Bear Creek
|
WA/US
|
Richard Zhang
|
2500
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Nikhil Sharma
|
2502
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Kassra Tehranchi
|
2503
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Caroline de Marneffe
|
2504
|
|
St Mary's Hall
|
TX/US
|
Mackenzie Webb
|
2505
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Ben Steiner
|
2506
|
|
Palo Verde
|
NV/US
|
Lillian Quinn
|
2507
|
|
FSHA (Flintridge)
|
CA/US
|
Jennifer Miranti
|
2508
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Matthew Kim
|
2509
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Chris Conrad
|
2513
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
William Brodnar
|
2514
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Walker Stewart
|
2516
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Paco Poler
|
2518
|
|
West Broward
|
FL/US
|
Cecilia Pavone
|
2520
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Daniel Kyle
|
2522
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Mats Mudrow
|
2523
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Kelsi Kilgore
|
2524
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Corban Sorrells
|
2525
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Taylor Turner
|
2527
|
|
James Logan
|
CA/US
|
Nikhil Kona
|
2528
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Rishabh Swankar
|
2530
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Aditya Kuppili
|
2531
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Kella Merlain-Moffatt
|
2532
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Joseph Pang
|
2533
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Juhi Thomas
|
2535
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Adriana Hunt
|
2536
|
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Milan Amritraj
|
2537
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Yajushi Mattegunta
|
2538
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Shao Yie Soh
|
2539
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Anirudh Makineni
|
2540
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Eashan Garg
|
2541
|
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
John Kustin
|
2543
|
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Mia Stone-Molloy
|
2544
|
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Charlie Rettig
|
2545
|
|
Campbell Hall
|
CA/US
|
Mark Selden
|
2546
|
|
Sierra Canyon
|
CA/US
|
Dylan Rudolph
|
2547
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Sean Gallagher
|
2548
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Alexandria Perkins
|
2549
|
|
Arroyo Grande
|
CA/US
|
Steven Dykstra
|
2550
|
|
Arroyo Grande
|
CA/US
|
Casey Crouch
|
2551
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
Colin McKay
|
2552
|
|
Orosi
|
CA/US
|
Isabel Jeronimo
|
2553
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Malini Ramaiyer
|
2554
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Nihal George
|
2555
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Shayon Moradi
|
2556
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Vishnu Gorur
|
2557
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Vivek Kamarshi
|
2558
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Cindy Wang
|
2559
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Jamie Jacobson
|
2560
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Isabella Williams
|
2561
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Ankur Bhagwath
|
2562
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Aarti Kapoor
|
2563
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Andrew Crisol
|
2566
|
|
Lowell
|
CA/US
|
Thomas White
|
2567
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Rithik Jain
|
2569
|
|
Mountain View
|
CA/US
|
Eunice Yang
|
2570
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Theodore Jaffrey
|
2571
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Lilly Hackworth
|
2572
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Sivam Agarwalla
|
2573
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Nikash Khanna
|
2574
|
|
South High- Independent
|
CA/US
|
Julie Kaplan
|
2575
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Abhijit Chebiyam
|
2576
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Angus Jyu
|
2577
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Carol Wang
|
2578
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Sahas Dendukuri
|
2579
|
|
Monta Vista
|
CA/US
|
Sahas Munamala
|
2580
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Winston Chen
|
2581
|
|
Windward
|
CA/US
|
Reiss Becker
|
2582
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Robin Gallaher
|
2583
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Kylen Kuslak
|
2584
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Matthew Zheng
|
2587
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Jarrek Holmes
|
2588
|
|
Mira Loma
|
CA/US
|
Gayathri Sundaram
|
2589
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Justin Coopersmith
|
2591
|
|
Flintridge Prep
|
CA/US
|
Jazzy Lee
|
2592
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Evan West
|
2593
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Denis Goldsman
|
2594
|
|
La Costa Canyon
|
CA/US
|
Jamie Conrad
|
2595
|
|
La Puente
|
CA/US
|
Heidi Zapata
|
2596
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Rahul Ramesh
|
2597
|
|
Cherry Creek
|
CO/US
|
Himanvi Kopuri
|
2598
|
|
Plano West Senior
|
TX/US
|
Marghi Jani
|
2599
|
|
Gig Harbor
|
WA/US
|
PJ Hopkins
|
2600
|
|
Notre Dame
|
CA/US
|
Sapna Ramappa
|
2601
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Gloria Cheng
|
2602
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Anshul Tambay
|
2603
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Paniz Hadjian
|
2604
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Rohan Vaidya
|
2605
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Brian Xu
|
2606
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Jessica Nekritz
|
2607
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Daanish Khan
|
2608
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Kavya Marrapu
|
2610
|
|
Arroyo Grande
|
CA/US
|
Bjorn Thyrring
|
2611
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Tera Cafro
|
2612
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Noah Rabonovitch
|
2614
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Ashley Ray
|
2616
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Dylan Lyon
|
2617
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Laura Rodriguez
|
2619
|
|
Sierra Canyon
|
CA/US
|
Chad Schmerling
|
2620
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Gus Duran
|
2621
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Vinay Deshmukh
|
2622
|
|
Sunset
|
OR/US
|
Shawn Reddy
|
2623
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Aleksandra Jelonek
|
2624
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Eve Moll
|
2625
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Jose Francisco
|
2626
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Yasmine Nousari
|
2627
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Janey Gauthier
|
2628
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Mackenzie Brennan
|
2629
|
|
St Francis
|
CA/US
|
Kamu Potharaju
|
2632
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Rohan Garg
|
2634
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Ameya Shahane
|
2635
|
|
Irvington
|
CA/US
|
Ankita Kini
|
2636
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Agrima Shah
|
2637
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
William Kyi
|
2640
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Michael Chen
|
2641
|
|
St Joseph Notre Dame
|
CA/US
|
Rachel Hungerford
|
2642
|
|
St Thomas Aquinas
|
FL/US
|
Yamila Juarez
|
2643
|
|
St Joseph Notre Dame
|
CA/US
|
Mary Carmen Reid
|
2644
|
|
Windward
|
CA/US
|
Asher Fikre
|
2645
|
|
Cupertino
|
CA/US
|
Pankhuri Kohli
|
2647
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Chase Welvaert
|
2648
|
|
Archbishop Mitty
|
CA/US
|
Amulya Yerrapotu
|
2649
|
|
Leland
|
CA/US
|
Mary Zhang
|
2652
|
|
CL Education
|
CA/US
|
Julianne Kim
|
2654
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Ekta Daryani
|
2655
|
|
CL Education
|
CA/US
|
Sophia Shin
|
2656
|
|
Monte Vista
|
CA/US
|
Kalim Rehemtulla
|
2657
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Piril Nergis
|
2658
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Kashika Rathore
|
2659
|
|
TCA
|
CA/US
|
Rukmini Banerjee
|
2661
|
|
Brophy
|
AZ/US
|
Zachary Linhart
|
2663
|
|
Oxbridge Academy of the Palm Beaches
|
FL/US
|
Alyson Brusie
|
2664
|
|
Torrey Pines HS
|
CA/US
|
Sara Shoushtari
|
2665
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Farzeneh Talebi
|
2666
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Ishaan Shrivastav
|
2667
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Edward Yu
|
2672
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Vanessa Johnston
|
2673
|
|
Mission Vista
|
CA/US
|
Christina Han
|
2674
|
|
Edison
|
CA/US
|
Casper Tran
|
2675
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Kaitlynn Noyes
|
2676
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Katherine Guo
|
2677
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Neha Annamalai
|
2678
|
|
Mission San Jose
|
CA/US
|
Aparajita Pathak
|
2679
|
|
Arcadia
|
CA/US
|
Michael Chien
|
2680
|
|
Cypress Bay
|
FL/US
|
Kian Bagherlee
|
2681
|
|
Valley School Of
|
CA/US
|
Katherine Ho
|
2682
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ashley Wong
|
2684
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Jennifer Xiao
|
2685
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Joseph Kiang
|
2686
|
|
Spring Creek
|
NV/US
|
Raquel Nelson
|
2687
|
|
Sierra Canyon
|
CA/US
|
Callum Kiser
|
2688
|
|
Sierra Canyon
|
CA/US
|
Tej Bhasin
|
2689
|
|
CL Education
|
CA/US
|
Abigail Kim
|
2690
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Pregathi Venkatesh
|
2692
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ye Jin Park
|
2693
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Ayonabh Roy
|
2694
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Jahnavi Yegireddi
|
2695
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Carter Phan
|
2696
|
|
CL Education
|
CA/US
|
Kenneth Kim
|
2697
|
|
Natomas Charter
|
CA/US
|
Lindsey Dahms-Nolan
|
2698
|
|
Edison
|
CA/US
|
Casey Duong
|
2699
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Reed Steiner
|
2700
|
|
Phoenix Country Day
|
AZ/US
|
Kaleab Afework
|
2702
|
|
Golden State
|
CA/US
|
Aneeka Aligireddy
|
2703
|
|
Nova 42
|
CA/US
|
Timothy Choi
|
2705
|
|
North Hollywood
|
CA/US
|
Mohammad Alam
|
2706
|
|
Windward
|
CA/US
|
Sam Kuhns
|
2710
|
|
Windward
|
CA/US
|
Jacqueline Malaret
|
2711
|
|
Homestead
|
CA/US
|
Andrew Mou
|
2712
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Abigail Barton
|
2714
|
|
Redlands
|
CA/US
|
Ta'Niyia Smith
|
2715
|
|
West Broward
|
FL/US
|
Natalie Fernandez
|
2716
|
|
Nueva
|
CA/US
|
Griffin Tarpenning
|
2717
|
|
Henry W. Grady
|
GA/US
|
Micah Bowman
|
2719
|
|
Arroyo Grande
|
CA/US
|
Daniel Ha
|
2720
|
|
Bear Creek
|
WA/US
|
Blaine Mitchell
|
2721
|
|
SAS (Shanghai American School)
|
IA
|
Katie Chen
|
2723
|
|
SAS (Shanghai American School)
|
IA
|
Steve Fan
|
2724
|
|
SAS (Shanghai American School)
|
IA
|
Cynthia Gu
|
2725
|
|
SAS (Shanghai American School)
|
IA
|
Elgin Lin
|
2726
|
|
SAS (Shanghai American School)
|
IA
|
Ejen Liu
|
2727
|
|
SAS (Shanghai American School)
|
IA
|
Darran Shen
|
2728
|
|
SAS (Shanghai American School)
|
IA
|
Eric Tang
|
2729
|
|
SAS (Shanghai American School)
|
IA
|
Marcus Wallace
|
2730
|
|
SAS (Shanghai American School)
|
IA
|
Kevin Yang
|
2731
|
|
SAS (Shanghai American School)
|
IA
|
Ally Zhu
|
2732
|
|
Harker
|
CA/US
|
Karthik Sundaram
|
2733
|
|
Harker
|
CA/US
|
Rhea Nanavati
|
2736
|
|
Harker
|
CA/US
|
Arusha Patil
|
2737
|
|
Cooper City
|
FL/US
|
Max Mickenberg
|
2740
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Aston Yong
|
2741
|
|
Denver East
|
CO/US
|
Julia Shouse
|
2742
|
|
Arroyo Grande
|
CA/US
|
Alex Miller
|
2743
|
|
Lynbrook
|
CA/US
|
Rohan Mannem
|
2746
|
|
San Marino
|
CA/US
|
Kyle Weng
|
2747
|
|
Bingham
|
UT/US
|
Grace Harding
|
2748
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Max Nelson
|
2749
|
|
Dougherty Valley
|
CA/US
|
Nanditha Pillai
|
2750
|
|
Harker
|
CA/US
|
Nikhil Dharmaraj
|
2751
|
|
Kent Denver
|
CO/US
|
Bailey Amspoker
|
2753
|
|
Lindale
|
TX/US
|
Ashlyn Teal Ellgass-Trokey
|
Ashlyn Teal Ellgass-Trokey
|
|