El Camino Real Charter
|
CA/US
|
Evan Levitas
|
5347
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Alex Landyshev
|
5348
|
|
San Marino
|
CA/US
|
William Ko
|
5349
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Tyson Novakovich
|
5350
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Sawyer Thompson
|
5351
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Taylor Spencer
|
5353
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Tanner Lertsongkham
|
5357
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Faraz Siddiqi
|
5358
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Khushi Wadwha
|
5359
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Vaibhav Tripathi
|
5360
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Alex Casendino
|
5361
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Jonathan Wong
|
5362
|
|
East Mountain
|
NM/US
|
Tiffany Delgado
|
5363
|
|
Kamiak
|
WA/US
|
Jason Miller
|
5365
|
|
Flagstaff
|
AZ/US
|
Yisha Ng
|
5368
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Kassidy Wallin
|
5370
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Pranav Govindaraju
|
5372
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Ismail Shaik
|
5373
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Aditya Gunda
|
5374
|
|