Arroyo Grande
|
CA/US
|
Clara Sperow
|
101
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Jillian Gilburne
|
102
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Olivia Najafi
|
103
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Bella De Roos
|
105
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Ava Rossides
|
106
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Victoria Schmit
|
107
|
|
Valparaiso Ind
|
IN/US
|
Christian Sayers
|
108
|
|
Valparaiso Ind
|
IN/US
|
Jane Tullis
|
109
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Janine Bautista
|
112
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Noah Naiman
|
113
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Alice Noble
|
114
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Kaylin Portillo-Chavez
|
115
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Joe Welty
|
116
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Chloe Citron
|
120
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Molly Looman
|
121
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Jenee Cidel
|
122
|
|
CK McClatchy
|
CA/US
|
Riley Burke
|
123
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Laura Abrishamkar
|
125
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Agrima Shah
|
126
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Natasha Nema
|
127
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Aaron Rubanowitz
|
128
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Sina Azizi
|
129
|
|
Nova
|
FL/US
|
Craig Heyne
|
130
|
|
Granada Hills
|
CA/US
|
Matthew Nelson
|
132
|
|
Nova
|
FL/US
|
Juliette Murphy
|
133
|
|
Nova
|
FL/US
|
Melanie Hamilton
|
134
|
|
Nova
|
FL/US
|
Brian Frankel
|
135
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Sneha Kurella
|
136
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Lindsey Lam
|
137
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Mari Constantini
|
138
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Leah Carraher
|
139
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Maxwell Montrose
|
141
|
|
Monroe
|
CA/US
|
Elizabeth Lopez
|
143
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
Annaka Clark
|
144
|
|
Madison Central HS Jaguars
|
MS/US
|
Selah Hall
|
147
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Zoe Faulkner
|
148
|
|
Highlands Ranch
|
CO/US
|
Soren Oberg
|
150
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Riley Duncan
|
151
|
|
G. Holmes Braddock
|
FL/US
|
Andrea Lopez
|
152
|
|
G. Holmes Braddock
|
FL/US
|
Alejandro Cuellar
|
153
|
|
G. Holmes Braddock
|
FL/US
|
Melba Silwany
|
154
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Elizabeth Tagg
|
155
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Mattison Payne
|
156
|
|
Carter
|
CA/US
|
Sara Alvarado
|
157
|
|
Carter
|
CA/US
|
Kaely Barajas
|
158
|
|
Carter
|
CA/US
|
Eileen Barron
|
159
|
|
Carter
|
CA/US
|
Claudia Benitez
|
160
|
|
Carter
|
CA/US
|
Adrian Casillas
|
161
|
|
Carter
|
CA/US
|
Danielle Olmedo
|
162
|
|
Carter
|
CA/US
|
Alexandria Avila
|
163
|
|
Carter
|
CA/US
|
Fellynny De Tevis
|
165
|
|
Carter
|
CA/US
|
Gali Rodriguez
|
166
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Kella Merlain-Moffatt
|
167
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Andrew Crisol
|
168
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Jessica Wong
|
169
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Eesha Moona
|
170
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Lucy Shao
|
171
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Paige Decena
|
173
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Jocelyn Woods
|
176
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Conor Linehan
|
177
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
David Sie
|
178
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Shreya Sridhar
|
179
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Kat Dyer
|
180
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Sam Waguespack
|
181
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Jessica Heimann
|
182
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Tercel Su
|
183
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Justin Libby
|
184
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Quinn Lozar
|
185
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Margo Salah
|
186
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Piper Lewis
|
187
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Brian Shan
|
188
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Samuel Mesfin
|
189
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Evan West
|
190
|
|
Carter
|
CA/US
|
Jenayah Shaheed
|
191
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Elisha Azize
|
192
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Sterling Wartanzl
|
193
|
|
Elko HS
|
NV/US
|
Meghan Jonas
|
195
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Dedee Droege
|
196
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Hyung-il Shim
|
197
|
|
Nova
|
FL/US
|
Sarena St. Michael
|
198
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Jenny Zheng
|
199
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Gage Anderson
|
200
|
|
Ashland
|
OR/US
|
Henry Mercer
|
201
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Brady Jacob
|
202
|
|
Lake Mary Prep
|
FL/US
|
Mumtaz Abdulhussein
|
203
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Samina Hoshyar
|
205
|
|
Harker
|
CA/US
|
Divya Rajasekharan
|
206
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Alice Schaack
|
207
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Kobe Wright
|
208
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Ben Harrison
|
209
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Arielle Noam
|
210
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Kathryn Swan
|
211
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Niitiggya Taneja
|
213
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Ashley Carter
|
215
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Eva Prakash
|
216
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Sruthi Bhamidipati
|
217
|
|
Centerville
|
OH/US
|
Bobby Hughes
|
219
|
|
Centerville
|
OH/US
|
Brian Schutter
|
220
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Isa Ayala
|
222
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Vandana Padmaraju
|
224
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Noelle Guan
|
226
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Nicole Favreau
|
227
|
|
Desert Oasis
|
NV/US
|
Bryce Brown
|
230
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Sukhman Singh
|
232
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Jason Rosenburg
|
233
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Prachi Sood
|
235
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Charles McMurry
|
237
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Divita Pandita
|
238
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Maria Richards
|
239
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Camryn Slosky
|
240
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Kristen Schmidt
|
241
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Aaron Mathews
|
242
|
|
Leland
|
CA/US
|
Alison Sir
|
243
|
|
Leland
|
CA/US
|
Alisa Lee
|
244
|
|
Orono Senior
|
MN/US
|
Jesse Bissen
|
245
|
|
Orono Senior
|
MN/US
|
Sophia Giovannis
|
246
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Katrina Starbird
|
248
|
|
Douglas
|
NV/US
|
Sebastian Ochs
|
249
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Jane Emma Barnett
|
250
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Mary Barnett
|
251
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Isabella Mollica
|
252
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Drew McElvany
|
253
|
|
University
|
CA/US
|
Imani Branch
|
255
|
|
University
|
CA/US
|
Nolan Yamada
|
256
|
|
Leland
|
CA/US
|
Arushi Desai
|
257
|
|
Leland
|
CA/US
|
Shannon Hoang
|
259
|
|
Monroe
|
CA/US
|
Jenifer Ramos
|
260
|
|
Highlands Ranch
|
CO/US
|
Camden Davis
|
261
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Zach Grove
|
264
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Roxanne Ohayon
|
265
|
|
Oakwood
|
CA/US
|
Alia Insignares
|
266
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Jim Stickell
|
267
|
|
La Puente
|
CA/US
|
Daniel Reyes
|
270
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Kristyn Leonard
|
271
|
|
Coronado
|
NV/US
|
Sarah Ali
|
272
|
|
Carlsbad
|
CA/US
|
Kaitlyn Keller
|
273
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Nicole Kim
|
274
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Noor Haggag
|
276
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Melissa Peykani
|
277
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Ava Lalezarzadeh
|
278
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Paarth Sharma
|
279
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Vanessa Johnston
|
282
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Raquel Parizeau
|
283
|
|
Clovis North
|
CA/US
|
Erika Osilla
|
284
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Samantha Rodden
|
285
|
|
Monroe
|
CA/US
|
Andrea Solis
|
287
|
|
Monroe
|
CA/US
|
Alexis Bader
|
288
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Grace Elsie
|
289
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Devanshi Pratiher
|
290
|
|
North Broward Prep
|
FL/US
|
Caden McGhie
|
292
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Emma Li
|
293
|
|
Tahoma Senior
|
WA/US
|
Joey Ribera
|
294
|
|
East Mountain
|
NM/US
|
Alexis Pallulat
|
295
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Michaela Allen
|
296
|
|
Canyon Crest
|
CA/US
|
Kaleolani Laymon
|
297
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Bijan Naimi
|
298
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Logan Ossentjuk
|
299
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Kara D'Allessandro
|
301
|
|
Nova
|
FL/US
|
Matthew Laud
|
302
|
|
Lamar Consolidated
|
TX/US
|
Tiffany Lam
|
303
|
|
Lamar Consolidated
|
TX/US
|
Elizabeth McCarthy
|
304
|
|
Lamar Consolidated
|
TX/US
|
Emily Metcalf
|
305
|
|
Lamar Consolidated
|
TX/US
|
Leigh Nealy
|
306
|
|
Lamar Consolidated
|
TX/US
|
Meagan Mouton
|
307
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Jordan Hardwick
|
308
|
|
Peninsula
|
CA/US
|
Jessica Xu
|
309
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Chris Morillo
|
310
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Shiqi Huang
|
311
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Eesha Singh.
|
313
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Mohan Morusupalli
|
314
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Aditi Purandare
|
315
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Sarayu Surapaneni
|
316
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Rohini Singh
|
317
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Sherwin Lai
|
319
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shreya Rana
|
321
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Noah Wilson
|
322
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Edric Ma
|
324
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Jennifer Li
|
325
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Tracy Tran
|
327
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Sanjana Balla
|
329
|
|
Evergreen
|
CA/US
|
Sahiba Aggarwal
|
330
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Maren Walsh
|
331
|
|
Sacred Heart Cathedral Prep
|
CA/US
|
Jovita (Vita) Solorio-Fielder
|
333
|
|
Seaholm
|
MI/US
|
Alex Gilkey
|
334
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Talia Most
|
335
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Sofia Ahmed
|
336
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Tuuli Sandvold
|
337
|
|
Kennedy
|
CA/US
|
Raiah Sanders
|
338
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Clio Wohlgenant
|
339
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
McKenzie Hensley
|
343
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Mehaa Mekala
|
344
|
|
La Puente
|
CA/US
|
Christopher Herrera
|
347
|
|
La Puente
|
CA/US
|
Oriana Sanchez
|
348
|
|
La Puente
|
CA/US
|
Isaura Castellanos
|
349
|
|
El Cerrito
|
CA/US
|
Jordan Beck
|
350
|
|
South High- Independent
|
CA/US
|
Kimberly Osbern
|
351
|
|
South High- Independent
|
CA/US
|
Luka Stojcic
|
353
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Vicktor Aggerwhil
|
354
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Margo Akopov
|
355
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Noel Bravo
|
356
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Chelsy Cordon Rojas
|
357
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Naira Demirchian
|
358
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Gabby Hart
|
361
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Brandon Killham
|
362
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Miles Gilmore
|
363
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Ian Wise
|
364
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Akira Ohrnberger
|
366
|
|
Burbank
|
CA/US
|
Marisha Gordon
|
367
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Lillian Quinn
|
368
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Nick Chavez
|
369
|
|
Nova
|
FL/US
|
Dominik Collins
|
370
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Christian Wilson
|
371
|
|
Nova
|
FL/US
|
Christine Tao
|
372
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Aishwarya Shankar
|
373
|
|
Nova
|
FL/US
|
Abigail Goldstein
|
374
|
|
Nova
|
FL/US
|
Gyasi Ross
|
375
|
|
La Puente
|
CA/US
|
Susana Garcia
|
377
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Thomas Liu
|
378
|
|
Leland
|
CA/US
|
Alicia Pak
|
379
|
|
NW Independent
|
NV/US
|
Jessica Phillips
|
381
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Zoe Perez
|
382
|
|
Nova
|
FL/US
|
Stevie Kane
|
383
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Isabel Bellot
|
384
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Maria Mason
|
385
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Vaffie Barkolleh
|
389
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Gable Perez
|
390
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Loni Matthew
|
392
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Sukhmanpreet Kaur
|
394
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Chitra Jagannathan
|
395
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Johne Clayton
|
396
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Rana Rahimi
|
398
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Esther Omegba
|
399
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rhea Nanavati
|
401
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Ella Price
|
403
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Jessica Nekritz
|
404
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Hiral Kotecha
|
407
|
|
Elko HS
|
NV/US
|
Moises Flores
|
408
|
|
Nova
|
FL/US
|
Ariana Hypolite
|
410
|
|
Elko HS
|
NV/US
|
Tessa Overholser
|
411
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Alex Hernandez
|
412
|
|
Elko HS
|
NV/US
|
Mark Langer
|
413
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Philip Clement
|
414
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Ashlyn Teal Ellgass-Trokey
|
Ashlyn Teal Ellgass-Trokey
|
|