College Prep
|
CA/US
|
Micalyn Struble
|
1500
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Caroline Hubbard
|
1501
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Mary Shin
|
1502
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Sarah Lanier
|
1504
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Isabel Jeronimo
|
1505
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Timothy Choi
|
1506
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Kelsey England
|
1507
|
|
Northland Christian
|
TX/US
|
Allison Pennington
|
1508
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Samika Kikkeri
|
1509
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Manush Mobarhan
|
1510
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Talla Khelghati
|
1511
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Laurenn Vives
|
1512
|
|
Nova
|
FL/US
|
Jonah Wexler
|
1513
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Elisheba Dhilpe
|
1514
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Tera Cafro
|
1515
|
|
Nova
|
FL/US
|
Michael White
|
1516
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Will Cozadd
|
1518
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Micah Bowman
|
1519
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Mohammad Alam
|
1520
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Rose Cunningham
|
1526
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Mariah Stewart
|
1527
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Zubin Aysola
|
1528
|
|
Valparaiso Ind
|
IN/US
|
Christian Sayers
|
1530
|
|
Valparaiso Ind
|
IN/US
|
Jane Tullis
|
1531
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Eric Zhao
|
1532
|
|
Nova
|
FL/US
|
Jeremy Cohen
|
1533
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Denis Goldsman
|
1534
|
|
Foothill Tech
|
CA/US
|
Emma Kolesnik
|
1536
|
|
Nova
|
FL/US
|
Jacob Levenson
|
1537
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Alice Cao
|
1538
|
|
Nova
|
FL/US
|
Dylan Lough
|
1539
|
|
Nova
|
FL/US
|
Dyrol Forbes
|
1540
|
|
Nova
|
FL/US
|
William Atchisson
|
1541
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Alex Chin
|
1542
|
|
Nova
|
FL/US
|
Owen Smith
|
1543
|
|
Nova
|
FL/US
|
Justine Levine
|
1544
|
|
Ashland
|
OR/US
|
Karl Moeglein
|
1545
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Rohan Garg
|
1546
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Ankur Bhagwath
|
1547
|
|
Nova
|
FL/US
|
Matthew Moy
|
1550
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
William Brodnar
|
1552
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Aidan McGloin
|
1554
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Peyton Mizell
|
1555
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
David Kim
|
1556
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Lilly Hackworth
|
1557
|
|
Nova
|
FL/US
|
Dean Blackburn
|
1558
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Pranaya Pahwa
|
1559
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Pavithra Sundaravaradan
|
1560
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Ethan Wu
|
1561
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Matthew Zheng
|
1562
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jarrek Holmes
|
1563
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Kenneth Um
|
1564
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Ben Ventresca
|
1565
|
|
Foothill Tech
|
CA/US
|
Reid Crilly
|
1566
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Daanish Khan
|
1567
|
|
Nova
|
FL/US
|
Stas Stadnik
|
1568
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Natanya Schnyer
|
1569
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Usman Hanif
|
1570
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Fouad Yazbeck
|
1571
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Brian Yao
|
1572
|
|
Lowell
|
CA/US
|
Thomas White
|
1573
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Eric Zhou
|
1574
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Ryan Olson
|
1575
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Eunice Yang
|
1577
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Parker Grosjean
|
1578
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Amulya Yerrapotu
|
1579
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Emily Zislis
|
1580
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Rohan Mannem
|
1581
|
|
Norman North
|
OK/US
|
Paige Clark
|
1582
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Stone Heyman
|
1583
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Gus Duran
|
1584
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Dylan Lyon
|
1585
|
|
Douglas
|
NV/US
|
Bailey Kane
|
1586
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Michelle Huang
|
1587
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Laura Rodriguez
|
1588
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Madison Stringer
|
1589
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Brian Levy
|
1590
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Shadi Nasabzadeh
|
1591
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Himanvi Kopuri
|
1592
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Cole Drew
|
1593
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Joseph Pang
|
1594
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Sofia Antal
|
1595
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Alec Camhi
|
1596
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Andrea Arias
|
1597
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Amalia Frommelt
|
1598
|
|
College Prep
|
CA/US
|
Jaydin Clark
|
1599
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Isaiah Gerardo
|
1600
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Atul Saha
|
1602
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Emma Bakken
|
1603
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Yosef Gross
|
1604
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Maya Waldstriecher
|
1605
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Alex Weissman
|
1606
|
|
George Washington CO
|
CO/US
|
Lizzie Torgerson
|
1607
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Grant Root
|
1608
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Walker Stewart
|
1609
|
|
Leland
|
CA/US
|
Rohil Kulkarni
|
1610
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Brian Xu
|
1611
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Meilinda Sun
|
1614
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Ben Ashkenazi
|
1615
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anirudh Makineni
|
1616
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Andrew Shin
|
1617
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Bella Hung
|
1618
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Max Zhang
|
1619
|
|
Ashland
|
OR/US
|
Austin Ellison-Meade
|
1620
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Aaron Seroussi
|
1621
|
|
L C Anderson
|
TX/US
|
Jeremy Greene
|
1622
|
|
Davis
|
CA/US
|
Benjamin Hoffner-Brodsky
|
1623
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Kyle Weng
|
1624
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Alejandra Larriva-Latt
|
1625
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Aston Yong
|
1626
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Wania Ahmed
|
1627
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Jose Francisco
|
1628
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Yasmine Nousari
|
1629
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Abhijeet Grewal
|
1632
|
|
Longmont
|
CO/US
|
Sean )'Brien
|
1633
|
|
Longmont
|
CO/US
|
Nathan Renshaw
|
1634
|
|
Longmont
|
CO/US
|
Tim McArthur
|
1635
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
Jessa Moomaw
|
1636
|
|
Elko HS
|
NV/US
|
Savannah Hughes
|
1637
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
William Kyi
|
1638
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Tony Lin
|
1639
|
|
Seaholm
|
MI/US
|
Regan Levy
|
1641
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Baylor Payne
|
1642
|
|
East Mountain
|
NM/US
|
Matt Bedeaux
|
1643
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Nihal George
|
1644
|
|
Elko HS
|
NV/US
|
Jackson Paris
|
1645
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Ivy Wong
|
1647
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Amulya Donthi
|
1648
|
|
Leland
|
CA/US
|
Sathvik Nair
|
1649
|
|
Leland
|
CA/US
|
Ken Tanaka
|
1650
|
|
Leland
|
CA/US
|
James Simmons
|
1651
|
|
Leland
|
CA/US
|
Hari Krishna
|
1652
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Vivek Kamarshi
|
1653
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Ishaan Singhal
|
1654
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Caroline de Marneffe
|
1656
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Mackenzie Webb
|
1660
|
|
Leland
|
CA/US
|
Jerry Lin
|
1661
|
|
Leland
|
CA/US
|
Alex Luo
|
1662
|
|
Leland
|
CA/US
|
Andrew Lee
|
1663
|
|
Leland
|
CA/US
|
Shyan Shokrzadeh
|
1664
|
|
Leland
|
CA/US
|
Adam Towers
|
1665
|
|
Leland
|
CA/US
|
James Boisvert
|
1667
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Felix Majewski
|
1668
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Michael Weiser
|
1669
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Nishanth Krishnan
|
1670
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Eli Rubenstein
|
1671
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Rubin Roy
|
1673
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Mirwais Omarkhil
|
1674
|
|
La Canada
|
CA/US
|
Sahil Nandwani
|
1675
|
|
Milpitas
|
CA/US
|
Samik Shrotriya
|
1676
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Adam Pepper
|
1677
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Kaiden Ricksecker
|
1678
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Gabe Lee
|
1679
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Edward Yu
|
1680
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Marghi Jani
|
1681
|
|
Orono Senior
|
MN/US
|
Ella Gagne
|
1682
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Arian Raje
|
1685
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Ruchi Maheshwari
|
1686
|
|
Saratoga
|
CA/US
|
Kyle Wang
|
1687
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Bailey Amspoker
|
1688
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Daniel Chao
|
1689
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Jennifer Xiao
|
1690
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Joseph Kiang
|
1691
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Asim Khan
|
1692
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Tai Fox
|
1693
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Daniel Ginsburg
|
1694
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Jonathan Zhou
|
1695
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Bryan Wang
|
1696
|
|
Miramonte
|
CA/US
|
Aaron Baum
|
1697
|
|
Sierra Canyon
|
CA/US
|
Karisa Anand
|
1698
|
|
Sierra Canyon
|
CA/US
|
Tej Bhasin
|
1699
|
|
Cooper City
|
FL/US
|
Max Mickenberg
|
1700
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Liam Glennie
|
1701
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Max Davidson
|
1702
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Albert Chu
|
1703
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Mansee Khurana
|
1704
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Bryant Li
|
1705
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Douglas Luo
|
1706
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Michael Chien
|
1707
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Chase Welvaert
|
1708
|
|
Fairview
|
CO/US
|
Avery Anderson
|
1709
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Portia Whiteford
|
1710
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kian Bagherlee
|
1712
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Lyna Kim
|
1713
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Andrew Talley
|
1714
|
|
Windward
|
CA/US
|
Reiss Becker
|
1715
|
|
Windward
|
CA/US
|
Asher Fikre
|
1717
|
|
Windward
|
CA/US
|
Sam Kuhns
|
1718
|
|
Windward
|
CA/US
|
Jacqueline Malaret
|
1719
|
|
Nova
|
FL/US
|
Ricardo Aguilar
|
1722
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Nandit Gurtu
|
1723
|
|
Cooper City
|
FL/US
|
Matthew Plonskier
|
1724
|
|
Cooper City
|
FL/US
|
Parth Ahya
|
1725
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Kelly Yang
|
1726
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Alice Chu
|
1727
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Jonathan (Reid) Covin
|
1728
|
|
Head Royce
|
CA/US
|
Nila Venkat
|
1729
|
|
Bellarmine College Prep
|
CA/US
|
Joshua Joseph
|
1730
|
|
BASIS Independent Silicon Valley
|
CA/US
|
Andy Lu
|
1731
|
|
Kamiak
|
WA/US
|
Sarah Forrester
|
1732
|
|
Kamiak
|
WA/US
|
Angie Wang
|
1733
|
|
Presentation
|
CA/US
|
Aarushi Sahejpal
|
1734
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Bryan Chen
|
1737
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Robin Gallaher
|
1738
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Ashlyn Teal Ellgass-Trokey
|
Ashlyn Teal Ellgass-Trokey
|
|